• Czarus nocna pora...

    From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Sun Oct 1 11:02:59 2023
    Myslicie ze przyszedl by wam wylizac odbytnice? Nie on chce was co jedynie w jaja ukasic! Dwa dni temu patrze a tu u mnie w kompie sie pokazuje, ze zaplacilem, nie wiadomo za co, £29:99 i bede tak placil od teraz co miesiac.
    Potwierdzenie emailem przychodzi, niezrozumiale. Jakas firma co handluje szmatami ale ma moje dane z karty. Byc moze maja nadzieje ze staruch i nie zauwazy ale niedoczekanie ich, skurwysynow. Chwycilem za telefon, do banku i transakcje zerwalem.
    Wielu juz probowalo ale jak do tej pory moja Paranoia polonica mnie chroni skutecznie. Za jednym wyjatkiem, za to ciekawym historycznie:
    https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4938145722890103&set=pb.100000841721084.-2207520000&type=3
    KOVSZ-miniaturowa zabawka. Zlocony, ma punce carskie, kupilem na Allegro za jakies £93, doskonaly autentyczny wyglad. Przyszedl via Warszawa, odlezal sie tam dlugo i nie mialem szans na reklamacje. Kovsz piekny, wysokiej klasy ale punce juz nie te co na
    prospekcie zakupu. Falszywka!
    Armand Hammer-kumpel Lenina -dostal te punce w Moskwie od samego starego syfilityka. Tluczono nimi pozniej falszywki na tylach domow towarowych w NYC, frajerom. No i moj pewnie ich kolezka.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From andal@21:1/5 to Romulus Augustulus on Sun Oct 1 22:27:43 2023
    On Sun, 1 Oct 2023 11:02:59 -0700 (PDT), Romulus Augustulus wrote:

    Myslicie ze przyszedl by wam wylizac odbytnice? Nie on chce was co
    jedynie w jaja ukasic! Dwa dni temu patrze a tu u mnie w kompie sie
    pokazuje, ze zaplacilem, nie wiadomo za co, £29:99 i bede tak placil od teraz co miesiac.
    Potwierdzenie emailem przychodzi, niezrozumiale. Jakas firma co handluje szmatami ale ma moje dane z karty. Byc moze maja nadzieje ze staruch i
    nie zauwazy ale niedoczekanie ich, skurwysynow. Chwycilem za telefon, do banku i transakcje zerwalem.
    Wielu juz probowalo ale jak do tej pory moja Paranoia polonica mnie
    chroni skutecznie. Za jednym wyjatkiem, za to ciekawym historycznie: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=4938145722890103&set=pb.
    100000841721084.-2207520000&type=3
    KOVSZ-miniaturowa zabawka. Zlocony, ma punce carskie, kupilem na Allegro
    za jakies £93, doskonaly autentyczny wyglad. Przyszedl via Warszawa,
    odlezal sie tam dlugo i nie mialem szans na reklamacje. Kovsz piekny, wysokiej klasy ale punce juz nie te co na prospekcie zakupu. Falszywka! Armand Hammer-kumpel Lenina -dostal te punce w Moskwie od samego starego syfilityka. Tluczono nimi pozniej falszywki na tylach domow towarowych w
    NYC, frajerom. No i moj pewnie ich kolezka.

    fatso, zmien bank !

    w moim mam zawsze opcje zanaczyc czy charge jest jednorazowa lub kiedy
    nastapi ostatnia rata (umowy expiration date)

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)