• Re: Dlaczego Rosja =?utf-8?Q?k=C5=82amie?= [Rosjanin sztuk jeden =?utf-

    From A. Filip@21:1/5 to All on Sat Sep 9 16:01:39 2023
    Russet Bulba <cyrylmetody2014@gmail.com> pisze:
    Po polsku od Rosjanina:

    https://youtu.be/0gpTEnApGhA?si=4CoHzg05mY_rmSBI

    Jakoś mi się zapamiętał tekścik z gazetki wybiórczej
    "Ja jako (dyżurna) Polka wstydzę się za …". Jakoś mnie nie przekonał do tego co autorka i redakcja chciała.

    Wiec może wysil się na 2-3 zdania streszczenia/zanęty _własnymi_
    słowami. Bez tego twój post to dla mnie polityczny spam albo reklama goolge/youtube spamem.

    --
    A. Filip
    | Ja i mój brat jesteśmy przeciw kuzynowi, ale my trzej stoimy razem
    | przeciw reszcie świata. (Przysłowie afgańskie)

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Russet Bulba@21:1/5 to A. Filip on Sat Sep 9 07:25:18 2023
    On Saturday, September 9, 2023 at 11:02:28 AM UTC-3, A. Filip wrote:
    Russet Bulba <cyrylme...@gmail.com> pisze:
    Po polsku od Rosjanina:

    https://youtu.be/0gpTEnApGhA?si=4CoHzg05mY_rmSBI
    Jakoś mi się zapamiętał tekścik z gazetki wybiórczej
    "Ja jako (dyżurna) Polka wstydzę się za …". Jakoś mnie nie przekonał do
    tego co autorka i redakcja chciała.

    Wiec może wysil się na 2-3 zdania streszczenia/zanęty _własnymi_ słowami. Bez tego twój post to dla mnie polityczny spam albo reklama goolge/youtube spamem.

    --
    A. Filip
    | Ja i mój brat jesteśmy przeciw kuzynowi, ale my trzej stoimy razem
    | przeciw reszcie świata. (Przysłowie afgańskie)

    Masz odpowiedz w linku, wiec czego chcesz wiecej? Aby plagiatowal lub kogos powtarzal? A wiec ten nRcyzm tym silniejszy, im wiecej sie ma za skora. Bezprzykladne okrucienstwo samodzierzawia calymi wiekami, eksterminacja malych narodow, masakra swoich
    wlasnych ludzi w czasach fewolucji, gnebienie milionow katorgami i gulagami, masowe wysiedlenia calych narodow w polaczeniu z eksterminacja poprzez prace niewolnicza, a wiec jest duzo do zakrycia, aby miec nieco szacunku dla samego siebie.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From A. Filip@21:1/5 to All on Sat Sep 9 17:36:30 2023
    Russet Bulba <cyrylmetody2014@gmail.com> pisze:
    On Saturday, September 9, 2023 at 11:02:28 AM UTC-3, A. Filip wrote:
    Russet Bulba <cyrylme...@gmail.com> pisze:
    Po polsku od Rosjanina:

    https://youtu.be/0gpTEnApGhA?si=4CoHzg05mY_rmSBI
    Jakoś mi się zapamiętał tekścik z gazetki wybiórczej
    "Ja jako (dyżurna) Polka wstydzę się za …". Jakoś mnie nie przekonał do
    tego co autorka i redakcja chciała.

    Wiec może wysil się na 2-3 zdania streszczenia/zanęty _własnymi_
    słowami. Bez tego twój post to dla mnie polityczny spam albo reklama
    goolge/youtube spamem.

    Masz odpowiedz w linku, wiec czego chcesz wiecej? Aby plagiatowal lub
    kogos powtarzal? A wiec ten nRcyzm tym silniejszy, im wiecej sie ma za
    skora. Bezprzykladne okrucienstwo samodzierzawia calymi wiekami, eksterminacja malych narodow, masakra swoich wlasnych ludzi w czasach fewolucji, gnebienie milionow katorgami i gulagami, masowe wysiedlenia
    calych narodow w polaczeniu z eksterminacja poprzez prace niewolnicza,
    a wiec jest duzo do zakrycia, aby miec nieco szacunku dla samego
    siebie.

    Jakie to szczęście że USA ma tak krótką historie w tym wyrzynania i okradania z ziemi indian amerykańskich.
    Jakie to szczęście że Niemcy dziś nie muszą się wstydzić za trzecią rzeszę niemiecką _codziennie_ .
    Słuchanie "wersji banderewców" o ucisku Rzeczpospolitych jest też "pouczające"? Mnie "usprawiedliwienia" Rzezi Wołyńskiej ze strony "przyjaciół Ukrainy" daleko posunęły w sztuce cynizmu.

    Jelcyniada niby przekonała ruskich co jeszcze pamiętają jak nią ekonomicznie oberwali do wolności i demokracji?

    Streszczając: So what? Rosja jest wyjątkowa ale aż bardzo straszliwie
    nawet jak na coś co wzrosło wbrew Złotej Ordzie.

    Możesz opierdalać Rp1 za zmarnowanie historycznej szansy jaką dawało zrobienie z polskiego królewicza carowicza. Za takie zmarnowanie
    historyczne szanse płaci się słono.

    --
    A. Filip
    | Przeżyć Nowy Rok to jakby przeskoczyć przepaść.
    | (Przysłowie chińskie)

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Russet Bulba@21:1/5 to A. Filip on Sat Sep 9 08:52:00 2023
    On Saturday, September 9, 2023 at 12:37:19 PM UTC-3, A. Filip wrote:
    Russet Bulba <cyrylme...@gmail.com> pisze:
    On Saturday, September 9, 2023 at 11:02:28 AM UTC-3, A. Filip wrote:
    Russet Bulba <cyrylme...@gmail.com> pisze:
    Po polsku od Rosjanina:

    https://youtu.be/0gpTEnApGhA?si=4CoHzg05mY_rmSBI
    Jakoś mi się zapamiętał tekścik z gazetki wybiórczej
    "Ja jako (dyżurna) Polka wstydzę się za …". Jakoś mnie nie przekonał do
    tego co autorka i redakcja chciała.

    Wiec może wysil się na 2-3 zdania streszczenia/zanęty _własnymi_
    słowami. Bez tego twój post to dla mnie polityczny spam albo reklama
    goolge/youtube spamem.

    Masz odpowiedz w linku, wiec czego chcesz wiecej? Aby plagiatowal lub kogos powtarzal? A wiec ten nRcyzm tym silniejszy, im wiecej sie ma za skora. Bezprzykladne okrucienstwo samodzierzawia calymi wiekami, eksterminacja malych narodow, masakra swoich wlasnych ludzi w czasach fewolucji, gnebienie milionow katorgami i gulagami, masowe wysiedlenia calych narodow w polaczeniu z eksterminacja poprzez prace niewolnicza,
    a wiec jest duzo do zakrycia, aby miec nieco szacunku dla samego
    siebie.
    Jakie to szczęście że USA ma tak krótką historie w tym wyrzynania i okradania z ziemi indian amerykańskich.
    Jakie to szczęście że Niemcy dziś nie muszą się wstydzić za trzecią rzeszę niemiecką _codziennie_ .
    Słuchanie "wersji banderewców" o ucisku Rzeczpospolitych jest też "pouczające"? Mnie "usprawiedliwienia" Rzezi Wołyńskiej ze strony "przyjaciół Ukrainy" daleko posunęły w sztuce cynizmu.

    Jelcyniada niby przekonała ruskich co jeszcze pamiętają jak nią ekonomicznie oberwali do wolności i demokracji?

    Streszczając: So what? Rosja jest wyjątkowa ale aż bardzo straszliwie nawet jak na coś co wzrosło wbrew Złotej Ordzie.

    Możesz opierdalać Rp1 za zmarnowanie historycznej szansy jaką dawało zrobienie z polskiego królewicza carowicza. Za takie zmarnowanie historyczne szanse płaci się słono.

    --
    A. Filip
    | Przeżyć Nowy Rok to jakby przeskoczyć przepaść.
    | (Przysłowie chińskie)

    W przeciwienstwie do wiekszosci innych, Rosja ma jedna, dluga, nieprzerwana historie gwaltu i opresji, ktora kontynuuje dzisiaj z najazdami, trucicielstwem, katorga i skrytobojstwem rzadowym. Wszystko zakryte narcyzmem i jakas cywilizacyjna misja, ktora
    malo kto uwaza za atrakcyjna. To co ten gosciu mowi, potwierdza wielu Rosjan, ktorych znam osobiscie. Ich wiadomosci historyczne ze szkoly sa prawie zadne w porownaniu do szkol polskich nawet tych PRLowskich.. Pytanie, czemu to tzw wyksztalcenie sluzy,
    co jest retoryczne, poniewaz sluzy jedynie indoktrynacji.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Piotr@21:1/5 to A. Filip on Sat Sep 9 09:11:02 2023
    On Saturday, September 9, 2023 at 1:07:19 PM UTC-2:30, A. Filip wrote:
    Russet Bulba <cyrylme...@gmail.com> pisze:
    On Saturday, September 9, 2023 at 11:02:28 AM UTC-3, A. Filip wrote:
    Russet Bulba <cyrylme...@gmail.com> pisze:
    Po polsku od Rosjanina:

    https://youtu.be/0gpTEnApGhA?si=4CoHzg05mY_rmSBI
    Jakoś mi się zapamiętał tekścik z gazetki wybiórczej
    "Ja jako (dyżurna) Polka wstydzę się za …". Jakoś mnie nie przekonał do
    tego co autorka i redakcja chciała.

    Wiec może wysil się na 2-3 zdania streszczenia/zanęty _własnymi_
    słowami. Bez tego twój post to dla mnie polityczny spam albo reklama
    goolge/youtube spamem.

    Masz odpowiedz w linku, wiec czego chcesz wiecej? Aby plagiatowal lub kogos powtarzal? A wiec ten nRcyzm tym silniejszy, im wiecej sie ma za skora. Bezprzykladne okrucienstwo samodzierzawia calymi wiekami, eksterminacja malych narodow, masakra swoich wlasnych ludzi w czasach fewolucji, gnebienie milionow katorgami i gulagami, masowe wysiedlenia calych narodow w polaczeniu z eksterminacja poprzez prace niewolnicza,
    a wiec jest duzo do zakrycia, aby miec nieco szacunku dla samego
    siebie.
    Jakie to szczęście że USA ma tak krótką historie w tym wyrzynania i okradania z ziemi indian amerykańskich.

    Radziecki komputer Filip-3000, w obronie Rosji, pol-automatycznie ("pol" bo zrecznie
    podmienil standardowych "czarnych" na "indian"): " A u Was indian wyrzynali i okradali!"

    Tyle ze w swoim prorosyjskim zapale biedak spudlowal - bo dla Straka to zaden argument
    bo Indianie sobie na to zasluzyli ("[Indianie] nie wiedza jak byc ludzmi" (c) Andrew S.).

    Piotr
    ===
    "Do Puty Filip wode nosi, dopoki mu sie ucha nie urwie" (przyslowie ukrainskie)

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From A. Filip@21:1/5 to All on Sat Sep 9 18:25:17 2023
    Piotr <petrelnl@gmail.com> pisze:
    On Saturday, September 9, 2023 at 1:07:19 PM UTC-2:30, A. Filip wrote:
    Russet Bulba <cyrylme...@gmail.com> pisze:
    On Saturday, September 9, 2023 at 11:02:28 AM UTC-3, A. Filip wrote:
    Russet Bulba <cyrylme...@gmail.com> pisze:
    Po polsku od Rosjanina:

    https://youtu.be/0gpTEnApGhA?si=4CoHzg05mY_rmSBI
    Jakoś mi się zapamiętał tekścik z gazetki wybiórczej
    "Ja jako (dyżurna) Polka wstydzę się za …". Jakoś mnie nie przekonał do
    tego co autorka i redakcja chciała.

    Wiec może wysil się na 2-3 zdania streszczenia/zanęty _własnymi_
    słowami. Bez tego twój post to dla mnie polityczny spam albo reklama
    goolge/youtube spamem.

    Masz odpowiedz w linku, wiec czego chcesz wiecej? Aby plagiatowal lub
    kogos powtarzal? A wiec ten nRcyzm tym silniejszy, im wiecej sie ma za
    skora. Bezprzykladne okrucienstwo samodzierzawia calymi wiekami,
    eksterminacja malych narodow, masakra swoich wlasnych ludzi w czasach
    fewolucji, gnebienie milionow katorgami i gulagami, masowe wysiedlenia
    calych narodow w polaczeniu z eksterminacja poprzez prace niewolnicza,
    a wiec jest duzo do zakrycia, aby miec nieco szacunku dla samego
    siebie.
    Jakie to szczęście że USA ma tak krótką historie w tym wyrzynania i
    okradania z ziemi indian amerykańskich. […]

    Radziecki komputer Filip-3000, w obronie Rosji, pol-automatycznie ("pol" bo zrecznie
    podmienil standardowych "czarnych" na "indian"): " A u Was indian wyrzynali i okradali!"

    Tyle ze w swoim prorosyjskim zapale biedak spudlowal - bo dla Straka to zaden argument
    bo Indianie sobie na to zasluzyli ("[Indianie] nie wiedza jak byc ludzmi" (c) Andrew S.).

    Oczywiście że dla mnie Ukraińcy blisko a Indianie daleko. Tylko potem
    nie rżnij głupa dlaczego taka Ameryka Łacińska się nie rwie Rosji opierdalać i Ukrainę kosztownie wspierać. Oni mają USA blisko a Rosję daleko. IMHO dobra propaganda wali to niemal to samo na cały świat tylko różnie rozkładając akcenty.

    Jak do kurwy nędzy Rosja ma paść od sankcji to opinia Afryki, Azji i
    Ameryki Łacińskiej ma spore znaczenie. Czy może "zwycięstwem sankcjami" *już* można sobie dupę podetrzeć?

    --
    A. Filip
    | Dziewczyna, która nie wyszła za mąż, kłóci się nawet z łyżkami i
    | miskami. (Przysłowie jakuckie)

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Piotr@21:1/5 to A. Filip on Sat Sep 9 09:56:44 2023
    On Saturday, September 9, 2023 at 1:56:05 PM UTC-2:30, A. Filip wrote:
    Piotr <petr...@gmail.com> pisze:
    On Saturday, September 9, 2023 at 1:07:19 PM UTC-2:30, A. Filip wrote:
    Russet Bulba <cyrylme...@gmail.com> pisze:
    On Saturday, September 9, 2023 at 11:02:28 AM UTC-3, A. Filip wrote: >> >> Russet Bulba <cyrylme...@gmail.com> pisze:
    Po polsku od Rosjanina:

    https://youtu.be/0gpTEnApGhA?si=4CoHzg05mY_rmSBI
    Jakoś mi się zapamiętał tekścik z gazetki wybiórczej
    "Ja jako (dyżurna) Polka wstydzę się za …". Jakoś mnie nie przekonał do
    tego co autorka i redakcja chciała.

    Wiec może wysil się na 2-3 zdania streszczenia/zanęty _własnymi_ >> >> słowami. Bez tego twój post to dla mnie polityczny spam albo reklama >> >> goolge/youtube spamem.

    Masz odpowiedz w linku, wiec czego chcesz wiecej? Aby plagiatowal lub >> > kogos powtarzal? A wiec ten nRcyzm tym silniejszy, im wiecej sie ma za >> > skora. Bezprzykladne okrucienstwo samodzierzawia calymi wiekami,
    eksterminacja malych narodow, masakra swoich wlasnych ludzi w czasach >> > fewolucji, gnebienie milionow katorgami i gulagami, masowe wysiedlenia >> > calych narodow w polaczeniu z eksterminacja poprzez prace niewolnicza, >> > a wiec jest duzo do zakrycia, aby miec nieco szacunku dla samego
    siebie.
    Jakie to szczęście że USA ma tak krótką historie w tym wyrzynania i >> okradania z ziemi indian amerykańskich. […]

    Radziecki komputer Filip-3000, w obronie Rosji, pol-automatycznie ("pol" bo zrecznie
    podmienil standardowych "czarnych" na "indian"): " A u Was indian wyrzynali i okradali!"

    Tyle ze w swoim prorosyjskim zapale biedak spudlowal - bo dla Straka to zaden argument
    bo Indianie sobie na to zasluzyli ("[Indianie] nie wiedza jak byc ludzmi" (c) Andrew S.).
    Oczywiście że dla mnie Ukraińcy blisko a Indianie daleko.

    Huh? I to ma miec .... cos wspolnego z moim komentarzem? NIKT nie dyskutowal kto dla Filipa
    blizej a kto dalej. Pomoge:

    "Radziecki komputer Filip-3000, w obronie Rosji, pol-automatycznie ("pol" bo zrecznie
    podmienil standardowych "czarnych" na "indian"): " A u Was indian wyrzynali i okradali!"

    widzi ? Radziecki komputer podmienil standardowych "czarnych" na "indian" , zeby ukryc fakt
    ze jest radzieckim komputerem z kawalu:
    - Tamten bronil Rosji uzywajac traktowanie przez USA "czarnych",
    - ja, Andrzej Adam FIlip, bronie Rosji uzywajac traktowania przez USA _indian_
    A WIEC NIE MOZEMY BYC tym samym!

    Tylko potem nie rżnij głupa dlaczego taka Ameryka Łacińska się nie rwie Rosji
    opierdalać i Ukrainę kosztownie wspierać.

    Gdzie w powyzszej wymianie nasz Wybitny Umysl Radziecki dostrzegl ...dyskusje o nierwaniu sie
    Ameryki Lacinskiej od krytyki Rosji???? Filip probuje zbierac punkty za dyskusje ktora odbywa sie
    w jego glowie?

    Jak do kurwy nędzy Rosja ma paść od sankcji to opinia Afryki, Azji i Ameryki Łacińskiej
    ma spore znaczenie.

    Jak do Filipa nędzy to zdanie ma nawiazywac do ... tematu dyskusji - narcyzmu Rosji (video: "Dlaczego Rosja kłamie o Polsce?") i Filipiej obrony tejze Rosji wskazywaniem na ... USA?
    ===
    Piotr

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)