• =?UTF-8?B?S29yd2luLU1pa2tlIOKAnHViZXp3xYJhc25vd29sbmlvbnnigJ0uIEpl?= =?

    From Nostradamus@21:1/5 to All on Thu Oct 12 18:14:00 2023
    Janusz Korwin-Mikke został poproszony przez sztabowców Konfederacji,
    żeby do końca kampanii "nie twittował, nie pisał, nie wypowiadał się i odpoczął". Sprawę w czwartek komentował w programie "Tłit" WP Krzysztof Bosak, jeden z liderów tej formacji. - Myślę, że niektóre jego
    zachowania i wypowiedzi są niepotrzebne (….). Myślę, że szkodzą (Konfederacji – red.) - ocenił Bosak. Jednocześnie odciął się od wypowiedzi Korwin-Mikkego z konwencji Fundacji Patriarchat, w których bagatelizował problem pedofilii w kontekście afery "Pandora Gate". - My
    się wszyscy w Konfederacji z tym gruntownie nie zgadzamy. (…) Potępiam relatywizowanie przestępstw pedofilskich (…). To co robi Korwin, w
    swoich wypowiedziach, to jest podważanie sensu istnienia w prawie karnym granicy wieku, poniżej którego różne formy czynności seksualnych są przestępstwem - stwierdził Bosak. Zaznaczył jednak, że dla Konfederacji Korwin-Mikke ma inne zalety. - Jest nieprzejednany i nie do zdarcia,
    jeśli chodzi o walkę z lewicą i socjalizmem (…). Dla środowisk wolnościowych ten człowiek jest żywą legendą - podsumował.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From a a@21:1/5 to Nostradamus on Thu Oct 12 09:34:05 2023
    On Thursday, 12 October 2023 at 18:14:08 UTC+2, Nostradamus wrote:
    Janusz Korwin-Mikke został poproszony przez sztabowców Konfederacji,
    żeby do końca kampanii "nie twittował, nie pisał, nie wypowiadał się i odpoczął". Sprawę w czwartek komentował w programie "Tłit" WP Krzysztof Bosak, jeden z liderów tej formacji. - Myślę, że niektóre jego zachowania i wypowiedzi są niepotrzebne (….). Myślę, że szkodzą (Konfederacji – red.) - ocenił Bosak. Jednocześnie odciął się od wypowiedzi Korwin-Mikkego z konwencji Fundacji Patriarchat, w których bagatelizował problem pedofilii w kontekście afery "Pandora Gate". - My się wszyscy w Konfederacji z tym gruntownie nie zgadzamy. (…) Potępiam relatywizowanie przestępstw pedofilskich (…). To co robi Korwin, w
    swoich wypowiedziach, to jest podważanie sensu istnienia w prawie karnym granicy wieku, poniżej którego różne formy czynności seksualnych są przestępstwem - stwierdził Bosak. Zaznaczył jednak, że dla Konfederacji Korwin-Mikke ma inne zalety. - Jest nieprzejednany i nie do zdarcia,
    jeśli chodzi o walkę z lewicą i socjalizmem (…). Dla środowisk wolnościowych ten człowiek jest żywą legendą - podsumował.


    "ten człowiek jest żywą legendą

    i wszystko jasne,
    czyli czas na polityczną emeryturę,


    albo wstawić do sejmu łóżka dla geriatryków

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)