• Obesrana Janda

    From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Sun Oct 8 22:09:12 2023
    Pan Leszek przpomnial wyzej, ze znana aktorka scen w-skich(sam ja widzialem przed laty wraz ze Stuhrem Starszym w jakiejs etiudzie) czuje sie obesrana. Jesli doznala faktycznie obesrania to jest ona w doborowym towarzystwie samego Adolfa Hitlera-
    wybitnego pejzarzysty.
    Jeszcze sam w Warszawie koczujac u wdowy po szpiegu, z rodziny Bieruta, w latach 1969-73, znalazlem u niej w bibliotece ciekawa ksiazke niejakiego Bull'a The rise nad fall of the 3rd Reich.Kiedys bardzo glosna w Ameryce. No i tam opisuje sie fascynacje
    seksualna pewniej czeskiej aktorki Adolfem. Marzyla, ze wezmie ja ow meski typ w swe silne rece. Zjebie i zaplodni. No i gdy doszlo faktycznie do fizycznego zblizenia to rozczarowanie. Adolfek mial zlegnac na podlodze i prosic by owa Janda przedwojnia
    siadla mu na buzie i nasrala. Szok to byl dla aktorki wielki. Oddano Czeszke do domu wariatow gdzie niebacznie przyznawala sie do tego co ja spotkalo. No coz-znalezli sie niemieccy patrioci co pomogli jej wyskoczyc oknem, zamilknac na zawsze.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)