• =?UTF-8?Q?Emekli_imam_k=C3=B6pege_tecav=C3=BCz_ederken_yakalandi?=

From steve21fish@gmail.com@21:1/5 to All on Fri Jun 19 11:55:09 2020
    http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/943831/Kayseri_de_mide_bulandiran_olay..._Eski_imam_kopege_tecavuz_ederken_yakalandi.html

cumhuriyet.com.tr
    16 Mart 2018 Cuma

Kayseri'de mide bulandiran olay... Eski imam köpege tecavüz ederken yakalandi

Kayseri’nin Yahyali ilçesinde eski bir imam oldugu iddia edilen bir kisinin köpege tecavüz ettigi görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti.

Bunlarla da ilgilenebilirsiniz:
    •Kayseri'de eski imam köpege tecavüz ederken yakalandi
    •Kayseri'de heyelan: Dev kayalar yolu kapatti
    •Kayseri'de bir baba 9 yasindaki kizina cinsel istismardan tutuklandi

Hayvanlara karsi islenen siddet, taciz ve tecavüz olaylarinin sonu gelmiyor. Caydirici olmayan yasal düzenlemeler ve basit para cezalari sapiklar durduramazken, bir igrenç haber de Kayseri'den geldi.

Köpege tecavüz ettigi iddia edilen yasli adamin ifadesi ortaya çikti: Yatirdim ama yapamadim

Sosyal medyada 'rizasi var' diye savunulmustu... Köpege tecavüz ettigi iddia edilen yasli adam gözaltina alindi

Kayseri Deniz Posta'sindan Seref Kahraman'in haberine göre Kayseri’nin Yahyali ilçesinde çekildigi ve süphelinin eski bir imam oldugu iddia edilen bir görüntüde, bos arazide kemerini ve pantolonunu yari sekilde çikarmis bir kisi, köpege tecavü
    z ettigi görüldü. Bu görüntüleri kayda alan kisi videoyu sosyal medyada paylasti.

‘ÖZÜR DILERIM AGABEY ÖLDÜR BENI'

Büyük tepki çeken görüntülerde, videoyu çeken kisinin ‘Ne yapiyorsun burada. Seni polise verecegim’ diye küfür ettigi, süpheli sahsin da ‘Özür dilerim agabey. B.kunu yiyeyim, öldür beni’ dedigi görüldü.

Görüntüleri çeken kisinin müdahale ettigi olayda imam panikle pantolonunu toplarken, bir yandan da kendisini polise vermemesi için yalvardi.

HAVYANLARI KORUMA DERNEGI’NDEN AÇIKLAMA

Kayseri Havyanlari Koruma Dernegi’nden yapilan açiklamada, “Kayseri/Yahyali ilçesinde eski imam oldugu iddia edilen köpege Tecavüz ederken yakalanan videosu dernegimize ulastirilmis olan kisi hakkinda dernegimiz KayHakDer tarafindan
    sikayetlerimizi yapmis bulunuyoruz. Sizleri de gelismelerden haberdar edecegiz. Yahyali Belediye Baskani Esat Öztürk’e de duyarliligi için tesekkür ediyoruz. Su anda tecavüz magduru köpegimiz Yahyali Belediyesi ekiplerince araniyor” denildi.

Tarsus'da vahset: Köpege tecavüz eden kisi suçüstü yakalandi

--- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)