• Re: Kto =?UTF-8?B?cnrEhWR6aSBQb2xza8SFPw==?=

    From andal@21:1/5 to Nostradamus on Wed Dec 13 00:05:10 2023
    On Tue, 12 Dec 2023 18:37:54 +0100, Nostradamus wrote:

    W dniu 12.12.2023 o 18:32, Nostradamus pisze:
    Wszędzie piszą teraz o Braunie...

    Marszałek Sejmu Szymon Hołownia przerwał obrady. Powodem był
    chuligański i antysemicki wybryk Grzegorza Brauna. Polityk Konfederacji
    użył gaśnicy do zgaszenia menory podczas obchodów żydowskiego święta >> Chanukka. Szymon Hołownia wykluczył go z posiedzenia i zapowiedział
    zawiadomienie do prokuratury.

    Stanęła na drodze Braunowi. "Zasłoniłam sobą swój symbol religijny"
    - Proszę pana, zasłoniłam sobą swój symbol religijny i mam do tego prawo - mówiła w Sejmie Magdalena Budzińska-Adamczyk, jedna z uczestniczek dzisiejszych uroczystości. - Nikt nie ma prawa kierować mi w twarz
    gaśnicy proszkowej, dlatego, że ja bronię swojego symbolu religijnego. Nagle poseł Braun ruszył z gaśnicą proszkową. Myślałam, że coś się stało, jestem lekarzem, więc ruszyłam, żeby pomóc. Ale okazało się, że
    on tą gaśnicą atakuje świecznik ze świecą chanukową. To symbol religijny
    dla mnie ważny. Więc stanęłam mu na drodze, i on wtedy prysnął mi gaśnicą proszkową w twarz - relacjonowała w odpowiedzi na pytanie reportera WP Patryka Michalskiego. - Jesteśmy w Polsce, w XXI wieku. To
    nie jest 1939 rok - dodała wstrząśnięta kobieta.

    jeebana zydowa klamie, sama weszla mu w droge, gasnica zostala aktywowana znaczniee wczesniej

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From andal@21:1/5 to Nostradamus on Wed Dec 13 00:02:34 2023
    On Tue, 12 Dec 2023 18:32:51 +0100, Nostradamus wrote:

    Wszędzie piszą teraz o Braunie...

    Marszałek Sejmu Szymon Hołownia przerwał obrady. Powodem był chuligański i antysemicki wybryk Grzegorza Brauna. Polityk Konfederacji użył gaśnicy do zgaszenia menory podczas obchodów żydowskiego święta Chanukka. Szymon Hołownia wykluczył go z posiedzenia i zapowiedział zawiadomienie do prokuratury.

    zakladam petycje o usuniecie tego bialostockiego hama-ukrainca z pocztu
    poslow tej kadencji sejmu

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)