• =?UTF-8?B?Q28gd3licmHEhz8gQ3p5IHJvem1vd8SZIHoga8WCYW1jenVjaGVtLCBq?= =?

    From Nostradamus@21:1/5 to All on Fri Oct 6 11:49:15 2023
    Premier Mateusz Morawiecki potwierdził, że weźmie udział w debacie wyborczej w TVP. "Nie mogę się doczekać! Widzimy się w polskiej
    telewizji!" - napisał.

    "Nie mogę się doczekać! Widzimy się w polskiej telewizji!" - napisał Mateusz Morawiecki na portalu X. Dołączył do tego tag #TuskZnaczyBieda.

    Tym samym potwierdzają się informacje Wirtualnej Polski, że PiS wystawi premiera do starcia z Donaldem Tuskiem i przedstawicielami innych
    ugrupowań opozycyjnych.

    - Jest naturalnym kandydatem - usłyszał dziennikarz WP Michał Wróblewski
    od jednego z polityków PiS. - Mateusz ma premierowski ciężar i
    leadership w tej kampanii, niech się bije - dodał inny rozmówca.

    Tusk przyjdzie do TVP. Kaczyński odmawia

    W czwartek lider Platformy Obywatelskiej zapowiedział, że weźmie udział
    w debacie wyborczej organizowanej przez TVP.

    - Mam nadzieję, że słyszy mnie pan Kaczyński. Jarosławie Kaczyński, może masz odwagę, chociaż do swojej telewizji, pod skrzydła swoich funkcjonariuszy Rachoniów i innych tego typu pisowskich namiestników telewizji, stanąć do debaty ze mną. Ja będę o godz. 18 w tej telewizji - powiedział Tusk w Rzeszowie.

    Wkrótce po tym oświadczeniu Jarosław Kaczyński powiedział, że on udziału w debacie nie weźmie, bo ma wtedy spotkanie z wyborcami.

    - Dostałem właśnie pytanie, czy wezmę udział w debacie m.in. z Tuskiem. Mam już zapowiedziane spotkanie w Przysusze w sprawie wsi, bezpiecznej
    wsi - powiedział Kaczyński.

    - Co wybrać? Czy rozmowę z kłamczuchem, jeszcze do tego człowiekiem zupełnie zależnym od innych, wiadomo od kogo. No żeby to chociaż był
    Weber (Manfred, szef Europejskiej Partii Ludowej - red.). Ale on? No i
    jednak wybrałem Przysuchę - stwierdził.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From brat_olin@21:1/5 to Nostradamus on Fri Oct 6 04:55:43 2023
    Nostradamus wrote:

    Premier Mateusz Morawiecki potwierdził, że weźmie udział w debacie wyborczej w TVP. "Nie mogę się doczekać! Widzimy się w polskiej telewizji!" - napisał.

    Podziwiam Premiera Morawieckiego, ze zgodzil sie na debate z Tuskiem. Morawiecki to IDEALNY wybor po stronie PiS. Balem sie, ze wybiora np.
    p. posla Dominika Tarczynskiego, czy innego harcownika, gdzie Tusk
    moglby grac role zaklopotanego milego wujka (z Niemiec) ostrzeliwanego
    z grubej artylerii. Jestem spokojny o wynik.

    --
    Smart questions to stupid answers

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From =?UTF-8?Q?Alojzy_G=C4=85ska?=@21:1/5 to All on Fri Oct 6 05:16:42 2023
    brat_olin napisał(a):
    Nostradamus wrote:

    Premier Mateusz Morawiecki potwierdził, że weźmie udział w debacie wyborczej w TVP. "Nie mogę się doczekać! Widzimy się w polskiej telewizji!" - napisał.

    Podziwiam Premiera Morawieckiego, ze zgodzil sie na debate z Tuskiem. Morawiecki to IDEALNY wybor po stronie PiS. Balem sie, ze wybiora np.
    p. posla Dominika Tarczynskiego, czy innego harcownika, gdzie Tusk
    moglby grac role zaklopotanego milego wujka (z Niemiec) ostrzeliwanego
    z grubej artylerii. Jestem spokojny o wynik.



    Jak załatwić przeciwnika techniką:) https://www.youtube.com/watch?v=J-SH18dtBlY

    Może Bajdena tym traktują i stąd jego "zwisy"?:)

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)