• Oferta p. Romana

    From narciasz@21:1/5 to All on Sun Oct 22 03:41:15 2023
    Pierwszemu agentowi CBA, który przyjdzie do mojej kancelarii, opowie wszystko o podsłuchiwaniu opozycji, złoży zawiadomienie oraz opowie wszystko mediom obiecuję, że zrobię wszystko, żeby jego odpowiedzialność karna za udział w tej zbrodni nie
    skończyła się dla niego więzieniem.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From A. Filip@21:1/5 to All on Sun Oct 22 13:37:17 2023
    narciasz <edlewa05@gmail.com> pisze:
    Pierwszemu agentowi CBA, który przyjdzie do mojej kancelarii, opowie wszystko o podsłuchiwaniu opozycji, złoży zawiadomienie oraz opowie wszystko mediom obiecuję, że zrobię wszystko, żeby jego odpowiedzialność karna za udział w tej zbrodni nie skończyła się dla niego więzieniem.

    Czyli pójścia z torbami (bankructwa) pomoc Romana nie wyklucza
    a nawet trafienia do więzienia pomimo pomocy która nie musi być darmowa według cytatu powyżej? Godna podziwu precyzja wypowiedzi kosztownego prawnika :-)

    Po za tym ograniczenie ilościowe (pierwszemu) może sugerować że pan
    Roman skruszonych tabunów nie oczekuje. Jakby było więcej niż sztuk
    jeden to jeszcze wersje mogłyby się różnić ;-)

    Oczywiście sugerować że mecenas Giertych obiecuje nie trafienie do więzienia za "bardzo ekonomiczne obchodzenie (mijanie) się z prawdą"
    mogą tylko podli ludzie których pan mecenas mógłby ciągał po sądach.

    --
    A. Filip
    | Ja i mój brat jesteśmy przeciw kuzynowi, ale my trzej stoimy razem
    | przeciw reszcie świata. (Przysłowie afgańskie)

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Grzgrz@21:1/5 to A. Filip on Sun Oct 22 04:44:30 2023
    On Sunday, October 22, 2023 at 1:37:51 PM UTC+2, A. Filip wrote:
    narciasz
    Pierwszemu agentowi CBA, który przyjdzie do mojej kancelarii, opowie wszystko o podsłuchiwaniu opozycji, złoży zawiadomienie oraz opowie wszystko mediom obiecuję, że zrobię wszystko, żeby jego odpowiedzialność karna za udział w tej zbrodni nie skończyła się dla niego więzieniem.

    Czyli pójścia z torbami (bankructwa) pomoc Romana nie wyklucza
    a nawet trafienia do więzienia pomimo pomocy która nie musi być darmowa według cytatu powyżej? Godna podziwu precyzja wypowiedzi kosztownego prawnika :-)

    Po za tym ograniczenie ilościowe (pierwszemu) może sugerować że pan Roman skruszonych tabunów nie oczekuje. Jakby było więcej niż sztuk jeden to jeszcze wersje mogłyby się różnić ;-)


    Kazdy orze jak może. Akurat Gertych poza osmieszaniem sie
    niewiele może. Ale intencje...

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Nostradamus@21:1/5 to All on Sun Oct 22 14:42:12 2023
    W dniu 22.10.2023 o 12:41, narciasz pisze:
    Pierwszemu agentowi CBA, który przyjdzie do mojej kancelarii, opowie wszystko o podsłuchiwaniu opozycji, złoży zawiadomienie oraz opowie wszystko mediom obiecuję, że zrobię wszystko, żeby jego odpowiedzialność karna za udział w tej zbrodni
    nie skończyła się dla niego więzieniem.


    On już prokurator generalny?

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)