• =?UTF-8?Q?Jednym_s=C5=82owem_raz_wpuszcz=C4=85_ciapatych_=C5=BCeby_?= =

    From Nostradamus@21:1/5 to All on Mon Nov 6 23:37:46 2023
    Szymon Hołownia niedawno był pytany, czy jego zdaniem rotacja na
    stanowiskach powinna dotyczyć także rządu. - Tak powinno być, ale nikt
    nie powinien takich horyzontów wyznaczać premierowi. Nie można mu za
    plecami postawić kogoś, kto go będzie recenzował - stwierdził Szymon Hołownia w TVN24.

    Stanowisko Hołowni nie spodobało się wszystkim członkom Trzeciej Drogi. Pomysł lidera Polski 2050 skrytykował choćby polityk PSL Marek Sawicki.

    Mamy do czynienia za bardzo z indywidualizacją oczekiwań. Powiem
    szczerze, że zaczynam patrzeć na to wszystko z niepokojem. Negocjującym brakuje trochę doświadczenia. I nie wiem, czy Tusk się zgodzi na te wszystkie rotacje. Bo nie mogą być rotacyjni ministrowie! Przecież
    minister nim zdąży się rozkręcić, to już będzie musiał odchodzić! - podkreślił w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

    Następnie ocenił, że Hołownia za sprawą takich słów zdaje się być ugodowy wobec Włodzimierza Czarzastego. Chodzi oczywiście o kwestię sprawowania funkcji marszałka Sejmu.

    Hołownia próbuje wytłumaczyć tę rotacyjność stanowisk i jest tu ugodowość wobec Czarzastego. Mówię to m.in. w kontekście stanowiska marszałka Sejmu i tego, że byłaby ta rotacyjność z udziałem Hołowni i Czarzastego - podsumował Marek Sawicki.

    https://www.o2.pl/informacje/holownia-ugodowy-odslonil-kulisy-negocjacji-koalicyjnych-6960137067543040a

    Jan
    20 min. temu
    Wymoczek nic wiecej

    zyga
    16 min. temu
    niezły cyrk się nam szykuje,jak by trochę Żeromskim,"rozdziobią nas
    kruki i wrony"

    Ida
    1 godz. temu
    Boże, ratuj Polskę! Spraw, aby doszła do skutku koalicja PiS - PSL.
    Ratujmy Polskę, bo sytuacja przypomina tę z okresu przed I rozbiorem....Skłóceni przez obcych, skaczemy sobie do gardeł. A obóz zdrajców ma się dobrze.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Hreczecha@21:1/5 to Nostradamus on Mon Nov 6 18:11:29 2023
    On Monday, November 6, 2023 at 4:37:56 PM UTC-6, Nostradamus wrote:
    Szymon Hołownia niedawno był pytany, czy jego zdaniem rotacja na stanowiskach powinna dotyczyć także rządu. - Tak powinno być, ale nikt nie powinien takich horyzontów wyznaczać premierowi. Nie można mu za plecami postawić kogoś, kto go będzie recenzował - stwierdził Szymon Hołownia w TVN24.

    Stanowisko Hołowni nie spodobało się wszystkim członkom Trzeciej Drogi. Pomysł lidera Polski 2050 skrytykował choćby polityk PSL Marek Sawicki.

    Mamy do czynienia za bardzo z indywidualizacją oczekiwań. Powiem
    szczerze, że zaczynam patrzeć na to wszystko z niepokojem. Negocjującym brakuje trochę doświadczenia. I nie wiem, czy Tusk się zgodzi na te wszystkie rotacje. Bo nie mogą być rotacyjni ministrowie! Przecież minister nim zdąży się rozkręcić, to już będzie musiał odchodzić! - podkreślił w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

    Następnie ocenił, że Hołownia za sprawą takich słów zdaje się być ugodowy wobec Włodzimierza Czarzastego. Chodzi oczywiście o kwestię sprawowania funkcji marszałka Sejmu.

    Hołownia próbuje wytłumaczyć tę rotacyjność stanowisk i jest tu ugodowość wobec Czarzastego. Mówię to m.in. w kontekście stanowiska marszałka Sejmu i tego, że byłaby ta rotacyjność z udziałem Hołowni i Czarzastego - podsumował Marek Sawicki.

    https://www.o2.pl/informacje/holownia-ugodowy-odslonil-kulisy-negocjacji-koalicyjnych-6960137067543040a

    Jan
    20 min. temu
    Wymoczek nic wiecej

    zyga
    16 min. temu
    niezły cyrk się nam szykuje,jak by trochę Żeromskim,"rozdziobią nas kruki i wrony"

    Ida
    1 godz. temu
    Boże, ratuj Polskę! Spraw, aby doszła do skutku koalicja PiS - PSL. Ratujmy Polskę, bo sytuacja przypomina tę z okresu przed I rozbiorem....Skłóceni przez obcych, skaczemy sobie do gardeł. A obóz zdrajców ma się dobrze.
    Nie wiem, oo o chodzi z tymi "ciapatymi." Ale w Cedar Rapids jest sporo muzulmanow i, co najwaznejsze, muzulmanek. Nietkore z tych ostatnich sa bardzo ladne i sympatyczne. I nawet ucieszylbym sie, gdyby mnie zgwalcily. Ale jakos nie maja ochoty.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Piotr@21:1/5 to All on Mon Nov 6 19:13:42 2023
    Twardy elektorat PiS - jak na dloni:
    "ciapaci" , "zeby gwalcili". Zabraklo tylko "rapefugees" i porowniania uchodzcow do kalu klasyka tego gatunku:

    "rapefugees"; "Dzungla w kalé. Czy juz posprzatali?"
    (c) Leszek Andrzej Kleczkowski,

    Twardy elektorat,,, twardy jest!

    ==
    Piotr Trela*
    * na wypadek gdyby Twardy E. porownywal sie do ofiar stalinowskich anonimow

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Piotr@21:1/5 to Hreczecha on Mon Nov 6 19:16:05 2023
    On Monday, November 6, 2023 at 10:41:31 PM UTC-3:30, Hreczecha wrote:
    On Monday, November 6, 2023 at 4:37:56 PM UTC-6, Nostradamus wrote:
    Szymon Hołownia niedawno był pytany, czy jego zdaniem rotacja na stanowiskach powinna dotyczyć także rządu. - Tak powinno być, ale nikt nie powinien takich horyzontów wyznaczać premierowi. Nie można mu za plecami postawić kogoś, kto go będzie recenzował - stwierdził Szymon Hołownia w TVN24.

    Stanowisko Hołowni nie spodobało się wszystkim członkom Trzeciej Drogi.
    Pomysł lidera Polski 2050 skrytykował choćby polityk PSL Marek Sawicki.

    Mamy do czynienia za bardzo z indywidualizacją oczekiwań. Powiem szczerze, że zaczynam patrzeć na to wszystko z niepokojem. Negocjującym brakuje trochę doświadczenia. I nie wiem, czy Tusk się zgodzi na te wszystkie rotacje. Bo nie mogą być rotacyjni ministrowie! Przecież minister nim zdąży się rozkręcić, to już będzie musiał odchodzić! -
    podkreślił w rozmowie z dziennikiem "Super Express".

    Następnie ocenił, że Hołownia za sprawą takich słów zdaje się być ugodowy wobec Włodzimierza Czarzastego. Chodzi oczywiście o kwestię sprawowania funkcji marszałka Sejmu.

    Hołownia próbuje wytłumaczyć tę rotacyjność stanowisk i jest tu ugodowość wobec Czarzastego. Mówię to m.in. w kontekście stanowiska marszałka Sejmu i tego, że byłaby ta rotacyjność z udziałem Hołowni i
    Czarzastego - podsumował Marek Sawicki.

    https://www.o2.pl/informacje/holownia-ugodowy-odslonil-kulisy-negocjacji-koalicyjnych-6960137067543040a

    Jan
    20 min. temu
    Wymoczek nic wiecej

    zyga
    16 min. temu
    niezły cyrk się nam szykuje,jak by trochę Żeromskim,"rozdziobią nas kruki i wrony"

    Ida
    1 godz. temu
    Boże, ratuj Polskę! Spraw, aby doszła do skutku koalicja PiS - PSL. Ratujmy Polskę, bo sytuacja przypomina tę z okresu przed I rozbiorem....Skłóceni przez obcych, skaczemy sobie do gardeł. A obóz zdrajców ma się dobrze.
    Nie wiem, oo o chodzi z tymi "ciapatymi."

    terminologia twardego elektoratu PiS wobec Arabow/muzulman. To tak jak "czarnuchy" wobec Czarnych.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)