• O co chodzi z tymi nagraniami Banasia ?

    From a a@21:1/5 to All on Fri Oct 13 03:12:14 2023
    O co chodzi z tymi nagraniami Banasia ?

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From a a@21:1/5 to a a on Fri Oct 13 03:27:18 2023
    On Friday, 13 October 2023 at 12:12:16 UTC+2, a a wrote:
    O co chodzi z tymi nagraniami Banasia ?


    TVP Info ujawnia nagranie z udziałem Mariana Banasia. Uczestnik rozmowy potwierdza
    Magdalena Gałczyńska
    Dzisiaj, 12:17
    FACEBOOK
    X
    E-MAIL
    KOPIUJ LINK
    Prezes Najwyższej Izby Kontroli Marian Banaś latem tego roku spotkał się z warszawskim adwokatem Markiem Chmajem i rozmawiał o wpływie swojego syna Jakuba Banasia na Konfederację — podaje TVP Info. Szef NIK na zaprezentowanym przez stację
    nagraniu mówi, że "nie dopuści do koalicji PiS i Konfederacji". — Rozmowa nie jest ani nielegalna, ani zdrożna i nie odbyła się za publiczne pieniądze — komentuje w rozmowie z Onetem Marek Chmaj, dodając, że nagranie jest "wycięte z
    kontekstu". Do sprawy odniósł się też sam Jakub Banaś.


    https://wiadomosci.onet.pl/tylko-w-onecie/tvp-info-ujawnia-nagranie-z-udzialem-mariana-banasia-uczestnik-rozmowy-potwierdza/f9r1znf?utm_source=livebar&utm_campaign=newsy_sg

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From a a@21:1/5 to a a on Fri Oct 13 03:29:01 2023
    On Friday, 13 October 2023 at 12:12:16 UTC+2, a a wrote:
    O co chodzi z tymi nagraniami Banasia ?


    "Marian BanaÅ› 10 czerwca
    ‹ wróć

    — Ja się zgodziłem, żeby Kuba tam był z jednego powodu, że my musimy pilnować, żeby oni nie weszli w koalicję z PiS-em — mówi na ujawnionym przez TVP nagraniu Banaś do Chmaja
    — Owszem, była taka rozmowa z Marianem Banasiem, nie zaprzeczam, głos na nagraniu jest mój — potwierdza w rozmowie z nami Marek Chmaj
    — Powiem krótko. Dla nas PiS i PO to jest jedno zło. Nie będzie żadnej koalicji ani z PiS-em, ani z Platformą — komentuje Jakub Banaś
    Więcej ważnych informacji znajdziesz na stronie głównej Onetu

    Ujawnione w piÄ…tek rano nagranie z udziaÅ‚em prezesa NIK miaÅ‚o trafić do rzÄ…dowej telewizji "dziÄ™ki ludziom niezgadzajÄ…cym siÄ™ z upadkiem tej instytucji za rzÄ…dów Mariana Banasia" — czytamy na stronie TVP Info. Fragmenty rozmowy majÄ… pochodziÄ
    ‡ z lata tego roku. UczestniczÄ… w niej wÅ‚aÅ›nie BanaÅ› i zwiÄ…zany z opozycjÄ… adwokat Marek Chmaj.

    omlet

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)