• =?UTF-8?Q?Krzysztof_Bosak_wygra=C5=82_bezapelacyjnie_debat=C4=99_pr?= =

    From Nostradamus@21:1/5 to All on Mon Oct 9 19:38:16 2023
    Konfederacja miała najlepszego i najlepiej przygotowanego
    przedstawiciela w przedwyborczej debacie.

    Na słowa uznania zasługuje też przedstawiciel Bezpartyjnych
    Samorządowców, reszta to przygłupy i ochłapy.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Nostradamus@21:1/5 to All on Mon Oct 9 20:38:40 2023
    W dniu 09.10.2023 o 19:38, Nostradamus pisze:
    Konfederacja miała najlepszego i najlepiej przygotowanego
    przedstawiciela w przedwyborczej debacie.

    Na słowa uznania zasługuje też przedstawiciel Bezpartyjnych Samorządowców, reszta to przygłupy i ochłapy.

    16 minut temu
    09.10.2023 20:22
    Podczas poniedziałkowej debaty w TVP starałem się nie wdawać w rozgrywki polityków poprzedniej generacji, tylko rzeczowo odpowiadać na pytania. Widzowie ocenią, kto skorzystał na debacie najbardziej, dobrze, że w
    ogóle do debaty doszło - powiedział Krzysztof Bosak (Konfederacja).

    "Debata była dosyć interesująca, dlatego, że PiS i PO wzajemnie
    wymieniały złośliwości, nieustannie, w każdej rundzie, zamiast
    odpowiadać na pytania. Ja starałem się odpowiadać na pytania rzeczowo i prezentować styl, który ma Konfederacja, czyli być merytoryczną
    opozycją" - mówił dziennikarzom po debacie jeden z liderów Konfederacji Krzysztof Bosak.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Nostradamus@21:1/5 to All on Mon Oct 9 21:01:33 2023
    W dniu 09.10.2023 o 20:38, Nostradamus pisze:
    W dniu 09.10.2023 o 19:38, Nostradamus pisze:
    Konfederacja miała najlepszego i najlepiej przygotowanego
    przedstawiciela w przedwyborczej debacie.

    Na słowa uznania zasługuje też przedstawiciel Bezpartyjnych
    Samorządowców, reszta to przygłupy i ochłapy.

    16 minut temu
    09.10.2023 20:22
    Podczas poniedziałkowej debaty w TVP starałem się nie wdawać w rozgrywki polityków poprzedniej generacji, tylko rzeczowo odpowiadać na pytania. Widzowie ocenią, kto skorzystał na debacie najbardziej, dobrze, że w ogóle do debaty doszło - powiedział Krzysztof Bosak (Konfederacja).

    "Debata była dosyć interesująca, dlatego, że PiS i PO wzajemnie wymieniały złośliwości, nieustannie, w każdej rundzie, zamiast odpowiadać na pytania. Ja starałem się odpowiadać na pytania rzeczowo i prezentować styl, który ma Konfederacja, czyli być merytoryczną opozycją" - mówił dziennikarzom po debacie jeden z liderów Konfederacji Krzysztof Bosak.

    No i to było dobre:

    Wśród zaskakująco długich pytań zadawanych przez Michała Rachonia i Annę Bogusiewicz-Grochowską znalazło się też to o przyszłość 500+.

    Kiedy w debacie telewizji publicznej przyszła kolej na Krzysztofa Maja reprezentującego Bezpartyjnych Samorządowców, widzowie usłyszeli mimochodem, co polityk myśli o TVP.

    - 500+ się przyjęła, a ta waloryzacja do 800+ jest tak naprawdę próbą gonienia inflacji. Mamy inny pomysł, aby znieść podatek PIT do 0 proc. I jest to automatyczna podwyżka dla wszystkich uczciwe pracujących -
    zaczął Maj.

    - Nie chcemy tworzyć nowych danin do ręki. Proponujemy bezpłatną komunikację regionalną - mówił polityk.

    - Sprawdziliśmy: 2 mld kosztowały wszystkie bilety na komunikację regionalną. A prawie 3 mld idzie na telewizją publiczną. Więc mamy
    bardzo prosty rachunek: zamiast telewizji publicznej i tej propagandy - bezpłatna komunikacja i PIT 0 proc. Jako podwyżka dla uczciwe
    pracujących - zakończył przedstawiciel Bezpartyjnych Samorządowców.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)