• Jak tam nasze orly z Moldawia?

    From Russet Bulba@21:1/5 to All on Sun Oct 15 12:51:35 2023
    Nie sprawdzalem wyniku. Ale wiem, ze jeszcze sie taki selekcjoner nie urodzil, ktory by naszej druzynie dogodzil. Wyglada, ze to nie tylko prawdopodobne ale i pewne. Kiedys nauczycieli gadali iz sa tacy, ktorych mozna bezpiecznie posadzic kolo okna…
    nie potrzeba kuli u nogi. Wlasne giry wystarcza.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Arnold@21:1/5 to Russet Bulba on Sun Oct 15 18:47:36 2023
    On Sunday, October 15, 2023 at 7:51:37 PM UTC, Russet Bulba wrote:
    Nie sprawdzalem wyniku. Ale wiem, ze jeszcze sie taki selekcjoner nie urodzil, ktory by naszej druzynie dogodzil. Wyglada, ze to nie tylko prawdopodobne ale i pewne. Kiedys nauczycieli gadali iz sa tacy, ktorych mozna bezpiecznie posadzic kolo okna…
    nie potrzeba kuli u nogi. Wlasne giry wystarcza.
    Nie przypominam sobie, aby Ukraińcy grali z Mołdawią!?

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Russet Bulba@21:1/5 to Arnold on Mon Oct 16 05:09:33 2023
    On Sunday, October 15, 2023 at 10:47:37 PM UTC-3, Arnold wrote:
    On Sunday, October 15, 2023 at 7:51:37 PM UTC, Russet Bulba wrote:
    Nie sprawdzalem wyniku. Ale wiem, ze jeszcze sie taki selekcjoner nie urodzil, ktory by naszej druzynie dogodzil. Wyglada, ze to nie tylko prawdopodobne ale i pewne. Kiedys nauczycieli gadali iz sa tacy, ktorych mozna bezpiecznie posadzic kolo okna…
    nie potrzeba kuli u nogi. Wlasne giry wystarcza.
    Nie przypominam sobie, aby Ukraińcy grali z Mołdawią!?

    To wez sobie cos na poprawe pamieci, otworz okno, dotlen sie, jednym slowem dzialaj. A dla nas nie ma juz grupy dostatecznie slabej z ktorej moglibysmy awansowac. Musialby tam byc Gibraltar, Lichtenstein, San Marino i Watykan. Jak narazie dajemy przyklad
    iz mozna miec 40 milionow ludzi, tradycje w pilce i za cholere jasna byc bezsilnym i NIE POTRAFIC. I trzeba to przyjac do wygolonych lbow i cos z tym zrobic.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Hreczecha@21:1/5 to Russet Bulba on Mon Oct 16 12:39:15 2023
    On Sunday, October 15, 2023 at 2:51:37 PM UTC-5, Russet Bulba wrote:
    Nie sprawdzalem wyniku. Ale wiem, ze jeszcze sie taki selekcjoner nie urodzil, ktory by naszej druzynie dogodzil. Wyglada, ze to nie tylko prawdopodobne ale i pewne. Kiedys nauczycieli gadali iz sa tacy, ktorych mozna bezpiecznie posadzic kolo okna…
    nie potrzeba kuli u nogi. Wlasne giry wystarcza.

    Najlepszy komentarz:
    https://www.youtube.com/watch?v=EcipyROBOeI

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)