• =?UTF-8?Q?TVP_Info=2C_nie_damy_si=C4=99_podzieli=C4=87?=

    From Nostradamus@21:1/5 to All on Sat Nov 11 19:23:23 2023
    - Kolejny Marsz Niepodległości połączył pokolenia. Tutaj seniorzy,
    dzieci, rodziny z dziećmi, dorośli... Żadnych tutaj nie było różnic, które mogłyby podzielić... - mówił dziennikarz stojący w tłumie osób spacerujących z biało-czerwonymi flagami.

    Przerwał mu jeden z przechodniów, który nagle bez pytania wszedł w kadr
    i zaczął mówić do mikrofonu: - Nigdy nie będzie. TVP Info, nie damy się podzielić. To są wspaniali dziennikarze: Rachoń, Klarembach, Ogórek. To
    są naprawdę wspaniali dziennikarze!

    - I będziemy ich bronić - dodał fan TVP Info. - Ja osobiście spod
    Koszalina jestem, ja przyjadę i będę ich bronić zawsze!

    Dziennikarz pozwolił mężczyźnie mówić, a jego słowa podsumował podziękowaniami za wyrazy poparcia.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Piotr@21:1/5 to Nostradamus on Sat Nov 11 12:10:16 2023
    On Saturday, November 11, 2023 at 2:53:34 PM UTC-3:30, Nostradamus wrote:
    - Kolejny Marsz Niepodległości połączył pokolenia. Tutaj seniorzy, dzieci, rodziny z dziećmi, dorośli... Żadnych tutaj nie było różnic, które mogłyby podzielić... - mówił dziennikarz stojący w tłumie osób spacerujących z biało-czerwonymi flagami.

    Przerwał mu jeden z przechodniów, który nagle bez pytania wszedł w kadr i zaczął mówić do mikrofonu: - Nigdy nie będzie. TVP Info, nie damy się
    podzielić. To są wspaniali dziennikarze: Rachoń, Klarembach, Ogórek. To są naprawdę wspaniali dziennikarze!
    - I będziemy ich bronić - dodał fan TVP Info. - Ja osobiście spod
    Koszalina jestem, ja przyjadę i będę ich bronić zawsze!

    "Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęczaja dla naszej Polski, dziennikarze: Rachoń, Klarembach,
    Ogórek. To są naprawdę wspaniali dziennikarze! Ciągle pracuja! Wszystkiego przypilnuja i jeszcze inni,
    niektórzy, wtykają im szpilki. To nie ludzie – to wilki! Ja osobiście spod Koszalina jestem, ja przyjadę i będę
    ich bronić zawsze! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam Prezes PiSu sto lat!

    To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie.
    Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego poselskiego klubu. Niech żyje nam!
    To śpiewałem ja – Jarząbek."

    Dziennikarz pozwolił mężczyźnie mówić, a jego słowa podsumował podziękowaniami za wyrazy poparcia.

    :-)
    Piotr

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Grzgrz@21:1/5 to Piotr on Sat Nov 11 22:14:58 2023
    On Saturday, November 11, 2023 at 9:10:18 PM UTC+1, Piotr wrote:
    On Saturday, November 11, 2023 at 2:53:34 PM UTC-3:30, Nostradamus wrote:
    - Kolejny Marsz Niepodległości połączył pokolenia. Tutaj seniorzy, dzieci, rodziny z dziećmi, dorośli... Żadnych tutaj nie było różnic, które mogłyby podzielić... - mówił dziennikarz stojący w tłumie osób
    spacerujących z biało-czerwonymi flagami.

    Przerwał mu jeden z przechodniów, który nagle bez pytania wszedł w kadr
    i zaczął mówić do mikrofonu: - Nigdy nie będzie. TVP Info, nie damy się
    podzielić. To są wspaniali dziennikarze: Rachoń, Klarembach, Ogórek. To są naprawdę wspaniali dziennikarze!
    - I będziemy ich bronić - dodał fan TVP Info. - Ja osobiście spod Koszalina jestem, ja przyjadę i będę ich bronić zawsze!
    "Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęczaja dla naszej Polski, dziennikarze: Rachoń, Klarembach,
    Ogórek. To są naprawdę wspaniali dziennikarze! Ciągle pracuja! Wszystkiego przypilnuja i jeszcze inni,
    niektórzy, wtykają im szpilki. To nie ludzie – to wilki! Ja osobiście spod Koszalina jestem, ja przyjadę i będę
    ich bronić zawsze! To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje nam Prezes PiSu sto lat!

    To jeszcze ja – Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory. Mam zwolnienie.
    Łubu dubu, łubu dubu, niech żyje nam prezes naszego poselskiego klubu. Niech żyje nam!
    To śpiewałem ja – Jarząbek."
    Dziennikarz pozwolił mężczyźnie mówić, a jego słowa podsumował podziękowaniami za wyrazy poparcia.
    :-)
    Piotr

    :))

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)