• Putin przeproszony za nazwanie zbrodniarzem wojennym =?utf-8?B?KGp1xbwg

    From A. Filip@21:1/5 to All on Sat Sep 2 16:48:20 2023
    https://www.rmf24.pl/polityka/news-wczoraj-wyrzucili-ja-z-list-do-senatu-dzis-malgorzata-zych-p,nId,7001314
    Wczoraj wyrzucili ją z list do Senatu. Dziś Małgorzata Zych przeprasza Putina
    2023-09-02T15:26:14"

    "Przepraszam prezydenta Rosji Władimira Putina za nazwanie go
    zbrodniarzem wojennym. Nie zapadł wyrok Międzynarodowego Trybunału Karnego. Nie można potępiać drugiego człowieka, to może zrobić tylko Bóg" – napisała w najnowszym oświadczeniu niedoszła kandydatka opozycji do Senatu Małgorzata Zych. Po tym jak straciła rekomendację w wyborach, usunęła też wcześniejsze oświadczenie, w którym potępiła prezydenta Rosji. […]

    Polityka panie, polityka :-)

    --
    A. Filip
    | Ja i mój brat jesteśmy przeciw kuzynowi, ale my trzej stoimy razem
    | przeciw reszcie świata. (Przysłowie afgańskie)

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Mordoklejek Zygzakowaty@21:1/5 to All on Sat Sep 2 07:59:00 2023
    A. Filip napisał(a):
    https://www.rmf24.pl/polityka/news-wczoraj-wyrzucili-ja-z-list-do-senatu-dzis-malgorzata-zych-p,nId,7001314
    Wczoraj wyrzucili ją z list do Senatu. Dziś Małgorzata Zych przeprasza Putina
    2023-09-02T15:26:14"

    "Przepraszam prezydenta Rosji Władimira Putina za nazwanie go zbrodniarzem wojennym. Nie zapadł wyrok Międzynarodowego Trybunału Karnego. Nie można potępiać drugiego człowieka, to może zrobić tylko Bóg" – napisała w najnowszym oświadczeniu niedoszła kandydatka opozycji
    do Senatu Małgorzata Zych. Po tym jak straciła rekomendację w wyborach, usunęła też wcześniejsze oświadczenie, w którym potępiła prezydenta
    Rosji. […]

    Polityka panie, polityka :-)



    Kilka miesięcy temu wyżsi nadszyszkownicy RU podobno sądzili się
    w europie o kasę którą im capnęli "na sankcje", ciekawe czy zapadł już jaki wyrok?

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Mordoklejek Zygzakowaty@21:1/5 to All on Sat Sep 2 08:11:08 2023
    Kilka miesięcy temu wyżsi nadszyszkownicy RU podobno sądzili się
    w europie o kasę którą im capnęli "na sankcje", ciekawe czy zapadł już jaki wyrok?


    Jeśli ktoś ma jak Abramowicz /His father was of Jewish descent/ wtedy łunijne mu darują
    i może przepisac majątek na dzieci, sankcje wtedy nie działają:)

    Oigarchowie RU vs TSUE? Na razie wyroku nie widzę.
    Może sprawa rozejdzie się po kościach.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)