• Wankowicz-slowa klucze

    From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Sat Sep 16 07:13:46 2023
    TVP.info czyli szczujnia.Koniec serialu pt Archiwista. Policjantka mowi do swego partnera PIERDOL SIE. Mondrusia mnie pyta-co to ma znaczyc? Wszak wczesniej byli juz razem w lozku-co prawda ze wzgl. na moherowcow w widowni ona szczelnie opatulona w
    posciel a on w gaciach chociaz poza tem to nagi.
    Ja na to zonie, ze gdy ona jeszcze byla mala sziksa(yiddish word), Luty 1971, to ja juz stalem w ogromnym tlumie w Aulii Uniwersytetu W-skiego. Zaprowadzil mnie tam moj przyjaciel, Grzes Nawrocki, mlody literat, bisex oraz jak sie okazalo agent z Listy
    Wildsteina. Wykladal sam Melchior Wankowicz swiezo wypuszczony z pierdla ku chwale nowego wladcy Polski, Edwarda Gierka.
    No i stary Melchior nauczal tlum siedza na wysokim zydlu. Pamietam jego opis piekna i bogactwa jezyka polskiego, ktory on rzeczywiscie kochal, smakowal i mial setki fiszek, anegdot na potwierdzenie wyjatkowosci jezyka.
    Za przyklad podal slowo-klucz KURWA. I miliony jego ulepszen. A wiec kurwic sie, skurwic, ty kurwo kurewko skurwiala.
    A wiec i slowo PIERDOLIC ma setki ulepszen. Pierdol sie! do kolegi z pracy znaczy chyba zebys sie sam kopulowal z owca ale juz nie ze mna. Z nami to juz basta! I tak sie stalo bo sama awansuje owa policjantka gdzies z Zyrardowa do Krosna a jej byly
    amant -policjant zrobil kariere az w W-wie.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From narciasz1@gmail.com@21:1/5 to All on Sat Sep 16 08:44:29 2023
    sobota, 16 września 2023 o 10:13:48 UTC-4 Romulus Augustulus napisał(a):
    TVP.info czyli szczujnia.Koniec serialu pt Archiwista. Policjantka mowi do swego partnera PIERDOL SIE. Mondrusia mnie pyta-co to ma znaczyc? Wszak wczesniej byli juz razem w lozku-co prawda ze wzgl. na moherowcow w widowni ona szczelnie opatulona w
    posciel a on w gaciach chociaz poza tem to nagi.
    Ja na to zonie, ze gdy ona jeszcze byla mala sziksa(yiddish word), Luty 1971, to ja juz stalem w ogromnym tlumie w Aulii Uniwersytetu W-skiego. Zaprowadzil mnie tam moj przyjaciel, Grzes Nawrocki, mlody literat, bisex oraz jak sie okazalo agent z Listy
    Wildsteina. Wykladal sam Melchior Wankowicz swiezo wypuszczony z pierdla ku chwale nowego wladcy Polski, Edwarda Gierka.
    No i stary Melchior nauczal tlum siedza na wysokim zydlu. Pamietam jego opis piekna i bogactwa jezyka polskiego, ktory on rzeczywiscie kochal, smakowal i mial setki fiszek, anegdot na potwierdzenie wyjatkowosci jezyka.
    Za przyklad podal slowo-klucz KURWA. I miliony jego ulepszen. A wiec kurwic sie, skurwic, ty kurwo kurewko skurwiala.
    A wiec i slowo PIERDOLIC ma setki ulepszen. Pierdol sie! do kolegi z pracy znaczy chyba zebys sie sam kopulowal z owca ale juz nie ze mna. Z nami to juz basta! I tak sie stalo bo sama awansuje owa policjantka gdzies z Zyrardowa do Krosna a jej byly
    amant -policjant zrobil kariere az w W-wie.

    W "Tędy owędy" Wańkowicza:
    Wańkowicz jedzie tasówką, taksówkarz mówi:
    - jest pan podobny do Wańkowicza...
    - zna go pan - pyta Wańkowicz?
    - nieraz woziłem go na Puławską.
    - co się z nim stało?
    - umarł.
    - o Kurwa - zapomniałem! - Przepraszam, poproszę na cmentarz.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Sat Sep 16 10:35:20 2023
    Dobre! Wiesz Eddie-ja juz kilka razy na sciepie sie chwalilem tymi dwoma wykladami z Wankowiczem. Bylo ich az piec, agent Nawrocki na wszystkich ale ze Melchior prosil aby frajerzy, niedziennikarze, nie truli tu dupy to ja tylko dwa zaszcycilem swija
    obecnoscia. Oba pelne ale jakos nikt na sciepie sie do nich nie przyznal. Pewnie sie boja, ze takie kulasy z nich i jezykowe ofermy.,

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From narciasz1@gmail.com@21:1/5 to All on Sat Sep 16 11:02:46 2023
    sobota, 16 września 2023 o 13:35:22 UTC-4 Romulus Augustulus napisał(a):
    Dobre! Wiesz Eddie-ja juz kilka razy na sciepie sie chwalilem tymi dwoma wykladami z Wankowiczem. Bylo ich az piec, agent Nawrocki na wszystkich ale ze Melchior prosil aby frajerzy, niedziennikarze, nie truli tu dupy to ja tylko dwa zaszcycilem swija
    obecnoscia. Oba pelne ale jakos nikt na sciepie sie do nich nie przyznal. Pewnie sie boja, ze takie kulasy z nich i jezykowe ofermy.,

    Przeceniasz ściepowe chwasty. Tu, na ściepie, chcesz znaleźć kogoś kto czytuje książki - poza szmatławcem "Nasz Nocnik"?
    Ściepa tylko udaje "Socjologię i Kulturę Polską" w rzeczywistości to taka mniejsza "Kurvizja" + ten papier do dupy:
    https://images92.fotosik.pl/686/89a11d40cb1482e7.jpg

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Jakub A. Krzewicki@21:1/5 to All on Sat Sep 16 13:25:02 2023
    sobota, 16 września 2023 o 20:02:48 UTC+2 narc...@gmail.com napisał(a):

    Przeceniasz ściepowe chwasty. Tu, na ściepie, chcesz znaleźć kogoś kto czytuje książki - poza szmatławcem "Nasz Nocnik"?
    Ściepa tylko udaje "Socjologię i Kulturę Polską" w rzeczywistości to taka mniejsza "Kurvizja" + ten papier do dupy:
    https://images92.fotosik.pl/686/89a11d40cb1482e7.jpg

    Edek, JA czytuję.
    Czekam tylko na dostawę okładek twardych do umówionej małej poligrafii, która ma mi wydrukować w poniedziałek dwie książki, w tym Sepher Yetzirah oraz The Real History of the Rosicrucians.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From narciasz1@gmail.com@21:1/5 to All on Sat Sep 16 13:43:52 2023
    sobota, 16 września 2023 o 16:25:03 UTC-4 Jakub A. Krzewicki napisał(a):
    sobota, 16 września 2023 o 20:02:48 UTC+2 narc...@gmail.com napisał(a):

    Przeceniasz ściepowe chwasty. Tu, na ściepie, chcesz znaleźć kogoś kto czytuje książki - poza szmatławcem "Nasz Nocnik"?
    Ściepa tylko udaje "Socjologię i Kulturę Polską" w rzeczywistości to taka mniejsza "Kurvizja" + ten papier do dupy:
    https://images92.fotosik.pl/686/89a11d40cb1482e7.jpg
    Edek, JA czytuję.
    Czekam tylko na dostawę okładek twardych do umówionej małej poligrafii, która ma mi wydrukować w poniedziałek dwie książki, w tym Sepher Yetzirah oraz The Real History of the Rosicrucians.

    Sorry Jakubku, starość nie radość + kurwa skleroza!
    Jako bonus, za moją pomyłkę, proponuję ci - zamiast ksiązki - dobry film o wierze, że choć niewidzialny, ale pomaga i krztałci nasze umysły i zachowania:
    https://ebd.cda.pl/620x395/131458058c?autostart=1

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Romulus Augustulus@21:1/5 to All on Sun Sep 17 01:05:33 2023
    No i Pan Jakub Krzewicki zawsze mile widziany na moich stronach na facebook'u-chociaz sam raczej ksiazek juz nie czytam.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)