• =?UTF-8?Q?Morawiecki_tworzy_nowy_rz=C4=85d_?=

    From =?UTF-8?Q?narciasz=40berdycz=C3=B3w@21:1/5 to All on Mon Nov 20 11:09:26 2023
    To tak, jak z Bogiem, wszyscy o nim wiedzą, ale nikt go nie zobaczy. Śmiszne.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From A. Filip@21:1/5 to All on Mon Nov 20 20:53:34 2023
    "narciasz@berdyczów.com" <edlewa05@gmail.com> pisze:
    To tak, jak z Bogiem, wszyscy o nim wiedzą, ale nikt go nie
    zobaczy. Śmiszne.

    Pamiętasz jak za pierwszego PiS (PiS+SO+LPR} opozycyjne PO regularnie składało wnioski o wotum nieufności wobec ministrów które równie regularnie było uwalane przez większościową maszynkę do głosowania w Sejmie? A raz _w końcu_ "fuksem" się wstrzelili w spięcia w koalicji.

    Tak samo jest z tym nowym rządem Morawieckiego: raczej+ (niezbędnego)
    wotum zaufania w Sejmie nie uzyska ale a może o dziwo trafi im się fuks. "Mosiek! Daj mi ty szansę! Kup los!" :-)

    A jako minimum załapią parę tygodni rządzenia więcej jeszcze jako tako w (szerokich) granicach demokratycznej przyzwoitości.

    --
    A. Filip
    | Ja i mój brat jesteśmy przeciw kuzynowi, ale my trzej stoimy razem
    | przeciw reszcie świata. (Przysłowie afgańskie)

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From =?UTF-8?Q?Alojzy_G=C4=85ska?=@21:1/5 to All on Mon Nov 20 12:00:19 2023
    zaciekawiony narciasz napisał(a):
    To tak, jak z Bogiem, wszyscy o nim wiedzą, ale nikt go nie zobaczy. Śmiszne.


    Swojego mózgu też nie widziałeś i co z tego wynika?


    Czemu waść wigilię obchodzisz, przeca to kościelne święto? Są na to dowody na ściepie gdybyś pytał.


    Śmiszne


    A mimo to ciągle skrobiesz temat, jak byś czegoś szukał/za czymś podążał/czegoś Ci brakowało.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From =?UTF-8?Q?narciasz=40berdycz=C3=B3w@21:1/5 to All on Mon Nov 20 12:01:32 2023
    poniedziałek, 20 listopada 2023 o 14:54:08 UTC-5 A. Filip napisał(a):
    "narciasz@berdyczów.com" <edle...@gmail.com> pisze:
    To tak, jak z Bogiem, wszyscy o nim wiedzą, ale nikt go nie
    zobaczy. Śmiszne.
    Pamiętasz jak za pierwszego PiS (PiS+SO+LPR} opozycyjne PO regularnie składało wnioski o wotum nieufności wobec ministrów które równie regularnie było uwalane przez większościową maszynkę do głosowania w Sejmie? A raz _w końcu_ "fuksem" się wstrzelili w spięcia w koalicji.

    Tak samo jest z tym nowym rządem Morawieckiego: raczej+ (niezbędnego) wotum zaufania w Sejmie nie uzyska ale a może o dziwo trafi im się fuks. "Mosiek! Daj mi ty szansę! Kup los!" :-)

    ok, daję ci szanse - ale, jak się fuks nie trafi, wyrżnę ci trzecie jajo. Stoi?!

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)