• =?UTF-8?Q?Re=3A_Mimiecka_ginekoloszka_zabija_polskie_dzieci=2E_Za_?= =?

    From a a@21:1/5 to A. Filip on Tue Aug 22 11:14:30 2023
    On Tuesday, 22 August 2023 at 19:54:34 UTC+2, A. Filip wrote:
    a a <mant...@gmail.com> pisze:
    "Moje kobiety mnie potrzebują". Ginekolożka z Niemiec na celowniku CBA. Pomaga Polkom w aborcji

    https://wiadomosci.onet.pl/swiat/cba-sciga-lekarke-kobieta-pomaga-polkom-w-aborcjach-w-niemczech/e8g07m9
    I co jej zrobią jeśli będzie terytorium PiS-landu omijać szerokim łukiem?

    --
    A. Filip
    | Afekty, chociaż będą święte, rozumem mają być ujęte.
    | (Przysłowie polskie)

    Ci z Auschwitz też mordowali Polaków, polskie dzieci i twierdzili, żę realizują misję,
    ale wielu powieszono

    Zbrodnia jest ścigana listem gończym na całym świecie

    Ona morduje polskie dzieci w celu zdepopulowania Polski do 15 mln.

    Morderca to morderca w każdym kraju i m usi byc ścigany i skazany.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Piotr@21:1/5 to All on Tue Aug 22 14:51:26 2023
    - Często trafiają do pani ciężarne z Polski, którym trzeba ratować życie?

    - Tak, zwłaszcza z ciążami pozamacicznymi. Boją się pójść w Polsce do lekarza. Proszę pani, ja nie wiem, co to będzie. Nie wiem w ogóle, ile kobiet umiera. Strasznie jest być kobietą w Polsce.

    - Takich kobiet z zakażeniami trafia do mnie sporo. Pomagam tyle, ile mogę. Ile takich dziewczyn uratowałam? Nawet nie wiem. Przyjeżdżają tutaj na przykład z ciążą w rogu macicy, która mi pęka przy badaniu na stole. Ostatnio koledzy
    rozpoznali sytuację, wiedzieli, że jest w rogu macicy i że pęknie. Ale cały czas było tętno, bali się dotknąć. I wysłali ciężarną do mnie. Nie powiedzieli mi o niczym. Pacjentka wiedziała tylko, że coś jest nie tak, ale nic więcej. Wzię
    łam ją na fotel ginekologiczny, dotknęłam ręką i to wszystko wtedy pękło. Nie wiedziałam, co mi pękło. Straciła przytomność, my na ostro na blok. Jak włożyłam kamerę aparatu laparoskopu, to już był litr krwi w brzuchu."

    [...]

    "- A w USG od razu widać taką wadę genetyczną płodu?

    - Jasne, to się rozpoznaje na wczesnym etapie. W 10-tygodniu już wiadomo, że jest bezczaszkowiec. Opowiem pani o sytuacji sprzed kilku miesięcy. Przyjechała do mnie 19-letnia pacjentka – nieródka w 20 tygodniu ciąży z bezczaszkowcem. Była
    prowadzona w Gryficach pod Szczecinem.

    Nie wiedziała, że ma w brzuchu bezczaszkowca?

    Jej lekarka chyba nic nie powiedziała, w końcu ktoś jej zasugerował, żeby przyjechała na dokładniejszą diagnostykę. U lekarza w Szczecinie dowiedziała się, że to bezczaszkowiec i on polecił, żeby pojechała dalej.

    - W Polsce kobieta jest dodatkiem do macicy, która należy do rządu. Jak pacjentka ma krwawienia, czy jakieś większe problemy i trzeba usunąć macicę, to w niektórych szpitalach robią selekcję. Jeśli nie masz 40 lat, to nikt ci nie usunie
    macicy, nawet jak jest stan przednowotworowy. Naraża się pacjentkę na wzrost nowotworu tylko po to, żeby osiągnęła te 40 lat, bo nie wolno wcześniej macicy usunąć. Niedawno była u mnie taka pacjentka.

    - No tak, bo mogłaby jeszcze mieć dzieci.
    - Ale jak zaraz umrze na raka, to nikogo to nie obejdzie. Oni działają zgodnie z zasadami rządu.

    ===

    To kto tutaj zasluguje na dozywocie ?

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Piotr@21:1/5 to a a on Tue Aug 22 15:08:47 2023
    On Tuesday, August 22, 2023 at 3:44:33 PM UTC-2:30, a a wrote:

    Ci z Auschwitz też mordowali Polaków, polskie dzieci i twierdzili, żę realizują misję,
    ale wielu powieszono
    Zbrodnia jest ścigana listem gończym na całym świecie

    Zbrodnia:
    "Często trafiają do pani ciężarne z Polski, którym trzeba ratować życie? - Tak, zwłaszcza z ciążami pozamacicznymi. Boją się pójść w Polsce do lekarza. Proszę pani, ja nie wiem, co to będzie. Nie wiem w ogóle, ile kobiet umiera. Strasznie jest być kobietą w Polsce.

    Takich kobiet z zakażeniami trafia do mnie sporo. Pomagam tyle, ile mogę. Ile takich dziewczyn uratowałam? Nawet nie wiem. Przyjeżdżają tutaj na przykład z ciążą w rogu macicy, która mi pęka przy badaniu na stole.
    Ostatnio koledzy [z Polski] rozpoznali sytuację, wiedzieli, że jest w rogu macicy
    i że pęknie. Ale cały czas było tętno, bali się dotknąć. I wysłali ciężarną do mnie.
    Nie powiedzieli mi o niczym. Pacjentka wiedziała tylko, że coś jest nie tak, ale nic więcej. Wzięłam ją na fotel ginekologiczny, dotknęłam ręką i to wszystko wtedy pękło. Nie wiedziałam, co mi pękło. Straciła przytomność, my na ostro
    na blok. Jak włożyłam kamerę aparatu laparoskopu, to już był litr krwi w brzuchu."

    Ona morduje polskie dzieci w celu zdepopulowania Polski do 15 mln.

    Tja, poglady i IQ przecietnego reprezentanta twardego elektoratu Prezesa Polskezbawa.

    Jak to podsumowal tu kiedys pan Strak: "Kaczynski liczy na glupote ludzi",
    a kupowanie propagandy PiS podawal jako wystarczajacy dowod na
    "atrofie czesci mozgu".

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Hreczecha@21:1/5 to a a on Tue Aug 22 15:54:42 2023
    On Tuesday, August 22, 2023 at 12:37:47 PM UTC-5, a a wrote:
    "Moje kobiety mnie potrzebują". Ginekolożka z Niemiec na celowniku CBA. Pomaga Polkom w aborcji

    https://wiadomosci.onet.pl/swiat/cba-sciga-lekarke-kobieta-pomaga-polkom-w-aborcjach-w-niemczech/e8g07m9?utm_aureus=5b4djpacau%2C46f821fb-d52a-42f3-a82b-ea3f6cf52ba0

    W Polsce kobiety nie chca rodzic dzieci. Polscy pracodawcy nie wiedza co zrobia, kiedy Ukraincy zaczna wyjezdzac z Polski.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Piotr@21:1/5 to Hreczecha on Tue Aug 22 16:25:40 2023
    On Tuesday, August 22, 2023 at 8:24:44 PM UTC-2:30, Hreczecha wrote:
    On Tuesday, August 22, 2023 at 12:37:47 PM UTC-5, a a wrote:
    "Moje kobiety mnie potrzebują". Ginekolożka z Niemiec na celowniku CBA. Pomaga Polkom w aborcji

    https://wiadomosci.onet.pl/swiat/cba-sciga-lekarke-kobieta-pomaga-polkom-w-aborcjach-w-niemczech/e8g07m9?utm_aureus=5b4djpacau%2C46f821fb-d52a-42f3-a82b-ea3f6cf52ba0
    W Polsce kobiety nie chca rodzic dzieci.

    Skoro wiedza, ze ich zycie moze byc poswiecone zeby nie usunac obumierajacego plodu, albo to ze panstwo zmusi je do rodzenia uposledzonych plodow i spedzenia
    reszty zycia na opiece nad wymagajacym ciaglej opieki czlowiekiem,
    z upasionymi na panstowym aktywem Partii mowiacym jej, ze nie ma pieniedzy
    w budzecie na wlasciwe wsparcie rodzin z niepelnosprawnymi dziecmi
    - to nic dziwnego ze nie chca rodzic w Polsce.

    Za granica - co innego:
    "Noworodki. Polski towar eksportowy":
    "od 2009 r. polscy emigranci zarejestrowali w USC aż 432,3 tys. dzieci. – To zaskakująco dużo – mówi dr Agata Zygmunt, demograf z Uniwersytetu Śląskiego."

    Czesciowo to dlatego ze wyjedzaja czesto mlodzi - ale nie tylko -
    "Część emigrantów decyduje się na potomstwo także dlatego, że nie martwi się wychowaniem dzieci, bo w wielu krajach może liczyć na duże socjalne wsparcie państwa. Nie ma też problemów ze żłobkami, przedszkolami czy na przykład z opieką
    medyczną"

    no i w zadnym innym kraju - nie musza ryzykowac zycia dla donoszenia umarlych plodow, ani nie sa zmuszane do rodzenia i wychowywania dzieci o powaznych wadach rozwojowych.

    No chyba ze wyemigrowali z deszczu pod rynne - do Salwadoru - ktory jeszcze bardziej katolicko-poprawny niz Polska:
    "women who suffer miscarriages and stillbirths are sometimes accused of killing their babies and sentenced to years or even decades in prison"

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From a a@21:1/5 to All on Wed Aug 23 03:53:46 2023
    On Wednesday, 23 August 2023 at 01:25:42 UTC+2, Piotr wrote:


    Codziennie pierdzielisz bezczaszkowcu jak opętany, a ona morduje polskie dzieci, objęte prawną ochroną od momentu poczęcia dla kasy i powinna trafić do więzienia po wydaniu międzynarodowego listu gończego.

    Jej uzasadnienie wyrywania kasy jest bez znaczenia bo bredzi byle co.

    Gdyby to była klinika to byłaby urzędowa dokumentacja do kontroli
    a tak to morduje dzieci skrycie, a za każde morderstwo jest dożywocie.

    Niech zajmuje się eutanacją mimieckich dzieci, co do polskich dzieci przaa żadnego nie ma, b o podlegają oc hronie praa polskiego.

    CBA bardzo slabe, gdyby tak mordowała dzieci z Izraela to by dawno siedziała w więzieniu.

    A najważniejsze to pozbawienie prawa wykonywania zawodu
    i Ziobro może wydać taki wyrok natychmiastowo

    Polskie dzieci nadal są mordowane przez zbrodniarzy z Auschwitz i ich potomków

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From a a@21:1/5 to andal on Wed Aug 23 09:24:41 2023
    On Wednesday, 23 August 2023 at 18:15:21 UTC+2, andal wrote:
    On Tue, 22 Aug 2023 14:51:26 -0700 (PDT), Piotr wrote:


    ===

    To kto tutaj zasluguje na dozywocie ?
    twoi rodzice za splodzenie idioty Piotra


    Nie nalezy obrażać Pacanowa, bo on żyje w wielkim stresie od lat.

    Kiedyś Kanada coś znaczyła, a dzisiaj to sama patologia bez przyszłości i pali sie jak wielkie wysypisko śmieci

    On juz wie, że nie doczeka w Kanadzie do emerytury i szlifuje polski język, aby uciec do Polski, póki czas.

    Dawniej mógł zarabiać wynajmując domy emigrantom
    a dzisiaj miliony emigrantów uciekają z tej bezrobotnej patologii bez przyszłości.

    Jeszcze 5 lat suszy i pożarów i Kanada zamieni się pustynię bez życia.

    Trzeba go wspierać i mu potakiwać co pisze.

    Zawsze mu odpisuj: tak tak masz rację,
    to go uspokoi.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)