• =?UTF-8?Q?Re=3A_Justin_Trudeau_uhonorowa=C5=82_nazist=C4=99_i_morderc=C

    From Piotr@21:1/5 to All on Sun Sep 24 15:53:59 2023
    On Sunday, September 24, 2023 at 7:46:54 PM UTC-2:30, Zexon🇵🇱 wrote:
    Grupa żydowska żąda przeprosin po tym, jak parlamentarzyści kanady uhonorowali człowieka, który
    walczył dla nazistów i mordował Żydów.
    Kilka żydowskich organizacji potępiło w niedzielę członków parlamentu za złożenie owacji na stojąco
    mężczyźnie, który walczył po stronie nazistowskiej jednostki mordował Żydów podczas drugiej wojny
    światowej. https://www.ctvnews.ca/canada/jewish-group-demands-apology-after-mps-honoured-man-who-fought-for-nazis-1.6575593

    Z andalowgo wlasnego zrodla: Hunka was invited by Speaker Anthony Rota
    Na wypadek gdyby andal nie znal systemu demokratycznego kraju w ktorym zyje od 4 dekad - w odorznienieniu
    od USA - gdzie Speakers of the House i Senatu - sa hyperupolitycznionie - w Kanadzie odwrotnie - to funkcja glownie porzadkowa,
    a "the Speaker eschews partisan political activity".

    I oto co Speaker Rota mowil o tym:
    "Rota released a statement late Sunday afternoon saying he recognized an individual in the gallery on Friday,
    and that he has "subsequently become aware of more information which causes me to regret my decision to do so."
    "I wish to make clear that NO ONE including fellow parliamentarians and the Ukraine delegation, was aware of my intention
    or of my remarks before I delivered them".

    Oczywiscie klaszczacy weteranowi Waffen SS przywodca Konserwatystow - powiedzial ze to wina Tuska, znaczy sie: wina Trudeau.

    No ale czy nie ciekawe, ze na protesty organizacji zydowskich - powoluje sie ... Andrzej Da Lancia - czlowieki, ktory mysli
    ze zdyskredytuje Trudeau nazywaniem go "jewstin", i ktory dedykowal kilka stron "kawalow" o mordowaniu Zydow w obozach
    smierci polskiemu Zydowi, ktory prawie na pewno stracil w Holokauscie czlonkow swojej rodziny. A wiec kawaly podobne to tych ktore sobie zapewne opowiadali czlonkowie Waffen-SS. Po tym co wlasnie zrobili.

    Tak wiec Panskie lzy, panie da Lancia, raczej krokodyle.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Piotr@21:1/5 to All on Sun Sep 24 16:15:26 2023
    On Sunday, September 24, 2023 at 7:46:54 PM UTC-2:30, Zexon🇵🇱 wrote:
    Grupa żydowska żąda przeprosin po tym, jak parlamentarzyści kanady uhonorowali człowieka, który
    walczył dla nazistów i mordował Żydów.
    Kilka żydowskich organizacji potępiło w niedzielę członków parlamentu za złożenie owacji na stojąco
    mężczyźnie, który walczył po stronie nazistowskiej jednostki mordował Żydów podczas drugiej wojny
    światowej. https://www.ctvnews.ca/canada/jewish-group-demands-apology-after-mps-honoured-man-who-fought-for-nazis-1.6575593

    Z zenonowego wlasnego zrodla: Hunka was invited by Speaker Anthony Rota
    Na wypadek gdyby Zenek nie znal systemu demokratycznego kraju, dla ktorego porzucil swoja ukochana Ojczyzne,
    Polske - w odroznienieniu od USA - gdzie Speakers of the House i Senatu - sa hyperupolitycznionie i maja wielkie wplywy
    (drudzy tylko po prezydencie) - w Kanadzie jest odwrotnie - to funkcja glownie porzadkowa, a "the Speaker eschews
    partisan political activity".

    I oto co Speaker kanadyjskiego parlamantu Rota mowil o tym:
    "Rota released a statement late Sunday afternoon saying he recognized an individual in the gallery on Friday,
    and that he has "subsequently become aware of more information which causes me to regret my decision to do so."
    "I wish to make clear that NO ONE including fellow parliamentarians and the Ukraine delegation, was aware of my intention
    or of my remarks before I delivered them".

    Oczywiscie klaszczacy weteranowi Waffen SS przywodca Konserwatystow - powiedzial ze to wina Tuska, znaczy sie: wina Trudeau.

    A ze zwolennik Konfederacji ... powoluje sie na organizacje zydowskie ... to ciekawe. Czy jeden z waszych Wodzow nie mowil:
    "Piątka Konfederacji: Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej." I czy nie powinniscie
    tropic w Polsce "ekspozyture amerykańsko-żydowska" (c) waszego red. Michalkiewicza?

    Tak wiec Pan wybaczy, panie Zenku, ale Panskie lzy - raczej krokodylego rodzaju.
    ===
    Piotr

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From narciasz1@gmail.com@21:1/5 to All on Sun Sep 24 16:39:23 2023
    niedziela, 24 września 2023 o 19:15:28 UTC-4 Piotr napisał(a):
    On Sunday, September 24, 2023 at 7:46:54 PM UTC-2:30, Zexon🇵🇱 wrote:
    Grupa żydowska żąda przeprosin po tym, jak parlamentarzyści kanady uhonorowali człowieka, który
    walczył dla nazistów i mordował Żydów.
    Kilka żydowskich organizacji potępiło w niedzielę członków parlamentu za złożenie owacji na stojąco
    mężczyźnie, który walczył po stronie nazistowskiej jednostki mordował Żydów podczas drugiej wojny
    światowej. https://www.ctvnews.ca/canada/jewish-group-demands-apology-after-mps-honoured-man-who-fought-for-nazis-1.6575593
    Z zenonowego wlasnego zrodla: Hunka was invited by Speaker Anthony Rota
    Na wypadek gdyby Zenek nie znal systemu demokratycznego kraju, dla ktorego porzucil swoja ukochana Ojczyzne,
    Polske - w odroznienieniu od USA - gdzie Speakers of the House i Senatu - sa hyperupolitycznionie i maja wielkie wplywy
    (drudzy tylko po prezydencie) - w Kanadzie jest odwrotnie - to funkcja glownie porzadkowa, a "the Speaker eschews
    partisan political activity".

    I oto co Speaker kanadyjskiego parlamantu Rota mowil o tym:
    "Rota released a statement late Sunday afternoon saying he recognized an individual in the gallery on Friday,
    and that he has "subsequently become aware of more information which causes me to regret my decision to do so."
    "I wish to make clear that NO ONE including fellow parliamentarians and the Ukraine delegation, was aware of my intention
    or of my remarks before I delivered them".

    Oczywiscie klaszczacy weteranowi Waffen SS przywodca Konserwatystow - powiedzial ze to wina Tuska, znaczy sie: wina Trudeau.

    A ze zwolennik Konfederacji ... powoluje sie na organizacje zydowskie ... to ciekawe. Czy jeden z waszych Wodzow nie mowil:
    "Piątka Konfederacji: Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej." I czy nie powinniscie
    tropic w Polsce "ekspozyture amerykańsko-żydowska" (c) waszego red. Michalkiewicza?

    Tak wiec Pan wybaczy, panie Zenku, ale Panskie lzy - raczej krokodylego rodzaju.
    ===
    Piotr

    Nie podlewaj chwasta Piotrze, może kurwa uschnie?

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Russet Bulba@21:1/5 to Piotr on Sun Sep 24 17:25:07 2023
    On Sunday, September 24, 2023 at 8:15:28 PM UTC-3, Piotr wrote:
    On Sunday, September 24, 2023 at 7:46:54 PM UTC-2:30, Zexon🇵🇱 wrote:
    Grupa żydowska żąda przeprosin po tym, jak parlamentarzyści kanady uhonorowali człowieka, który
    walczył dla nazistów i mordował Żydów.
    Kilka żydowskich organizacji potępiło w niedzielę członków parlamentu za złożenie owacji na stojąco
    mężczyźnie, który walczył po stronie nazistowskiej jednostki mordował Żydów podczas drugiej wojny
    światowej. https://www.ctvnews.ca/canada/jewish-group-demands-apology-after-mps-honoured-man-who-fought-for-nazis-1.6575593
    Z zenonowego wlasnego zrodla: Hunka was invited by Speaker Anthony Rota
    Na wypadek gdyby Zenek nie znal systemu demokratycznego kraju, dla ktorego porzucil swoja ukochana Ojczyzne,
    Polske - w odroznienieniu od USA - gdzie Speakers of the House i Senatu - sa hyperupolitycznionie i maja wielkie wplywy
    (drudzy tylko po prezydencie) - w Kanadzie jest odwrotnie - to funkcja glownie porzadkowa, a "the Speaker eschews
    partisan political activity".

    I oto co Speaker kanadyjskiego parlamantu Rota mowil o tym:
    "Rota released a statement late Sunday afternoon saying he recognized an individual in the gallery on Friday,
    and that he has "subsequently become aware of more information which causes me to regret my decision to do so."
    "I wish to make clear that NO ONE including fellow parliamentarians and the Ukraine delegation, was aware of my intention
    or of my remarks before I delivered them".

    Oczywiscie klaszczacy weteranowi Waffen SS przywodca Konserwatystow - powiedzial ze to wina Tuska, znaczy sie: wina Trudeau.

    A ze zwolennik Konfederacji ... powoluje sie na organizacje zydowskie ... to ciekawe. Czy jeden z waszych Wodzow nie mowil:
    "Piątka Konfederacji: Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków i Unii Europejskiej." I czy nie powinniscie
    tropic w Polsce "ekspozyture amerykańsko-żydowska" (c) waszego red. Michalkiewicza?

    Tak wiec Pan wybaczy, panie Zenku, ale Panskie lzy - raczej krokodylego rodzaju.
    ===
    Piotr

    Jakby nie bylo jest to embarasujaca kompromitacja. Kanada przyjela spora kwote bylych ukrainskich zolnierzy z ssmanska przeszloscia. Jakis dziwnie latwo tego typu elementowi z przeszloscia w totalitarnych rezymach, terrorystow i czlonkow gangow byc
    zaakceptowanymi formalnie jako czlonkowie kanadyjskiego spoleczenstwa. Czy odbywalo to sie i odbywa nadal z pelna wiedza i aprobata imigracyjnych sluzb w Kanadzie? Nie ma takich klauzul jak w USA, gdzie trzeba pisemnie deklarowac udzial w organizacjach
    nazistowskich, faszystowskich, komunistycznych i terrorystycznych z ich wyszczegolnieniem a falszywa deklaracja grozi konsekwencjami w postaci odebrania statusu amerykanskiego? Intrygujace.

    A co do tych ssmanow, to ciekawa wypowiedz Himmlera.

    In a speech to the soldiers of the 1st Galician division, Heinrich Himmler stated:

    Your homeland has become so much more beautiful since you have lost – on our initiative, I must say – those residents who were so often a dirty blemish on Galicia's good name, namely the Jews ... I know that if I ordered you to liquidate the Poles ...
    I would be giving you permission to do what you are eager to do anyway.[43]

    Tak wiec byloby duzo madrzej i uczciwiej dla wladz Ukrainy nie dorabiac Polakom geby li tylko z tego powodu, iz nie dostaja wszystkiego od nich, czego by chcieli, lacznie z zafalszowaniem ich historii.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Piotr@21:1/5 to All on Sun Sep 24 19:15:25 2023
    On Sunday, September 24, 2023 at 10:27:25 PM UTC-2:30, Zexon🇵🇱 wrote:
    On 9/24/2023 17:15, Piotr wrote:
    On Sunday, September 24, 2023 at 7:46:54 PM UTC-2:30, Zexon🇵🇱 wrote:
    Grupa żydowska żąda przeprosin po tym, jak parlamentarzyści kanady uhonorowali człowieka, który
    walczył dla nazistów i mordował Żydów.
    Kilka żydowskich organizacji potępiło w niedzielę członków parlamentu za złożenie owacji na stojąco
    mężczyźnie, który walczył po stronie nazistowskiej jednostki mordował Żydów podczas drugiej wojny
    światowej.
    https://www.ctvnews.ca/canada/jewish-group-demands-apology-after-mps-honoured-man-who-fought-for-nazis-1.6575593

    Z zenonowego wlasnego zrodla: Hunka was invited by Speaker Anthony Rota Piotr

    Tak, więc Piotr popiera nie tylko pedofilie i wszelkie zboczenia, ale również nazizm.

    Jesli skleroza, to ZEXON BRONIL ksiedza pedofila ktory wywiozl 12 letnia dziewczynke do
    innego miasta i brutalnie gwalcil przez 10 miesiecy oraz red. mediow katolickich, Stanislawa Michalkiewicza,
    ktory nazywal ofiare pedofila - "kurwa" i wysylal sedzie, ktora przyznala jej odszkodowanie - przed "konsylium weterynarzy_".

    - Ofiara pedofila:
    "Jest 23.00, słyszę jak idzie po klatce i przekręca się klucz w drzwiach. Kładzie na przedpokoju sutannę, ściąga koloratkę, przychodzi do pokoju i pyta: śpisz? (…) Przyszedł, położył się obok i gwałcił mnie kilka godzin z przerwami…
    Nie byłam w stanie się bronić, moje szarpanie, kopanie nic nie dawało a jedynie się wściekał i był jeszcze brutalniejszy. Ważyłam ok. 40 kg, a on ważył ponad 100 kg, miał 196 cm wzrostu, ja byłam małą dziewczynką. Rano wstał, ubrał się
    i pojechał na mszę którą miał na 6.00, zamknął drzwi…"

    Gwalcona dziewczynka probowala powiedziec doroslym o swojej gehennie: gdy powiedziala innemu ksiedzu o tym na
    spowiedzi, czerwony na twarzy ksiadz wyskoczyl z konfesjonalu i wypedzil ja kosciola. Gdy powiedziala swojej matce
    - jej matka uderzyla ja w twarz.

    - Zexon: Problem jest w tym, że ta dziewczynka regularnie chodziła do szkoły a po szkole szła na "gwałty" i tak codziennie a po "gwałtach" wracała do domu.

    - Michalkiewicz: o gwalconej dziewczynce - "kurwa"

    Ofiara pedofila:
    "Kiedy usiadłam, zaczął mnie wszędzie dotykać i powiedział: 'Mała, przytyłaś ostatnio i wymiotujesz. Tylko nie mów, że jesteś w ciąży? Jeśli jesteś to albo usuniesz albo cię wywiozę za granicę'. (…) Potem zabrał do znajomej
    ginekolog. Weszliśmy do gabinetu, pani doktor kazała mi usiąść na fotelu, on stał obok. Podała mi jakiś lek i pamiętam dopiero moment jak obudziłam się na plebanii w Stargardzie, on siedział wtedy przy komputerze i coś pisał, a mnie tak
    bardzo bolało całe podbrzusze, miałam spodnie brudne od krwi. Zaczęłam płakać i mówiłam mu, że bardzo boli, że nie mogę wstać. Powiedział, że dostałam leki przeciwbólowe i ból minie. Długo później krwawiłam. Następnego dnia po
    aborcji dalej mnie gwałcił".
    - Zexon: Problem jest w tym, że ta dziewczynka regularnie chodziła do szkoły a po szkole szła na "gwałty" i tak codziennie a po "gwałtach" wracała do domu.
    - Michalkiewicz: "kurwa"

    -Ofiara pedofila:" Nie pozwolił mi nawet odpocząć [po aborcji] , nie pozwolił, żeby rany się zagoiły. To był taki ból, że
    myślałam, że umieram i chyba nawet chciałam umrzeć. To był moment w którym marzyłam, żeby mnie zamordował.
    Żebym nie musiała już cierpieć".

    - Michalkiewicz: "Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa [jak wygladal ten "jeden sztos" patrz powyzej]"; "No to żadne kurwy nie są tak wysoko wynagradzane na całym świecie",

    "Wiele pań za znacznie mniejsze pieniądze spódniczki podciąga", "Dostać milion złotych za molestowanie, że tam kiedyś,
    ktoś tam wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał"

    - Zexon: "Problem jest w tym, że ta dziewczynka regularnie chodziła do szkoły a po szkole szła na "gwałty" i tak codziennie a po "gwałtach" wracała do domu

    https://groups.google.com/g/soc.culture.polish/c/E30eIPr9j3A/m/O1lu3LwrBAAJ

    I po czyms takim Anonim Zexon, pelna hucpa mode, oskarza innych o obrone pedofilow.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Piotr@21:1/5 to All on Sun Sep 24 20:30:47 2023
    On Monday, September 25, 2023 at 12:21:55 AM UTC-2:30, Zexon🇵🇱 wrote:
    On 9/24/2023 20:15, Piotr wrote:
    On Sunday, September 24, 2023 at 10:27:25 PM UTC-2:30, Zexon🇵🇱 wrote:
    On 9/24/2023 17:15, Piotr wrote:
    On Sunday, September 24, 2023 at 7:46:54 PM UTC-2:30, Zexon🇵🇱 wrote:
    Grupa żydowska żąda przeprosin po tym, jak parlamentarzyści kanady uhonorowali człowieka, który
    walczył dla nazistów i mordował Żydów.
    Kilka żydowskich organizacji potępiło w niedzielę członków parlamentu za złożenie owacji na stojąco
    mężczyźnie, który walczył po stronie nazistowskiej jednostki mordował Żydów podczas drugiej wojny
    światowej.
    https://www.ctvnews.ca/canada/jewish-group-demands-apology-after-mps-honoured-man-who-fought-for-nazis-1.6575593

    Z zenonowego wlasnego zrodla: Hunka was invited by Speaker Anthony Rota >>> Piotr

    Tak, więc Piotr popiera nie tylko pedofilie i wszelkie zboczenia, ale również nazizm.

    Jesli skleroza, to ZEXON BRONIL ksiedza pedofila ktory wywiozl 12 letnia dziewczynke do

    Grupa żydowska żąda przeprosin po tym, jak parlamentarzyści kanady uhonorowali człowieka, który
    walczył dla nazistów i mordował Żydów.
    Kilka żydowskich organizacji potępiło w niedzielę członków parlamentu za złożenie owacji na stojąco
    mężczyźnie, który walczył po stronie nazistowskiej jednostki mordował Żydów podczas drugiej wojny
    <światowej.

    https://www.ctvnews.ca/canada/jewish-group-demands-apology-after-mps-honoured-man-who-fought-for-nazis-1.6575593
    Piotrowi to już się mózg lasuje od tych zboczeń i nazizmu!

    co kryptonim Zexon wytnie, mozna wkleic z powrotem

    Zexon: "Tak, więc Piotr popiera nie tylko pedofilie i wszelkie zboczenia, ale również nazizm."

    - odpowiedz o nazizmie, wycieta przez Zexona:
    " ze zwolennik Konfederacji ... powoluje sie na organizacje zydowskie ... to ciekawe. Czy jeden z waszych
    Wodzow nie mowil: "Piątka Konfederacji: Nie chcemy Żydów, homoseksualistów, aborcji, podatków
    i Unii Europejskiej."
    I czy nie powinniscie tropic w Polsce "ekspozyture amerykańsko-żydowska" (c) waszego red. Michalkiewicza?"

    - o pedofilli tez wyciete:
    [ja: Jesli skleroza, to ZEXON BRONIL ksiedza pedofila ktory wywiozl 12 letnia dziewczynke do]
    -------------------- poczatek Zexonociecia ----------------
    innego miasta i brutalnie gwalcil przez 10 miesiecy, a red. mediow katolickich, Stanislawa Michalkiewicza,
    ktory nazywal ofiare pedofila - "kurwa" i wysylal sedzie, ktora przyznala jej odszkodowanie - przed "konsylium weterynarzy_".

    - Ofiara pedofila:
    "Jest 23.00, słyszę jak idzie po klatce i przekręca się klucz w drzwiach. Kładzie na przedpokoju sutannę, ściąga koloratkę, przychodzi do pokoju i pyta: śpisz? (…) Przyszedł, położył się obok i gwałcił mnie kilka godzin z przerwami…
    Nie byłam w stanie się bronić, moje szarpanie, kopanie nic nie dawało a jedynie się wściekał i był jeszcze brutalniejszy. Ważyłam ok. 40 kg, a on ważył ponad 100 kg, miał 196 cm wzrostu, ja byłam małą dziewczynką. Rano wstał, ubrał się
    i pojechał na mszę którą miał na 6.00, zamknął drzwi…"
    Gwalcona dziewczynka probowala powiedziec doroslym o swojej gehennie: gdy powiedziala innemu ksiedzu o tym na
    spowiedzi, czerwony na twarzy ksiadz wyskoczyl z konfesjonalu i wypedzil ja kosciola. Gdy powiedziala swojej matce
    - jej matka uderzyla ja w twarz.

    - Zexon: Problem jest w tym, że ta dziewczynka regularnie chodziła do szkoły a po szkole szła na "gwałty" i tak codziennie a po "gwałtach" wracała do domu.
    - Michalkiewicz: o gwalconej dziewczynce - "kurwa"

    Ofiara pedofila:
    "Kiedy usiadłam, zaczął mnie wszędzie dotykać i powiedział: 'Mała, przytyłaś ostatnio i wymiotujesz. Tylko nie mów, że jesteś w ciąży? Jeśli jesteś to albo usuniesz albo cię wywiozę za granicę'. (…) Potem zabrał do znajomej
    ginekolog. Weszliśmy do gabinetu, pani doktor kazała mi usiąść na fotelu, on stał obok. Podała mi jakiś lek i pamiętam dopiero moment jak obudziłam się na plebanii w Stargardzie, on siedział wtedy przy komputerze i coś pisał, a mnie tak
    bardzo bolało całe podbrzusze, miałam spodnie brudne od krwi. Zaczęłam płakać i mówiłam mu, że bardzo boli, że nie mogę wstać. Powiedział, że dostałam leki przeciwbólowe i ból minie. Długo później krwawiłam. Następnego dnia po
    aborcji dalej mnie gwałcił".

    - Zexon: Problem jest w tym, że ta dziewczynka regularnie chodziła do szkoły a po szkole szła na "gwałty" i tak codziennie a po "gwałtach" wracała do domu.
    - Michalkiewicz: "kurwa"

    -Ofiara pedofila:" Nie pozwolił mi nawet odpocząć [po aborcji] , nie pozwolił, żeby rany się zagoiły. To był taki ból, że
    myślałam, że umieram i chyba nawet chciałam umrzeć. To był moment w którym marzyłam, żeby mnie zamordował.
    Żebym nie musiała już cierpieć".

    - Michalkiewicz: "Miliona złotych to taka panienka jedna z drugą przez całe życie może nie zarobić, a tutaj za jednego sztosa [jak wygladal ten "jeden sztos" patrz powyzej]"; "No to żadne kurwy nie są tak wysoko wynagradzane na całym świecie",
    "Wiele pań za znacznie mniejsze pieniądze spódniczki podciąga", "Dostać milion złotych za molestowanie, że tam kiedyś,
    ktoś tam wsadził rękę pod spódniczkę, no któż by nie chciał"

    - Zexon: "Problem jest w tym, że ta dziewczynka regularnie chodziła do szkoły a po szkole szła na "gwałty" i tak codziennie a po "gwałtach" wracała do domu

    https://groups.google.com/g/soc.culture.polish/c/E30eIPr9j3A/m/O1lu3LwrBAAJ

    I po czyms takim, Anonim Zexon, pelna hucpa mode, oskarza innych o obrone pedofilow.
    ----- koniec Zexonociecia ----------------------------------

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)