• "Merili so v srce" Clanek iz tednika Druzina

    From estherjones.lenders@gmail.com@21:1/5 to All on Wed Jan 13 14:07:45 2016
    Jaz sem gospa Esther Jones, finančnik posojilo posojilodajalca "generalni direktor posojilu rešitev, jaz sem pripravljena posoditi iz posojila z obrestno mero v višini 2%, nudimo posojila komercialnih in zasebnih organov, od katerega koli znesek v kateri
    koli valuti znotraj obdobja od 1 do 25 let, nudimo posojila po nizki obrestni meri in brez preverjanje kredita, ki jih ponujamo osebna posojila, konsolidacija dolgov, tveganega kapitala, poslovna posojila, izobraževalne posojila, stanovanjska posojila
    ali posojila iz kakršnega koli razloga! Vendar pa naš metoda, vam ponuja priložnost, da izrazi znesek posojila, potrebnega in tudi trajanje si lahko privoščite, smo tudi certificirani in registrirana, naša posojila so dobro zavarovani za maksimalno
    varnost, kar je naša velika prednost.
    Mi uporabljamo bančnim nakazilom poslati posojila za naše stranke in bo najdaljši rok 12 delovnih ur in ste dobro zagotovljeno pridobivanje financira, Če ste zainteresirani, prosimo, kontaktirajte nas na naš e-pošti na estherjones.lenders@gmail.com

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)