• Kopnij w ryj Polaka a bedzie ci wdzieczny

    From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Mon Oct 30 01:12:08 2023
    Serial Kamerdyner ogladalem w Szczujni, autorstwa Bajona. Niemiecka arystokracja, piekny palac na Kaszubach. Moje wiec strony. Pan Hrabia ulepsza rase miejscowa stad i kamerdyner z hodowli wlasnej. Kilka slow prawdy z ust niemieckich slysze. Polacy,
    Kaszubi-jeden chuj jak mowi Rusek.
    Hrabiego zastrzeli w lozku, Hrabine zmusi do tanca strzelajac jej z pepeszki pod nogi. A dzicz polska przejmie caly ten majdan powyborczy wdzieczac sie do Niemca. Horror!

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Russet Bulba@21:1/5 to Romulus Augustulus on Mon Oct 30 05:17:27 2023
    On Monday, October 30, 2023 at 5:12:09 AM UTC-3, Romulus Augustulus wrote:
    Serial Kamerdyner ogladalem w Szczujni, autorstwa Bajona. Niemiecka arystokracja, piekny palac na Kaszubach. Moje wiec strony. Pan Hrabia ulepsza rase miejscowa stad i kamerdyner z hodowli wlasnej. Kilka slow prawdy z ust niemieckich slysze. Polacy,
    Kaszubi-jeden chuj jak mowi Rusek.
    Hrabiego zastrzeli w lozku, Hrabine zmusi do tanca strzelajac jej z pepeszki pod nogi. A dzicz polska przejmie caly ten majdan powyborczy wdzieczac sie do Niemca. Horror!


    Tos juz Kaszubem z Pokarpacie, fatso? Lepiej zadeklaruj kim nie jestes.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Mon Oct 30 13:17:33 2023
    poniedziałek, 30 października 2023 o 12:17:29 UTC Russet Bulba napisał(a):
    On Monday, October 30, 2023 at 5:12:09 AM UTC-3, Romulus Augustulus wrote:
    Serial Kamerdyner ogladalem w Szczujni, autorstwa Bajona. Niemiecka arystokracja, piekny palac na Kaszubach. Moje wiec strony. Pan Hrabia ulepsza rase miejscowa stad i kamerdyner z hodowli wlasnej. Kilka slow prawdy z ust niemieckich slysze. Polacy,
    Kaszubi-jeden chuj jak mowi Rusek.
    Hrabiego zastrzeli w lozku, Hrabine zmusi do tanca strzelajac jej z pepeszki pod nogi. A dzicz polska przejmie caly ten majdan powyborczy wdzieczac sie do Niemca. Horror!
    Tos juz Kaszubem z Pokarpacie, fatso? Lepiej zadeklaruj kim nie jestes.

    W dziecinstwie jezdzilem na wakacje na wies kaszubska w okolice Chojnic, Brusy i Wiele. Dobra kaszubska wies czyli polska. Ale niedaleko juz siegal element prusacki. Wygnany po wojnie.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Tue Oct 31 00:23:20 2023
    Wies nazywala sie Wiele. Dwa jeziora i dom na gorce. Dwaj bracia Narlochowie zyli zgodnie. U jednego zagruzliczona zona, corka i krowy. Do dzis nosze slady w srodpiersiu jako ze mamuska nie dala mi zdechnac-zalatwila Bacille Calmette-Guerin jako jednemu
    z pierwszych po wojnie. Gdy mialem lat 15 to wyslano mnie pociagiem z Bydgoszczy do Chojnic i Brus a tam juz furmanka czekala. Siostre Edytke wydawano za maz, potrzebne byly ryby, duzo ryb. Stary Narloch w drodze opowiedzial mi historie swego zycia.
    Otoz zlapali go Niemcy jak zywnosc dostarczal partyzantom. Zbili tak, ze ledwie przezyl, przyplatala sie gruzlica. Po wojnie lekarze w szpitalu w Chojnicach powiedzieli matce by go sobie zabrala do domu na gorce, w lasach. Bo nic z niego juz nie bedzie-
    rzekomo. A on-prosze: powietrze lesne i woda kaszubska, kalwaria lokalna na gorkach. No i stal sie cud prawdziwy. Tam jest w tej wsi kosciol piekny i ja tam w niedziele z mlodymi Narlochami biegalem. Zaswiadczam, ze po polsku kazania byly. Moze i ten
    Tusk jurgeltnik ale ja na kaszubow jako takich zlego slowa nie dam powiedziec!

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)