• =?UTF-8?Q?Piotrze_czy_=C5=BCona_wyprowadzi=C5=82a_was_na_spacer=3F?=

    From =?UTF-8?B?WmV4b27wn4e18J+HsQ==?=@21:1/5 to All on Wed Oct 18 23:22:32 2023
    Kobieta wzięła męża na smycz
    Niemałe poruszenie wywołała para "przechodniów" elegancko ubrana kobieta przechadzała się po
    miejskim bulwarze, prowadząc na smyczy swojego męża. Głos w sprawie zabrała policja.
    https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-przecieraja-oczy-kobieta-wziela-meza-na-smycz-6953472725932960a


    .

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From a a@21:1/5 to All on Thu Oct 19 05:20:34 2023
    On Thursday, 19 October 2023 at 07:22:36 UTC+2, Zexon🇵🇱 wrote:
    Kobieta wzięła męża na smycz
    Niemałe poruszenie wywołała para "przechodniów" elegancko ubrana kobieta przechadzała się po
    miejskim bulwarze, prowadząc na smyczy swojego męża. Głos w sprawie zabrała policja.
    https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-przecieraja-oczy-kobieta-wziela-meza-na-smycz-6953472725932960a


    .

    Pewnie będą analizować czy obroża nie uwierała w szyję i zalecą szelki
    i zmierzą długość smyczy i czy wytrzymała, aby się Zenek nie zerwał i nie pogryzł innych przechodniów.

    No i najważniejsze, czy Zenek został zaszczepiony przeciwko wściekliźnie
    i czy biega z wackiem na wierchu i czy znaczy terytorium moczem.

    Za rok wprowadzą obowiązkowe spodenki dla piesków, co by nie paradowały z wackami na wierchu.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From a a@21:1/5 to All on Thu Oct 19 05:15:56 2023
    On Thursday, 19 October 2023 at 07:22:36 UTC+2, Zexon🇵🇱 wrote:
    Kobieta wzięła męża na smycz
    Niemałe poruszenie wywołała para "przechodniów" elegancko ubrana kobieta przechadzała się po
    miejskim bulwarze, prowadząc na smyczy swojego męża. Głos w sprawie zabrała policja.
    https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-przecieraja-oczy-kobieta-wziela-meza-na-smycz-6953472725932960a


    .


    Co to ludzie nie zrobią , aby się wypromować w mediach.

    Mojego sąsiada to pies codziennie wyprowadza na spacer, bo mówi, że inaczej by tylko siedział przy internecie i klepał w klawiaturę i nikt nie robi z tego żadnej sensacji.

    Znajoma też mnie wyprowadza wieczorami na spacer i rzuca mi piłkę i muszę aportować.

    A to wszystko dla zdrowia i mojego dobra ;)

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Jakub A. Krzewicki@21:1/5 to All on Thu Oct 19 14:14:03 2023
    czwartek, 19 października 2023 o 07:22:36 UTC+2 Zexon🇵🇱 napisał(a):
    Kobieta wzięła męża na smycz
    Niemałe poruszenie wywołała para "przechodniów" elegancko ubrana kobieta przechadzała się po
    miejskim bulwarze, prowadząc na smyczy swojego męża. Głos w sprawie zabrała policja.
    https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-przecieraja-oczy-kobieta-wziela-meza-na-smycz-6953472725932960a

    Oj tam, oj tam... też mi nowina!... to nic dziwnego, że żony trzymają mężów na smyczach. !Jak to mówi stare przysłowie: "cywilny, czy też wojskowy, każda chłop to pies łańcuchowy". Nowina to byłaby, gdyby taki Kowalski na smyczy
    rottweilera pogryzł.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From a a@21:1/5 to Jakub A. Krzewicki on Thu Oct 19 14:27:13 2023
    On Thursday, 19 October 2023 at 23:14:05 UTC+2, Jakub A. Krzewicki wrote:
    czwartek, 19 października 2023 o 07:22:36 UTC+2 Zexon🇵🇱 napisał(a):
    Kobieta wzięła męża na smycz
    Niemałe poruszenie wywołała para "przechodniów" elegancko ubrana kobieta przechadzała się po
    miejskim bulwarze, prowadząc na smyczy swojego męża. Głos w sprawie zabrała policja.
    https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-przecieraja-oczy-kobieta-wziela-meza-na-smycz-6953472725932960a
    Oj tam, oj tam... też mi nowina!... to nic dziwnego, że żony trzymają mężów na smyczach. !Jak to mówi stare przysłowie: "cywilny, czy też wojskowy, każda chłop to pies łańcuchowy". Nowina to byłaby, gdyby taki Kowalski na smyczy
    rottweilera pogryzł.


    O tym napiszą w przyszłym tygodniu.

    Mediów tyle, że trzeba je czymś pompować, aby się gadało.

    3 kury zadziobały rottweilera

    wyszkolony pudel przynosi codziennie jajka z kurnika do domu

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Jakub A. Krzewicki@21:1/5 to All on Fri Oct 20 09:07:23 2023
    czwartek, 19 października 2023 o 23:27:14 UTC+2 a a napisał(a):
    On Thursday, 19 October 2023 at 23:14:05 UTC+2, Jakub A. Krzewicki wrote:
    czwartek, 19 października 2023 o 07:22:36 UTC+2 Zexon🇵🇱 napisał(a):
    Kobieta wzięła męża na smycz
    Niemałe poruszenie wywołała para "przechodniów" elegancko ubrana kobieta przechadzała się po
    miejskim bulwarze, prowadząc na smyczy swojego męża. Głos w sprawie zabrała policja.
    https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-przecieraja-oczy-kobieta-wziela-meza-na-smycz-6953472725932960a
    Oj tam, oj tam... też mi nowina!... to nic dziwnego, że żony trzymają mężów na smyczach. !Jak to mówi stare przysłowie: "cywilny, czy też wojskowy, każda chłop to pies łańcuchowy". Nowina to byłaby, gdyby taki Kowalski na smyczy
    rottweilera pogryzł.
    O tym napiszą w przyszłym tygodniu.

    Mediów tyle, że trzeba je czymś pompować, aby się gadało.

    3 kury zadziobały rottweilera

    wyszkolony pudel przynosi codziennie jajka z kurnika do domu

    Mendia są stronnicze... zarówno z TVN jak i TVP.
    Ale z TVP to ja się dowiem, co i tak akurat wiem: że Tusek to Kaschobenvolk z dziadkiem z Wehrmachtu piąta woda po kisielu.
    To nie TVP, ale dopiero TVN poinformuje mnie o tym, co aktualnie przeciwko obywatelowi (którego możliwości obrony przed nadużyciami zwierzchności graniczą z cudem) robią skorumpowane święte krowy rządowe podskakujące pod autorytaryzm pod
    pozorem demokracji - brutalność policji, mordy sądowe, bezduszność urzędników, defraudacje dostojników, inflację, deficyt budżetowy.
    TVP zamiast spełniać rzetelnie rolę środka informacji publicznej, do którego została powołana - zamiata pod dywan, prezentując publiczności, której brak kompetencji, aby sięgnąć po alternatywne środki przekazu wersję rzeczywistości z
    gatunku "po co babcię denerwować, niech się babcia cieszy" - pozostawiając ich z dziurą w mótgu, zamiast informować o dziurze Morawieckiego.

    Pasie baca w górach kozy,
    czyta w TV paski grozy:
    "Winny Tusk!"
    A gdzie mózg?

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From andal@21:1/5 to Jakub A. Krzewicki on Fri Oct 20 17:20:39 2023
    On Fri, 20 Oct 2023 09:07:23 -0700 (PDT), Jakub A. Krzewicki wrote:

    czwartek, 19 października 2023 o 23:27:14 UTC+2 a a napisał(a):
    On Thursday, 19 October 2023 at 23:14:05 UTC+2, Jakub A. Krzewicki
    wrote:
    czwartek, 19 października 2023 o 07:22:36 UTC+2 Zexon🇵🇱 napisał(a):
    Kobieta wzięła męża na smycz Niemałe poruszenie wywołała para
    "przechodniów" elegancko ubrana kobieta przechadzała się po
    miejskim bulwarze, prowadząc na smyczy swojego męża. Głos w sprawie >> > > zabrała policja.
    https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-przecieraja-oczy-kobieta-wziela- meza-na-smycz-6953472725932960a
    Oj tam, oj tam... też mi nowina!... to nic dziwnego, że żony trzymają >> > mężów na smyczach. !Jak to mówi stare przysłowie: "cywilny, czy też >> > wojskowy, każda chłop to pies łańcuchowy". Nowina to byłaby, gdyby
    taki Kowalski na smyczy rottweilera pogryzł.
    O tym napiszą w przyszłym tygodniu.

    Mediów tyle, że trzeba je czymś pompować, aby się gadało.

    3 kury zadziobały rottweilera

    wyszkolony pudel przynosi codziennie jajka z kurnika do domu

    Mendia są stronnicze... zarówno z TVN jak i TVP.
    Ale z TVP to ja się dowiem, co i tak akurat wiem: że Tusek to
    Kaschobenvolk z dziadkiem z Wehrmachtu piąta woda po kisielu.
    To nie TVP, ale dopiero TVN poinformuje mnie o tym, co aktualnie
    przeciwko obywatelowi (którego możliwości obrony przed nadużyciami zwierzchności graniczą z cudem) robią skorumpowane święte krowy rządowe podskakujące pod autorytaryzm pod pozorem demokracji - brutalność
    policji, mordy sądowe, bezduszność urzędników, defraudacje dostojników, inflację, deficyt budżetowy.
    TVP zamiast spełniać rzetelnie rolę środka informacji publicznej, do którego została powołana - zamiata pod dywan, prezentując publiczności, której brak kompetencji, aby sięgnąć po alternatywne środki przekazu wersję rzeczywistości z gatunku "po co babcię denerwować, niech się babcia cieszy" - pozostawiając ich z dziurą w mótgu, zamiast informować
    o dziurze Morawieckiego.

    Pasie baca w górach kozy,
    czyta w TV paski grozy:
    "Winny Tusk!"
    A gdzie mózg?

    mózg mowi ze lizanie dupy brokselce to nie korupcja tylko alternatywna wolnosc?

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Jakub A. Krzewicki@21:1/5 to All on Fri Oct 20 10:50:47 2023
    piątek, 20 października 2023 o 19:20:43 UTC+2 andal napisał(a):
    On Fri, 20 Oct 2023 09:07:23 -0700 (PDT), Jakub A. Krzewicki wrote:

    czwartek, 19 października 2023 o 23:27:14 UTC+2 a a napisał(a):
    On Thursday, 19 October 2023 at 23:14:05 UTC+2, Jakub A. Krzewicki
    wrote:
    czwartek, 19 października 2023 o 07:22:36 UTC+2 Zexon🇵🇱 napisał(a):
    Kobieta wzięła męża na smycz Niemałe poruszenie wywołała para >> > > "przechodniów" elegancko ubrana kobieta przechadzała się po
    miejskim bulwarze, prowadząc na smyczy swojego męża. Głos w sprawie
    zabrała policja.
    https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-przecieraja-oczy-kobieta-wziela- meza-na-smycz-6953472725932960a
    Oj tam, oj tam... też mi nowina!... to nic dziwnego, że żony trzymają
    mężów na smyczach. !Jak to mówi stare przysłowie: "cywilny, czy też
    wojskowy, każda chłop to pies łańcuchowy". Nowina to byłaby, gdyby >> > taki Kowalski na smyczy rottweilera pogryzł.
    O tym napiszą w przyszłym tygodniu.

    Mediów tyle, że trzeba je czymś pompować, aby się gadało.

    3 kury zadziobały rottweilera

    wyszkolony pudel przynosi codziennie jajka z kurnika do domu

    Mendia są stronnicze... zarówno z TVN jak i TVP.
    Ale z TVP to ja się dowiem, co i tak akurat wiem: że Tusek to Kaschobenvolk z dziadkiem z Wehrmachtu piąta woda po kisielu.
    To nie TVP, ale dopiero TVN poinformuje mnie o tym, co aktualnie
    przeciwko obywatelowi (którego możliwości obrony przed nadużyciami zwierzchności graniczą z cudem) robią skorumpowane święte krowy rządowe
    podskakujące pod autorytaryzm pod pozorem demokracji - brutalność policji, mordy sądowe, bezduszność urzędników, defraudacje dostojników,
    inflację, deficyt budżetowy.
    TVP zamiast spełniać rzetelnie rolę środka informacji publicznej, do którego została powołana - zamiata pod dywan, prezentując publiczności,
    której brak kompetencji, aby sięgnąć po alternatywne środki przekazu wersję rzeczywistości z gatunku "po co babcię denerwować, niech się babcia cieszy" - pozostawiając ich z dziurą w mótgu, zamiast informować
    o dziurze Morawieckiego.

    Pasie baca w górach kozy,
    czyta w TV paski grozy:
    "Winny Tusk!"
    A gdzie mózg?
    mózg mowi ze lizanie dupy brokselce to nie korupcja tylko alternatywna wolnosc?

    To nie Brukselka jest odpowiedzialna za krycie polskich rządowych aferzystów z ostatnich 8 lat.
    A pieniądze z KPO na odbudowę januszexów są potrzebne.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Jakub A. Krzewicki@21:1/5 to All on Fri Oct 20 10:54:26 2023
    piątek, 20 października 2023 o 19:50:48 UTC+2 Jakub A. Krzewicki napisał(a):
    piątek, 20 października 2023 o 19:20:43 UTC+2 andal napisał(a):
    On Fri, 20 Oct 2023 09:07:23 -0700 (PDT), Jakub A. Krzewicki wrote:

    czwartek, 19 października 2023 o 23:27:14 UTC+2 a a napisał(a):
    On Thursday, 19 October 2023 at 23:14:05 UTC+2, Jakub A. Krzewicki
    wrote:
    czwartek, 19 października 2023 o 07:22:36 UTC+2 Zexon🇵🇱 napisał(a):
    Kobieta wzięła męża na smycz Niemałe poruszenie wywołała para
    "przechodniów" elegancko ubrana kobieta przechadzała się po
    miejskim bulwarze, prowadząc na smyczy swojego męża. Głos w sprawie
    zabrała policja.
    https://wiadomosci.wp.pl/niemcy-przecieraja-oczy-kobieta-wziela- meza-na-smycz-6953472725932960a
    Oj tam, oj tam... też mi nowina!... to nic dziwnego, że żony trzymają
    mężów na smyczach. !Jak to mówi stare przysłowie: "cywilny, czy też
    wojskowy, każda chłop to pies łańcuchowy". Nowina to byłaby, gdyby
    taki Kowalski na smyczy rottweilera pogryzł.
    O tym napiszą w przyszłym tygodniu.

    Mediów tyle, że trzeba je czymś pompować, aby się gadało.

    3 kury zadziobały rottweilera

    wyszkolony pudel przynosi codziennie jajka z kurnika do domu

    Mendia są stronnicze... zarówno z TVN jak i TVP.
    Ale z TVP to ja się dowiem, co i tak akurat wiem: że Tusek to Kaschobenvolk z dziadkiem z Wehrmachtu piąta woda po kisielu.
    To nie TVP, ale dopiero TVN poinformuje mnie o tym, co aktualnie przeciwko obywatelowi (którego możliwości obrony przed nadużyciami zwierzchności graniczą z cudem) robią skorumpowane święte krowy rządowe
    podskakujące pod autorytaryzm pod pozorem demokracji - brutalność policji, mordy sądowe, bezduszność urzędników, defraudacje dostojników,
    inflację, deficyt budżetowy.
    TVP zamiast spełniać rzetelnie rolę środka informacji publicznej, do którego została powołana - zamiata pod dywan, prezentując publiczności,
    której brak kompetencji, aby sięgnąć po alternatywne środki przekazu
    wersję rzeczywistości z gatunku "po co babcię denerwować, niech się babcia cieszy" - pozostawiając ich z dziurą w mótgu, zamiast informować
    o dziurze Morawieckiego.

    Pasie baca w górach kozy,
    czyta w TV paski grozy:
    "Winny Tusk!"
    A gdzie mózg?
    mózg mowi ze lizanie dupy brokselce to nie korupcja tylko alternatywna wolnosc?
    To nie Brukselka jest odpowiedzialna za krycie polskich rządowych aferzystów z ostatnich 8 lat.
    A pieniądze z KPO na odbudowę januszexów są potrzebne.
    PS. Kto nie liże Brukselce, ten liże jeszcze gorszemu Pekinowi. Jak to się Kończy w Trzecim Świecie: mądrzejsze o tym nie wspominacz, to takie niepodobne....

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)