• Czy warto?

    From narciasz1@gmail.com@21:1/5 to All on Mon Sep 18 09:50:03 2023
    Czasami bo czasami oglądam Kurvizjię i jej małpy - Admaczyka, Pereire, Kłaczka, czy Ruchonia, albo Bugałówne która błysnęła powiedzonkiem, że "w TVP mówi się tylko prawdę", co jest tak samo prawdziwe jak to, że w burdelu są tylko dziewice.

    Wszystkie te soczyste kurwy którymi ich raczę, spływają po nich niczym woda po kulawej kaczce.

    Ostatnio, Holecką ntp. widziałem (jakże mógłbym o niej zapomnieć) jak rozmawiała z przyszłym pensjonariuszem Wronek - ziobrem i naprawdę byłem zachwycony tą jej zajebistą usłużnością - sadzę nawet, iż gotowa była zrobić mu loda - na
    wizji, gdyby miał takie życzenie. W każdym razie Holecka mnie zachwyciła, podobnie jak ziobre który nazwał tę kurwę "dziennikarką". Holecką "dziennikarką"?! To gruby kurwa nietakt, bo w ten sposób obraża wszystkich dziennikarzy, którzy w
    tym pojebanym kraju jako tako trzymają jeszcze pion i poziom. Więc gnoju ziobro, przeproś, za ten nieopatrznie wypowiedziany wulgaryzm i będziemy kwita.

    Warto się zastanowić... czy na Holeckiej te kurwy i plucie robią jakiekolwiek wrażenie? - Nie sądzę, a raczej sądzę, że ma to w kiszce stolcowej. Ta suka serdecznie pierdoli to, co o niej myślę i co o niej sądzę, podobie zreszta jak inne
    suki i kundle z tego burdelu. Ona już nic nie musi, o nic nie musi się starać jak to wszystko się zawali. To proste do policzenia. Przez choćby te 8 ostatnich lat, czyli plus minus jakieś 90 miesięcy kasowała i kasuje nadal po 60 tysięcy zł
    ociszy. Miesiąc w miesiąc. Po zaokrągleniu daje to jakieś pięć i pół bańki. Można za to żyć, nawet nie licząc na emeryturę.

    Gdybyście przytulili taką kasę i mieli tyle lat co ona, też byście srali na wszystko i w dupie mieli to, co mówi o nich ktokolwiek. Ona już nic po upadku PiS nie musi robić, może pierdolić świat i was pierdolić łącznie z waszymi rozterkami.
    I nie będzie można nic jej zrobić, bo przecież mimo, że to szmata, to jednak nie podpada pod żadne paragrafy. Przynajmniej tak mi się wydaje. Oczywiście niektóre spotkania na ulicy mogą być przykre, ale z drugiej strony kto powiedział, że bę
    dzie tu siedziała i czekała na wyrazy szacunku ze strony przypadkowego przechodnia? Europa naprawdę jest piękna i przytuli każdego uchodźcę z kasą.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Agnotolog metodyczny@21:1/5 to All on Mon Sep 18 10:36:24 2023
    narc...@gmail.com napisał(a):
    Czasami bo czasami oglądam Kurvizjię i jej małpy - Admaczyka, Pereire, Kłaczka, czy Ruchonia, albo Bugałówne która błysnęła powiedzonkiem, że "w TVP mówi się tylko prawdę", co jest tak samo prawdziwe jak to, że w burdelu są tylko
    dziewice.
    Wszystkie te soczyste kurwy którymi ich raczę, spływają po nich niczym woda po kulawej kaczce.


    vs
    Powiem (napiszę) tak: bawią mnie te wszystkie fucki pod adresem pana Admaczyka, Pereiry, pana Kłaczka (celowe przejęzyczenie), czy też pana Ruchonia, albo pani Bugały (młoda jeszcze, ale ma zadatki na naprawdę rasową pizdę, w sensie mendę.
    Ostatnio błysnęła powiedzonkiem, że „w Telewizji Polskie mówi się tylko prawdę”, co jest tak samo prawdziwe jak twierdzenie, że w burdelu pracują tylko dziewice). Bawią mnie dlatego, że wszystkie te soczyste kurwy którymi ich raczymy, spł
    ywają po nich niczym woda po kulawej kaczce.



    Mało wartosci dodanej.


    2023/09/18/dlaczego-holecka-ma-nas-w-dupie/

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From soc.culture.polish@21:1/5 to Agnotolog metodyczny on Mon Sep 18 11:36:45 2023
    Agnotolog metodyczny wrote:
    narc...@gmail.com napisał(a):

    Czasami bo czasami oglądam Kurvizjię i jej małpy - Admaczyka, Pereire, Kłaczka, czy Ruchonia, albo Bugałówne która błysnęła powiedzonkiem, że "w TVP mówi się tylko prawdę", co jest tak samo prawdziwe jak to, że w burdelu są tylko
    dziewice.
    Wszystkie te soczyste kurwy którymi ich raczę, spływają po nich niczym woda po kulawej kaczce.

    vs
    Powiem (napiszę) tak: bawią mnie te wszystkie fucki pod adresem pana Admaczyka, Pereiry, pana Kłaczka (celowe przejęzyczenie), czy też pana Ruchonia, albo pani Bugały (młoda jeszcze, ale ma zadatki na naprawdę rasową pizdę, w sensie mendę.
    Ostatnio błysnęła powiedzonkiem, że „w Telewizji Polskie mówi się tylko prawdę”, co jest tak samo prawdziwe jak twierdzenie, że w burdelu pracują tylko dziewice). Bawią mnie dlatego, że wszystkie te soczyste kurwy którymi ich raczymy, spł
    ywają po nich niczym woda po kulawej kaczce.

    Mało wartosci dodanej.
    2023/09/18/dlaczego-holecka-ma-nas-w-dupie/

    Raczej: https://tabloidonline.blog/author/revelstein/
    Pedzik zerznal slowo w slowo

    --
    Smart questions to stupid answers

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From narciasz1@gmail.com@21:1/5 to All on Mon Sep 18 14:05:35 2023
    https://www.youtube.com/embed/YaomodGwHA0" title=

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)