• =?UTF-8?Q?A_w_Gazecie_wycie_=E2=80=A6?=

    From Kazimierz Podwawelski@21:1/5 to All on Fri Oct 13 22:21:09 2023
    „Opublikowany na stronie internetowej "Głosu Wielkopolskiego" artykuł o nepotyzmie wśród polityków PiS został wycofany w niewyjaśnionych okolicznościach. Jak donosi WP, tekst miał zostać usunięty na polecenie Doroty Kani, redaktorki
    naczelnej Polska Press. Polska grupa wydawnicza odpowiedzialna za gazetę jest własnością Orlenu.”

    https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,30298096,artykul-o-nepotyzmie-politykow-pis-wycofany-z-publikacji-na.html

    8 lat rządów PiS pod motto: „Nie mam pana płaszcza i co mi pan zrobi”, a oni ciągle się dziwią i kwiczą, jak mawia pewien profesor.
    Ile czasu trzeba, aby Polak się do czegoś przyzwyczaił?

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From narciasz@21:1/5 to All on Sat Oct 14 05:44:50 2023
    sobota, 14 października 2023 o 01:21:11 UTC-4 Kazimierz Podwawelski napisał(a):
    „Opublikowany na stronie internetowej "Głosu Wielkopolskiego" artykuł o nepotyzmie wśród polityków PiS został wycofany w niewyjaśnionych okolicznościach. Jak donosi WP, tekst miał zostać usunięty na polecenie Doroty Kani, redaktorki
    naczelnej Polska Press. Polska grupa wydawnicza odpowiedzialna za gazetę jest własnością Orlenu.”

    https://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,143907,30298096,artykul-o-nepotyzmie-politykow-pis-wycofany-z-publikacji-na.html

    8 lat rządów PiS pod motto: „Nie mam pana płaszcza i co mi pan zrobi”, a oni ciągle się dziwią i kwiczą, jak mawia pewien profesor.
    Ile czasu trzeba, aby Polak się do czegoś przyzwyczaił?

    Nie dziw się Kaziu temu czym sra tu "pewien profesor", pewien profesor badając styk metabolizmu nukleotydów adenylanowych i nieadenylanowych dochodzi do konkluzji, że PiS, a przede wszystkim prezes - czyli kaczy zbuk, jest zbawcą dla Polski, Polakó
    w i świata. Niektórym w takich stwierdzeniach pomaga gorzała niektóremu profesoru - jak widać - styk nukleotydy adenylanowej z nieadenylanową. Ot-co.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)