• Czas na nowy Zamach Majowy?

    From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Tue Oct 3 23:09:33 2023
    Stary Zamach mam we krwi: mamuska skrywala fotografie z mlodosci, gdzies wlasnie z okolic roku 1926. Mlode siksy nad Wisla w Sandomierzu, pokazuja gole cycuszki. Z nimi przystojniaczek mlody-to owczesny WAMowiec owych czasow, podchorazy WP, te cycuszki
    maca. No i ten podchorazy mial nie tylko jaja ale-jak sie mialo okazac, i honor. Zginal jako jeden z 312 obroncow rzadu w Zamachu Majowym. Mamuska do konca miala o chlopcu cieple wspomnienia-zapewne miala do tego powody.
    Rok bedzie 1971 bodajze, komunistyczna nasiadowka dziennikarzy studenckich, Ladek Zdroj bodajze. Calonocny boj tam stoczylem z Panna Wojciechowska, z podrzednego uniwersytetu. To wnuczka po bracie samego Prezydenta Stanislawa Wojciechowskiego, tego
    samego co na moscie warszawskim i po trupie macacza cycuszkow mojej przyszlej mamuski, Polske i wladze Jozefowi Pilsudskiemu.zdawal w Maju 1926r. Ja tez bitwe o cnote wnuczki Prezydenta przegralem. Z reka na sercu i w pol wieku po bitwie przyznaje:
    kanape zalamalem w boju, butelke wypilismy razem ale Panna Wojciechowianka dupy mi nie dala.
    Rok bedzie chyba 1948 i ja juz kwicze na tym swiecie.Towarzysz Wieslaw-aka Gomulka peroruje z trybuny-Wladzy, jaka wzielismy rok wczesniej, nie oddamy juz nigdy! I tak bylo,az do czasu gdy w 1970r robotnicy Gdanska zdecydowali inaczej.
    Podsumowanie: Niechaj dzis, w obliczu jadowitej i zatruwajacej Polske kampanii wyborczej, Kaczor Wielki, Jaroslaw, pomacha piastka i powie to samo. Armie juz ma a czolgi Abrams juz dochodza.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From andal@21:1/5 to Romulus Augustulus on Wed Oct 4 14:38:45 2023
    On Tue, 3 Oct 2023 23:09:33 -0700 (PDT), Romulus Augustulus wrote:

    Stary Zamach mam we krwi: mamuska skrywala fotografie z mlodosci, gdzies wlasnie z okolic roku 1926. Mlode siksy nad Wisla w Sandomierzu,
    pokazuja gole cycuszki. Z nimi przystojniaczek mlody-to owczesny
    WAMowiec owych czasow, podchorazy WP, te cycuszki maca. No i ten
    podchorazy mial nie tylko jaja ale-jak sie mialo okazac, i honor. Zginal
    jako jeden z 312 obroncow rzadu w Zamachu Majowym. Mamuska do konca
    miala o chlopcu cieple wspomnienia-zapewne miala do tego powody.
    Rok bedzie 1971 bodajze, komunistyczna nasiadowka dziennikarzy
    studenckich, Ladek Zdroj bodajze. Calonocny boj tam stoczylem z Panna Wojciechowska, z podrzednego uniwersytetu. To wnuczka po bracie samego Prezydenta Stanislawa Wojciechowskiego, tego samego co na moscie
    warszawskim i po trupie macacza cycuszkow mojej przyszlej mamuski,
    Polske i wladze Jozefowi Pilsudskiemu.zdawal w Maju 1926r. Ja tez bitwe
    o cnote wnuczki Prezydenta przegralem. Z reka na sercu i w pol wieku po bitwie przyznaje: kanape zalamalem w boju, butelke wypilismy razem ale
    Panna Wojciechowianka dupy mi nie dala.
    Rok bedzie chyba 1948 i ja juz kwicze na tym swiecie.Towarzysz
    Wieslaw-aka Gomulka peroruje z trybuny-Wladzy, jaka wzielismy rok
    wczesniej, nie oddamy juz nigdy! I tak bylo,az do czasu gdy w 1970r
    robotnicy Gdanska zdecydowali inaczej.
    Podsumowanie: Niechaj dzis, w obliczu jadowitej i zatruwajacej Polske kampanii wyborczej, Kaczor Wielki, Jaroslaw, pomacha piastka i powie to
    samo. Armie juz ma a czolgi Abrams juz dochodza.

    a narciasz do Berezy?

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)