• Zamach Majowy w przyszlym roku?

    From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Mon Oct 16 07:54:47 2023
    Jozef Pilsudski powiedzial: Polska to wspanialy kraj ale ludzie to kurwy!
    No i sie zamachnal w 1926r bo tak trzeba bylo, powsadzal kurwy do Berezy Kartuskiej i tam uczyl robic pompki i skakac zabki. Gdy dzis czytam o kurwach tamtejszych polskich, owym ksiedzu Oko,Dmowskim-pedale, zgrai wilkow ukrainskich-to mam pelne
    zrozumienie.
    Nie po to Kaczor Wielki buduje armie mocna, wyprowa Polakom zyly by pod granica bialoruska brzakac na lirze Lukaszce. Ta armia jest po to by trzymac za morde Polakow. Bo glupi i tak trzeba.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From narciasz@21:1/5 to All on Mon Oct 16 08:08:06 2023
    poniedziałek, 16 października 2023 o 10:54:48 UTC-4 Romulus Augustulus napisał(a):
    Jozef Pilsudski powiedzial: Polska to wspanialy kraj ale ludzie to kurwy!
    No i sie zamachnal w 1926r bo tak trzeba bylo, powsadzal kurwy do Berezy Kartuskiej i tam uczyl robic pompki i skakac zabki. Gdy dzis czytam o kurwach tamtejszych polskich, owym ksiedzu Oko,Dmowskim-pedale, zgrai wilkow ukrainskich-to mam pelne
    zrozumienie.
    Nie po to Kaczor Wielki buduje armie mocna, wyprowa Polakom zyly by pod granica bialoruska brzakac na lirze Lukaszce. Ta armia jest po to by trzymac za morde Polakow. Bo glupi i tak trzeba.

    Oj Robuś Robuś, zaś żeś postawił na osła zamiast na konia. Tfuj głos poszedł się jebać. PiS, dzięki twojej kresce na nich, wyszedł tak jak tfuj Brexit. Licho główkujesz Robuś.

    Just 9% of UK voters believe Brexit gone well: https://img.rasset.ie/001ddf02-800.jpg

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Mon Oct 16 08:17:53 2023
    Eddie, ja nie glosowalem tym razem bo za daleko jechac na elektrycznym skuterku. Mondrusia jednak byla na Ealingu wraz z corka, wnuczkami i cala banda. Chrypi mi-bo wnuczki daly jej syfa-ze dzis mi wszystko opowie.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From narciasz@21:1/5 to All on Mon Oct 16 08:44:08 2023
    poniedziałek, 16 października 2023 o 11:17:55 UTC-4 Romulus Augustulus napisał(a):
    Eddie, ja nie glosowalem tym razem bo za daleko jechac na elektrycznym skuterku. Mondrusia jednak byla na Ealingu wraz z corka, wnuczkami i cala banda. Chrypi mi-bo wnuczki daly jej syfa-ze dzis mi wszystko opowie.

    Jako Polak, ofiara Komuny zmuszony emigrować, powinieneś głosować za Polską NIEPODLEGŁA skurwysynom.
    Ile masz do Birmingham?

    Z twoich wcześniejszych postów, wywnioskowałem za jaką opcją optujesz, a to co piszesz powyżej jeszcze mnie utwierdziło.
    Sorry, że posądziłem cię o chujowy postępek!

    Może i dobrze, że nie głosowałeś.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Mon Oct 16 15:36:53 2023
    Glosowalem za wolna Polska w czerwcu 1989r na Manhattanie-wystarczy. Ale pod Konsulatem PRL spotkalem wtedy Poete Ludowego-Kindziora. Malarz pokojowy w NYC a w przeszlym zyciu zawodowy morderca w sluzbie AK i mojego tatusia. No i co bardziej wazne-wiersz
    mi dal swoj wtedy-wart przypomnienia. Jak znajde to pokaze.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Mon Oct 16 15:40:16 2023
    poniedziałek, 16 października 2023 o 23:36:55 UTC+1 Romulus Augustulus napisał(a):
    Glosowalem za wolna Polska w czerwcu 1989r na Manhattanie-wystarczy. Ale pod Konsulatem PRL spotkalem wtedy Poete Ludowego-Kindziora. Malarz pokojowy w NYC a w przeszlym zyciu zawodowy morderca w sluzbie AK i mojego tatusia. No i co bardziej wazne-
    wiersz mi dal swoj wtedy-wart przypomnienia. Jak znajde to pokaze.
    Kindzior- NYC- 1977

    Oda do czarnoskorego


    Czemu Murzynie ty suki synie
    Wciaz w moja strone spogladasz
    Moze w twej zlosci pelnej zazdrosci
    Kolor mej skory pozadasz
    #
    O synu czarny twoj umysl marny
    Meczy cie stale, bez przerwy
    Gniew w slipiach blyska,
    Pioruny ciska
    Nienawisc zjada ci nerwy
    #
    W koltunie glowy masz plan gotowy
    Jak biala rase wytepic
    Za kolor skory zadac tortury
    I na kawalki nas strzepic
    #
    Najlepsza rasa, myslisz czarna rasa
    Niech zapanuje nad swiatem
    Natura nie zmienia dzikie stworzenia
    Co licza sie tylko z batem
    #
    Gdy bys sie znalazl od jutra zaraz
    Tam gdzie twe zyly plemiona
    I zbieral wate za nedzna zaplate
    Rzemien ci chlostal ramiona
    To bys byl cichy, pacholku lichy
    Calowal swych panow nogi
    Dzis czarna wladza mozg ci rozsadza
    A kolor bialy jest wrogi
    # # #

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From narciasz@21:1/5 to All on Mon Oct 16 15:52:43 2023
    poniedziałek, 16 października 2023 o 18:40:17 UTC-4 Romulus Augustulus napisał(a):
    poniedziałek, 16 października 2023 o 23:36:55 UTC+1 Romulus Augustulus napisał(a):
    Glosowalem za wolna Polska w czerwcu 1989r na Manhattanie-wystarczy. Ale pod Konsulatem PRL spotkalem wtedy Poete Ludowego-Kindziora. Malarz pokojowy w NYC a w przeszlym zyciu zawodowy morderca w sluzbie AK i mojego tatusia. No i co bardziej wazne-
    wiersz mi dal swoj wtedy-wart przypomnienia. Jak znajde to pokaze.
    Kindzior- NYC- 1977

    Oda do czarnoskorego


    Czemu Murzynie ty suki synie
    Wciaz w moja strone spogladasz
    Moze w twej zlosci pelnej zazdrosci
    Kolor mej skory pozadasz
    #
    O synu czarny twoj umysl marny
    Meczy cie stale, bez przerwy
    Gniew w slipiach blyska,
    Pioruny ciska
    Nienawisc zjada ci nerwy
    #
    W koltunie glowy masz plan gotowy
    Jak biala rase wytepic
    Za kolor skory zadac tortury
    I na kawalki nas strzepic
    #
    Najlepsza rasa, myslisz czarna rasa
    Niech zapanuje nad swiatem
    Natura nie zmienia dzikie stworzenia
    Co licza sie tylko z batem
    #
    Gdy bys sie znalazl od jutra zaraz
    Tam gdzie twe zyly plemiona
    I zbieral wate za nedzna zaplate
    Rzemien ci chlostal ramiona
    To bys byl cichy, pacholku lichy
    Calowal swych panow nogi
    Dzis czarna wladza mozg ci rozsadza
    A kolor bialy jest wrogi
    # # #

    Białe i czarne - czyli, rasista do rasisty.

    Natura stworzyła jednych i drugich (+ inne kolory skóry), to tylko od nich zależy jak będą żyli na naszej matce ziemi.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Mon Oct 16 21:48:39 2023
    poniedziałek, 16 października 2023 o 23:52:45 UTC+1 narciasz napisał(a):
    poniedziałek, 16 października 2023 o 18:40:17 UTC-4 Romulus Augustulus napisał(a):
    poniedziałek, 16 października 2023 o 23:36:55 UTC+1 Romulus Augustulus napisał(a):
    Glosowalem za wolna Polska w czerwcu 1989r na Manhattanie-wystarczy. Ale pod Konsulatem PRL spotkalem wtedy Poete Ludowego-Kindziora. Malarz pokojowy w NYC a w przeszlym zyciu zawodowy morderca w sluzbie AK i mojego tatusia. No i co bardziej wazne-
    wiersz mi dal swoj wtedy-wart przypomnienia. Jak znajde to pokaze.
    Kindzior- NYC- 1977

    Oda do czarnoskorego


    Czemu Murzynie ty suki synie
    Wciaz w moja strone spogladasz
    Moze w twej zlosci pelnej zazdrosci
    Kolor mej skory pozadasz
    #
    O synu czarny twoj umysl marny
    Meczy cie stale, bez przerwy
    Gniew w slipiach blyska,
    Pioruny ciska
    Nienawisc zjada ci nerwy
    #
    W koltunie glowy masz plan gotowy
    Jak biala rase wytepic
    Za kolor skory zadac tortury
    I na kawalki nas strzepic
    #
    Najlepsza rasa, myslisz czarna rasa
    Niech zapanuje nad swiatem
    Natura nie zmienia dzikie stworzenia
    Co licza sie tylko z batem
    #
    Gdy bys sie znalazl od jutra zaraz
    Tam gdzie twe zyly plemiona
    I zbieral wate za nedzna zaplate
    Rzemien ci chlostal ramiona
    To bys byl cichy, pacholku lichy
    Calowal swych panow nogi
    Dzis czarna wladza mozg ci rozsadza
    A kolor bialy jest wrogi
    # # #

    Białe i czarne - czyli, rasista do rasisty.

    Natura stworzyła jednych i drugich (+ inne kolory skóry), to tylko od nich zależy jak będą żyli na naszej matce ziemi.
    Chcialoby sie wiecej opowiedziec o tym czlowieku-nim sam zdechne. Kiedys to juz zrobilem i pewnie Trela ma zapisane. Dwa wyroki smierci i wyglad- morda polska z tickami na twarzy. Przestraszyl moja zone No 1 bo sie nagle pojawil pod londynem a ona z
    malym dzieckiem, sama. Przylecial z NYC na Gatwick, chcial sobie taniej zeby reperowac. Nie chcieli go wpuscic na cle-ze wzgledu na wyglad. A on ryja rozdziera na cle= Co wy, ja w tym przekletym zebraczym kraju nawet minuty bym nie pozostal gdyby nie
    chec odwiedzenia przyjaciela, kochanego Dra Chrisa Robaka-wy angielskie kurwy! Wiec wpuscili-na 24 godz by tego dokonal. No i byl u mnie, zrobil mi niezla opinie gdy pozniej o obywatelstwo blagalem. Ale ow wiersz powyzszy dostalem.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From narciasz@21:1/5 to All on Tue Oct 17 03:47:23 2023
    wtorek, 17 października 2023 o 00:48:40 UTC-4 Romulus Augustulus napisał(a):

    Chcialoby sie wiecej opowiedziec o tym czlowieku-nim sam zdechne. Kiedys to juz zrobilem i pewnie Trela ma zapisane. Dwa wyroki smierci i wyglad- morda polska z tickami na twarzy. Przestraszyl moja zone No 1 bo sie nagle pojawil pod londynem a ona z
    malym dzieckiem, sama. Przylecial z NYC na Gatwick, chcial sobie taniej zeby reperowac. Nie chcieli go wpuscic na cle-ze wzgledu na wyglad. A on ryja rozdziera na cle= Co wy, ja w tym przekletym zebraczym kraju nawet minuty bym nie pozostal gdyby nie
    chec odwiedzenia przyjaciela, kochanego Dra Chrisa Robaka-wy angielskie kurwy! Wiec wpuscili-na 24 godz by tego dokonal. No i byl u mnie, zrobil mi niezla opinie gdy pozniej o obywatelstwo blagalem. Ale ow wiersz powyzszy dostalem.

    Do mnie, na Mac Pearson, przypierdolił się czarny oficer, gdy wracałem z Oj, czyzny o flaszkę spirytusu. Gadam chuju, że to jest the best Polish window cleaner, and if you don't believe me, unscrew the cap and drink - chuju pomyślałem w duchu.
    Zmrużył wredne ślepia i się odpierdolił.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)