• =?UTF-8?Q?Fatso_=21=21__Transakcja_=C5=BCycia_handlarza_starociami=3A_k

    From a a@21:1/5 to All on Wed Oct 4 16:48:02 2023
    Transakcja życia handlarza starociami: kupił za 690 zł, sprzedał za 18 zł


    https://www.onet.pl/turystyka/onetpodroze/sprzedali-za-150-euro-maske-warta-cztery-mln-euro-teraz-walcza-w-sadzie/0cl4f0f,07640b54

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Thu Oct 5 00:56:31 2023
    Ja uwazam, ze objet d'art jest wart tyle ile kupujacy jest gotow zaplacic. Bylo wystawic owa piekna maske na e-bay i dac oglad swiatu a gdy sprzedali pokatnie to juz jest ich strata.
    U nas w UK wynikla ciekawa sytuacja. Ludzie kupili pianino za grosze i uczyli grac na nim swoje dzieci. Dzieci wyrosly, pianino zawadza wiec oddali je darmo lokalnej szkolce. Ta wezwala stroiciela fortepianow. Facet instrument rozebral, znalazl skarb w
    srodku-kilkadziesiat zlotych suwerenow schowanych przez stuleciem przez kogos w owym "banku ziemskim". Darczyncy do sadu-oddawaj pianino spowrotem-wraz ze skarbem. Sad angielski orzekl: gowno. Tutejszy odpowiednik polskiego przyslowia madrego-Kto daje i
    odbiera ten sie w piekle poniewiera,. Decyzja zapewne umocniona precedensami Korony bo tu prawa wielowiekowe dzialaja.
    Jak znajde to pokaze moj wlasny zakup pieknego bronzu z nigeryjskiego Krolestwa Benin. Zakup nie wyszedl, forse oddali bo wlasnie Nigeria zaczela sie szarpac o zwrot skarbow Benin. Ale obrazek pozostal.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Thu Oct 5 01:03:48 2023
    Moj Oba of Benin z opisem seksualnych obyczajowem JKM : https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4855615611143115&set=pb.100000841721084.-2207520000&type=3

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Thu Oct 5 01:22:28 2023
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4730478943656783&set=pb.100000841721084.-2207520000&type=3
    A tutaj juz piekne i historyczne africanum nabyte w warszawski sklepie zebraczym przez Mondusie za jedne 5 zlp i mnie sprezentowane. To piekny bronz, trojwymiarowy. Oddaje wizualnie z wielkim wdziekiem i gracja ostatni masowy holocaust Tutsis dokonany
    przez Hutus . Facet w zgrabnej sukience i z palka w reku nad wdziecznie ulozona ofiara z dziura w glowie. Taki afrykanski SS-man z organizacji Interahamwe. Co sie tlumaczy jako "Ci co zabijaja razem". Znaczy sie, pracownik spoleczny co oczyszcza Afryke z
    niepozadanego elementu i moj medalion mial nosic z duma na piersi-petelka z tylu juz gotowa. Czym sie owe istoty roznily od owego Czecha z grupy policjantow niemieckich co tlumaczyl, ze mordujac 6-ke dzieci rodziny Ulmow wraz z rodzicami za ukrywanie
    Zydow, on po prostu swiadczyl spolecznosci usluge, wyzwalal od klopotu opieki nad ta garstka sierot. Medalion i w sam raz dla niego!

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From =?UTF-8?Q?Alojzy_G=C4=85ska?=@21:1/5 to All on Thu Oct 5 05:20:44 2023
    Romulus Augustulus napisał(a):
    Ja uwazam, ze objet d'art jest wart tyle ile kupujacy jest gotow zaplacic. Bylo wystawic owa piekna maske na e-bay i dac oglad swiatu a gdy sprzedali pokatnie to juz jest ich strata.
    U nas w UK wynikla ciekawa sytuacja. Ludzie kupili pianino za grosze i uczyli grac na nim swoje dzieci. Dzieci wyrosly, pianino zawadza wiec oddali je darmo lokalnej szkolce. Ta wezwala stroiciela fortepianow. Facet instrument rozebral, znalazl skarb w
    srodku-kilkadziesiat zlotych suwerenow schowanych przez stuleciem przez kogos w owym "banku ziemskim". Darczyncy do sadu-oddawaj pianino spowrotem-wraz ze skarbem. Sad angielski orzekl: gowno. Tutejszy odpowiednik polskiego przyslowia madrego-Kto daje i
    odbiera ten sie w piekle poniewiera,. Decyzja zapewne umocniona precedensami Korony bo tu prawa wielowiekowe dzialaja.
    Jak znajde to pokaze moj wlasny zakup pieknego bronzu z nigeryjskiego Krolestwa Benin. Zakup nie wyszedl, forse oddali bo wlasnie Nigeria zaczela sie szarpac o zwrot skarbow Benin. Ale obrazek pozostal.



    Zależy czy są papiery na skarb. A jeśli nawet są papiery np. na skradzione obrazy, państwa
    i tak migają się przed zwrotem.

    W UK jaki gościu co miał bitkojny na komuputerze, sądzi się podbno z miastem bo ci
    niepozwalają mu przekoać wysypisa śmieci na które to wysypisko trafił komputer.

    W PL jak kto co wykopie, od razu mu zabierają, paljaki to wiedzą i świecące znajdki sprzedają
    już u niemca, znajdkami w bandyckim państwie się nie chwalą.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From a a@21:1/5 to All on Thu Oct 5 08:48:06 2023
    On Thursday, 5 October 2023 at 14:20:46 UTC+2, Alojzy Gąska wrote:
    Romulus Augustulus napisał(a):
    Ja uwazam, ze objet d'art jest wart tyle ile kupujacy jest gotow zaplacic. Bylo wystawic owa piekna maske na e-bay i dac oglad swiatu a gdy sprzedali pokatnie to juz jest ich strata.
    U nas w UK wynikla ciekawa sytuacja. Ludzie kupili pianino za grosze i uczyli grac na nim swoje dzieci. Dzieci wyrosly, pianino zawadza wiec oddali je darmo lokalnej szkolce. Ta wezwala stroiciela fortepianow. Facet instrument rozebral, znalazl skarb
    w srodku-kilkadziesiat zlotych suwerenow schowanych przez stuleciem przez kogos w owym "banku ziemskim". Darczyncy do sadu-oddawaj pianino spowrotem-wraz ze skarbem. Sad angielski orzekl: gowno. Tutejszy odpowiednik polskiego przyslowia madrego-Kto daje
    i odbiera ten sie w piekle poniewiera,. Decyzja zapewne umocniona precedensami Korony bo tu prawa wielowiekowe dzialaja.
    Jak znajde to pokaze moj wlasny zakup pieknego bronzu z nigeryjskiego Krolestwa Benin. Zakup nie wyszedl, forse oddali bo wlasnie Nigeria zaczela sie szarpac o zwrot skarbow Benin. Ale obrazek pozostal.
    Zależy czy są papiery na skarb. A jeśli nawet są papiery np. na skradzione obrazy, państwa
    i tak migają się przed zwrotem.

    W UK jaki gościu co miał bitkojny na komuputerze, sądzi się podbno z miastem bo ci
    niepozwalają mu przekoać wysypisa śmieci na które to wysypisko trafił komputer.

    W PL jak kto co wykopie, od razu mu zabierają, paljaki to wiedzą i świecące znajdki sprzedają
    już u niemca, znajdkami w bandyckim państwie się nie chwalą.


    Zajmowałem się odzyskiwaniem zagubionych bitkojnów/.

    I procedura jest następująca.

    Pierwsze to uprawdopodobnienie posiadania bitkojnów na dany dzień, godzinę i to może zostac potwierdzone Blockchainem,
    a następnie wystąpienie z publicznym roszczeniem, a następnie oczekiwanie , czy inne osoby wystąpią z podobnym roszczeniem.

    Jeżeli brak sporu prawnego z osobami trzecimi, to osoba , która wystąpiła z roszczeniem, nabywa po 3 miesiącach prawo do odzyskanych bitkojnów i rozpoczyna się procedura odzyskania, wygenerowania klucza i trwa kolejny miesiąc
    i bitkojny odzyskane i nikt nie musi szukać starych komputerów na wysypiskach śmieci

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Thu Oct 5 09:38:03 2023
    Ja kiedys sie nawet zapisalem na gielde Bitcoin w Tokyo. Gielda upadla juz ale ja grosza nie stracilem bo doszedlem do wniosku ze krypto-waluta to nie dla mnie. Za madre, nazbyt cwane a i wszelakie policje, agentury dysza za plecami.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From a a@21:1/5 to Romulus Augustulus on Thu Oct 5 10:14:41 2023
    On Thursday, 5 October 2023 at 18:38:07 UTC+2, Romulus Augustulus wrote:
    Ja kiedys sie nawet zapisalem na gielde Bitcoin w Tokyo. Gielda upadla juz ale ja grosza nie stracilem bo doszedlem do wniosku ze krypto-waluta to nie dla mnie. Za madre, nazbyt cwane a i wszelakie policje, agentury dysza za plecami.

    \
    Giełda w Tokio, zwana Mt.Gox
    to był wielki przekręt

    Siedziałem w temacie w tym czasie, gdyż sam kopałem bitkojny i analizowałem wszystkie giełdy bitkojnowe
    na świecie.

    I dziwne było to, że na 20 giełd bitkojnowych, kurs bitkojna na Mt. Gox był wyższy nawet o 50% n iż na pozostałych giełdach
    i to przyciągało handlarzy z Hameryki, którzy tam sprzedawali Bitkojny kupione tanio na innych giełdach.
    I teoretycznie wszystko było ok., tyle że tam nie handlowano bitkojnami
    a instrumentami pochodnymi, czyli prawami do bitkojnów

    I Hamerykańcy myśleli, że nadal są właścicielami bitkojnów handlowanych na giełdzie, a oni
    nabywali jedynie prawa do wymiany yenów na bitkojny

    No i gdy ten napompowany przekręt zbankrutował to się okazało, że tam nie było ani bitkojnów ani dolarów, ani yenów
    i tysiące Hamerykanów przylatywało do Yokio, pod budynek z plakatami,

    Oddajcie mi moje pinionce


    I tak zaczęło się bankrutowanie Kalifornii przez Japońców za Hiroshimę, Nagasaki

    Bo na giełdach nie handluje się bitkojnami, ale instrumentami pochodnymi, stanowiącymi
    nominał wyceny bitkojna w lokalnej walucie.

    Tam dodatkowo była wymiana dolara na yeny
    a potem yenów na dolary, aby wycofać kasę

    Stary przekręt, dokładnie zbadałem
    i wycofałem się z Bitkojnów,
    a w San Francisco mi płacili bitkojnami za pracę po 10$ za bitkojna.

    Ale to były początki i nie było jeszcze giełd i nie było co kupić za bitkojny

    Znajomy wykopał trochę bitkojnó i nie miał co za nie kupić i znalezł internecie ofertę sprzedaży poduszek
    i kupił poduszki za kilka bitkojnów, a potem mówił
    że ma najdroższe na świecie poduszki

    Ludzie za bitkojny kupowali też pizzę

    ././././.
    Mt. Gox - Wikipedia
    https://en.wikipedia.org/wiki/Mt._Gox

    Mt. Gox was a bitcoin exchange based in Shibuya, Tokyo, Japan. Launched in 2010, it was handling over 70% of all bitcoin (BTC) transactions worldwide by early 2014, when it abruptly ceased operations amid revelations of its involvement in the loss/theft
    of hundreds of thousands of bitcoins, then worth … See more
    Founding (2006–2010)

    In late 2006, programmer Jed McCaleb thought of building a website for users of the Magic: The Gathering Online tradable card game service, to let them trade "Magic: The… See more
    Processor of most of world's bitcoin trades; issues (2013) image
    Processor of most of world's bitcoin trades; issues (2013)

    On 22 February 2013, following the introduction of new anti-money laundering requirements by e-commerce/online payment system … See more
    Bankruptcy; stolen bitcoin (2014–present)

    On 28 February 2014, Mt. Gox filed in Tokyo for a form of bankruptcy protection from creditors called minji saisei (or civil rehabilitation) to allow courts to seek a buyer, reporting that … See more
    Overview image
    Security breach, user DB leak, and invalid addresses (2011)

    In March 2011, McCaleb sold the site to French developer Mark Karpelès, who was living in Japan, stating that "to really make mtgox what it has… See more
    Withdrawals halted; trading suspended; bitcoin missing (2014)

    Customer complaints about long delays were mounting as of February 2014, with more than 3,300 posts in a thread about the topic on the … See more
    See also

    • 2016 Bitfinex hack See more
    External links

    • Official website
    • MtGox Co., Ltd. bankruptcy docket from the United States Courts Archive, Court Listener from Free Law Project See more
    From Wikipedia
    Wikipedia text under CC-BY-SA license
    Global web icon
    Bloomberg.com
    https://www.bloomberg.com/news/articles/2021-11-16/...
    Mt. Gox Bitcoin Repayment Plan Gains Final Approval From Trustee

    WebNov 17, 2021 · Tokyo-based Mt. Gox suspended all trading and went offline in February 2014 after losing about 850,000 Bitcoins valued at around $500 million at the time. The …
    People also ask
    How many Bitcoins does Mt Gox hold?The trustee held a trove of 141,686 Bitcoins, as well as cash and Bitcoin Cash coins as of September 2019, according to prior documents. Tokyo-based Mt. Gox suspended all trading and went offline in February 2014 after
    losing about 850,000 Bitcoins valued at around $500 million at the time.
    Mt. Gox Bitcoin Repayment Plan Gains Final Approval From Trustee www.bloomberg.com/news/articles/2021-11-16/mt-gox-b…
    What is Mt Gox?Mt. Gox was a Tokyo-based cryptocurrency exchange that operated between 2010 and 2014. It was responsible for more than 70% of Bitcoin transactions at its peak. Although it is most commonly known as Mt. Gox, the exchange is sometimes
    referred to as MtGox or Mt Gox.
    What Was Mt. Gox? Definition, History, Collapse, and Future www.investopedia.com/terms/m/mt-gox.asp
    Why did Mt Gox go bankrupt?The value of the Bitcoins was estimated to be in the hundreds of millions, which pushed Mt. Gox into insolvency. It filed for bankruptcy in the Tokyo District Court and was ordered to liquidate in April 2014. The estate that Mt.
    Gox’s assets were placed in owned more than 200,000 Bitcoin and Bitcoin Cash.
    What Was Mt. Gox? Definition, History, Collapse, and Future www.investopedia.com/terms/m/mt-gox.asp
    Did Mt Gox Rob 478 bitcoin accounts?On 13 June 2011, the Mt. Gox bitcoin exchange reported some BTC 25,000 (US$400,000 at the time) had been robbed from 478 accounts.
    Mt. Gox - Wikipedia
    en.wikipedia.org/wiki/Mt._Gox
    Feedback
    Global web icon
    Markets Insider
    https://markets.businessinsider.com/news/...
    Mt. Gox Bitcoin Settlement Payouts of $9 Billion May Start in Months

    WebNov 20, 2021 · Phil Rosen Bitcoin. Getty Mt. Gox creditors are set to receive $9 billion in payments related to the crypto exchange's 2014 collapse. One asset manager expects …

    Founder: Thomas Greaney And Finanzen.Net

    Author: Phil Rosen

    Global web icon
    CoinDesk
    https://www.coindesk.com/business/2023/02…
    [Explore this image]
    Mt. Gox’s 2 Largest Creditors Pick Payout Option That …

    WebFeb 17, 2023 · Hackers made off with 850,000 BTC, a sum valued at $460 million at the time. After the hack, Mt. Gox was left with approximately …

    Email: cheyenne@coindesk.com

    Occupation: News Reporter

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)