• =?UTF-8?Q?Re=3A_55=25_Amerykan=C3=B3w_jest_przeciwna_wysy=C5=82aniu_na_

    From Basia@21:1/5 to Piotr on Sun Aug 20 18:16:27 2023
    On Sunday, August 20, 2023 at 1:07:12 PM UTC-7, Piotr wrote:
    On Sunday, August 20, 2023 at 5:04:45 PM UTC-2:30, Basia wrote:
    On Sunday, August 20, 2023 at 7:27:37 AM UTC-7, Piotr wrote:
    On Saturday, August 19, 2023 at 11:56:20 PM UTC-2:30, Basia wrote:
    On Saturday, August 19, 2023 at 7:15:50 AM UTC-7, Piotr wrote:

    I gdy "Basia" chwalil sie linkami do swojego content - to z konta: "usereddie215", nie "userstan215".

    Kamerzysta mial czelnosc nie nazwac Youtube kanalu poswieconego filmowaniu
    wystepow kogos innego swoim wlasnym imieniem.

    Zaplataliscie sie we wlasne tlumaczenia, user Eddie - jaki "kogos inny" skoro User Eddie dawal link do usereddie aby pokazac filmik o papudze User Eddiego pod nazwa "Chrupek" i ktory to
    ten User Eddie podpisywal sie "Basia".
    Basia tlumaczyla wiele razy ze nie
    wszyscy piszacy na scp z Reno to Edwardzi
    z wszystkich Zwolanow piszacych z Reno i uzywajacych konta "Edward Zwolan" czy UserEddie" - jeden to Stanislaw, a drugi to Edward. Stanislaw mial zupelnie inny styl, i jest za stary na dane autobiograficzne podane przez tego z nich ktory zmienil plec i
    wystepuje teraz jako Ona/Jej "Basia". Elementarne, drogi Edwardzie.

    Reszta - jak Edwardocieciem:

    === Poczatek Edwardociecia ==================

    Zwolan, ps. "Basia": > Musial zapomniec ze pierwsza rzecz jaka funkcjonariusze beda musiali zrobic to wylegitymowac!

    Sure, panie Zwolan - bo Pan ma swiete prawo nazywac 1200 ponad tysiac kobiet, ktore zglosily na policje seksualne molestowanie w roznych miastach Niemiec w Sylwerstar 2015:
    -" wyuzdane niemieckie suki"
    - "kurwy"
    - "niemieckie kurewki w poszukiwaniu kolorowego fallusa"
    - "wyuzdane Niemki"
    - "wyuzdane niemieckie kobiety"

    i domagac sie dla kobiet jezdzacych koleja podmiejska bez mezczyny:
    - "surowa grzywna za deprawacje seksualna"
    - "Chlosta? Pozniej zapakowanie w hijab."
    ale powiazac Panskie publiczne ataki na te konkretne kobiety z ich autorem- toz to stalinizm!

    Gdy Pan, panie Zwolan, dla odegrania sie na mnie, ma swiete prawo opluwac publicznie pamiec mojej nauczycielki w pierwszej klasie, sp. Antoniny Jaskot, dobrego, cieplego czlowieka i oddanej nauczycielki, tak lubianej ze na stronie moje klasy w
    NaszejKlasie - byla jedyna nauczycielka zaproszona do uczestnictwa i po prawie pol wieku - ciagle zainteresowana jak sie potoczylo zycie jej wychownankow. Widzac to - kanalia Edward Zwolan obrzuca ja gownem nazywajac ja
    "ideowa komunistka" wychowujaca "wypierdkow komunistycznych" "destynowanych do rzadzenia Polska" i porownywac ja ... do nauczycieli Pawki Morozowa, kanalii ktory wydal komunistom wlasnego ojca na smierc.
    To wg Edwarda Zwolana - jest w porzadku - podczas gdy stwierdzenie ze to on jest autorem tej kampanii majacej na celu zdyskredytowanie pamieci tej osoby - to podlosc na miare ... Pawki Morozowa - Prawo kanalii do PUBLICZNEGO obrzucania gownem
    konkretnych ludzi, identyfikowanych z imienia i nazwiska - spod zmyslonej ksywki i zeby lepiej zatrzec slady spod zmyslonej plci - jest wg naszego Gownomiota - swiete.

    Gdy dla obrone swojego patetycznego ego, Edek Zwolan wyryl z Naszej Klasy - 50- letnie zdjecie
    mojej klasy, i powolujac sie na swoje "kobiece oko" - "rozpoznal" w jakims dziecku ...mnie - to probowal zdyskredytowac to dziecko nawet za cene unormalniania ... molestowania dzieci -
    piszac ze to dziecko usmiecha sie bo "moze lubi byc molestowane".

    A gdy to nie zadzialalo - nasz Edward Zwolan probuje ... threw his brother(?) under the bus -
    - twierdzac, ze powyzsze obrzucanie gownem innych ludzi i unormalnianie molestowania dzieci
    twierdzeniem ze niektore dzieci "lubia byc molestowane"
    - sa autorstwa nie jego, Edwarda Zwolana, lecz .... jego brata (?) Stanislawa Zwolana, czlowieka ktory owszem - pisywal na scp przed paru dekadami, w zupelnie innym stylu niz "Basia", ktory jest starszy o kilka lat od Zwolana, a wiec info
    autobiograficzne "Basi" z "jej" postow -pasujace do Edwarda, nie pasuje do Stanislawa, i ktory - dla odroznienia swoich postow od postow Edwarda - podpisywal je "Stanislaw Zwolan".

    Po ich slowach i odwadze staniecia za nimi poznacie ich.

    "...my writing does not have a very noble motivation.
    I write when somebody makes me angry. Thus my
    letters are intentionally provocative... ."

    "Last year I wrote a rude polemics in response to a
    letter from a zealous feminist ("Is Blair a man?").
    Feminists are known to be dangerous antagonists... ."

    "Later I spent many hours preparing another
    contribution- "Support this war." At this time
    the Gazette carried almost exclusively pro-peace
    stories, there were peace marches in Halifax
    and peace actions at Dal. Then, nobody foresaw
    the pro-war fashion ascending in the U.S. Thus
    my article would have been quite unique at the
    time. Yet I also could face the anger of peace
    activists, so the Gazette protected me again.
    After waiting a week I was told that my article
    would be in the following issue. It wasn't."

    Piotr Trela

    Moze podzegacz wojenny napisze za jak
    marne grosze nawolywal Kanadyjczykow
    do wojny. 100 dolarow czy podobnie za
    artykul od Dalhousie Gazette (?) czy raczej
    kompensata juz pobrana zawczasu w PRL'u
    a tekst napisany "darmowo" w ramach agenturalnej
    dzialalnosci obcego wplywu w Kanada.

    Mam nadzieje ze Olga Trela czyta watek,
    dowie sie cos niecos o swoim Tatusiu.
    Napewno sie coreczce swoimi niskimi
    pobudkami Piotr Trela nie chwalil.

    Basia (Ona/Jej)

    ===
    Piotr Trela

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From andal@21:1/5 to Piotr on Mon Aug 21 02:31:30 2023
    On Sun, 20 Aug 2023 07:27:35 -0700 (PDT), Piotr wrote:


    Po ich slowach i odwadze staniecia za nimi poznacie ich.

    ===
    Piotr Trela

    no to stan za swoim paszportem czerwony kapusiu

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Basia@21:1/5 to Piotr on Sun Aug 20 21:52:54 2023
    On Sunday, August 20, 2023 at 9:27:46 PM UTC-7, Piotr wrote:
    On Sunday, August 20, 2023 at 10:46:29 PM UTC-2:30, Basia wrote:
    On Sunday, August 20, 2023 at 1:07:12 PM UTC-7, Piotr wrote:
    On Sunday, August 20, 2023 at 5:04:45 PM UTC-2:30, Basia wrote:
    On Sunday, August 20, 2023 at 7:27:37 AM UTC-7, Piotr wrote:
    On Saturday, August 19, 2023 at 11:56:20 PM UTC-2:30, Basia wrote:
    On Saturday, August 19, 2023 at 7:15:50 AM UTC-7, Piotr wrote:

    I gdy "Basia" chwalil sie linkami do swojego content - to z konta:
    "usereddie215", nie "userstan215".

    Kamerzysta mial czelnosc nie nazwac Youtube kanalu poswieconego filmowaniu
    wystepow kogos innego swoim wlasnym imieniem.

    Zaplataliscie sie we wlasne tlumaczenia, user Eddie - jaki "kogos inny" skoro User Eddie dawal link do usereddie aby pokazac filmik o papudze User Eddiego pod nazwa "Chrupek" i ktory to
    ten User Eddie podpisywal sie "Basia".
    Basia tlumaczyla wiele razy ze nie
    wszyscy piszacy na scp z Reno to Edwardzi
    z wszystkich Zwolanow piszacych z Reno i uzywajacych konta "Edward Zwolan" czy UserEddie" - jeden to Stanislaw, a drugi to Edward. Stanislaw mial zupelnie inny styl, i jest za stary na dane autobiograficzne podane przez tego z nich ktory zmienil
    plec i wystepuje teraz jako Ona/Jej "Basia". Elementarne, drogi Edwardzie.

    Reszta - jak Edwardocieciem:

    === Poczatek Edwardociecia ==================

    Zwolan, ps. "Basia": > Musial zapomniec ze pierwsza rzecz jaka funkcjonariusze beda musiali zrobic to wylegitymowac!

    Sure, panie Zwolan - bo Pan ma swiete prawo nazywac 1200 ponad tysiac kobiet, ktore zglosily na policje seksualne molestowanie w roznych miastach Niemiec w Sylwerstar 2015:
    -" wyuzdane niemieckie suki"
    - "kurwy"
    - "niemieckie kurewki w poszukiwaniu kolorowego fallusa"
    - "wyuzdane Niemki"
    - "wyuzdane niemieckie kobiety"

    i domagac sie dla kobiet jezdzacych koleja podmiejska bez mezczyny:
    - "surowa grzywna za deprawacje seksualna"
    - "Chlosta? Pozniej zapakowanie w hijab."
    ale powiazac Panskie publiczne ataki na te konkretne kobiety z ich autorem- toz to stalinizm!

    Gdy Pan, panie Zwolan, dla odegrania sie na mnie, ma swiete prawo opluwac publicznie pamiec mojej nauczycielki w pierwszej klasie, sp. Antoniny Jaskot, dobrego, cieplego czlowieka i oddanej nauczycielki, tak lubianej ze na stronie moje klasy w
    NaszejKlasie - byla jedyna nauczycielka zaproszona do uczestnictwa i po prawie pol wieku - ciagle zainteresowana jak sie potoczylo zycie jej wychownankow. Widzac to - kanalia Edward Zwolan obrzuca ja gownem nazywajac ja
    "ideowa komunistka" wychowujaca "wypierdkow komunistycznych" "destynowanych do rzadzenia Polska" i porownywac ja ... do nauczycieli Pawki Morozowa, kanalii ktory wydal komunistom wlasnego ojca na smierc.
    To wg Edwarda Zwolana - jest w porzadku - podczas gdy stwierdzenie ze to on jest autorem tej kampanii majacej na celu zdyskredytowanie pamieci tej osoby - to podlosc na miare ... Pawki Morozowa - Prawo kanalii do PUBLICZNEGO obrzucania gownem
    konkretnych ludzi, identyfikowanych z imienia i nazwiska - spod zmyslonej ksywki i zeby lepiej zatrzec slady spod zmyslonej plci - jest wg naszego Gownomiota - swiete.

    Gdy dla obrone swojego patetycznego ego, Edek Zwolan wyryl z Naszej Klasy - 50- letnie zdjecie
    mojej klasy, i powolujac sie na swoje "kobiece oko" - "rozpoznal" w jakims dziecku ...mnie - to probowal zdyskredytowac to dziecko nawet za cene unormalniania ... molestowania dzieci -
    piszac ze to dziecko usmiecha sie bo "moze lubi byc molestowane".

    A gdy to nie zadzialalo - nasz Edward Zwolan probuje ... threw his brother(?) under the bus -
    - twierdzac, ze powyzsze obrzucanie gownem innych ludzi i unormalnianie molestowania dzieci
    twierdzeniem ze niektore dzieci "lubia byc molestowane"
    - sa autorstwa nie jego, Edwarda Zwolana, lecz .... jego brata (?) Stanislawa Zwolana, czlowieka ktory owszem - pisywal na scp przed paru dekadami, w zupelnie innym stylu niz "Basia", ktory jest starszy o kilka lat od Zwolana, a wiec info
    autobiograficzne "Basi" z "jej" postow -pasujace do Edwarda, nie pasuje do Stanislawa, i ktory - dla odroznienia swoich postow od postow Edwarda - podpisywal je "Stanislaw Zwolan".

    Po ich slowach i odwadze staniecia za nimi poznacie ich.
    "...my writing does not have a very noble motivation.
    I write when somebody makes me angry. Thus my
    letters are intentionally provocative... ."

    check, user Eddie, a dictionary and the concepts of "irony".

    Why bother, ...Piotr in his own words described
    best his motivations, his provocative and
    lowly moral character and his willingness
    to warmonger (because "unique.")

    No dictionary help needed!

    "...my writing does not have a very noble motivation.
    I write when somebody makes me angry. Thus my
    letters are intentionally provocative... ."

    "Last year I wrote a rude polemics in response to a
    letter from a zealous feminist ("Is Blair a man?").
    Feminists are known to be dangerous antagonists... ."

    "Later I spent many hours preparing another
    contribution- "Support this war." At this time
    the Gazette carried almost exclusively pro-peace
    stories, there were peace marches in Halifax
    and peace actions at Dal. Then, nobody foresaw
    the pro-war fashion ascending in the U.S. Thus
    my article would have been quite unique at the
    time. Yet I also could face the anger of peace
    activists, so the Gazette protected me again.
    After waiting a week I was told that my article
    would be in the following issue. It wasn't."

    Mother Gazette https://dalspace.library.dal.ca/bitstream/handle/10222/52130/dalhousiegazette_volume124_issue4_september_26_1991.pdf?sequence=1&isAllowed=y

    Piotr Trela

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From Piotr@21:1/5 to Basia on Sun Aug 20 21:27:44 2023
    On Sunday, August 20, 2023 at 10:46:29 PM UTC-2:30, Basia wrote:
    On Sunday, August 20, 2023 at 1:07:12 PM UTC-7, Piotr wrote:
    On Sunday, August 20, 2023 at 5:04:45 PM UTC-2:30, Basia wrote:
    On Sunday, August 20, 2023 at 7:27:37 AM UTC-7, Piotr wrote:
    On Saturday, August 19, 2023 at 11:56:20 PM UTC-2:30, Basia wrote:
    On Saturday, August 19, 2023 at 7:15:50 AM UTC-7, Piotr wrote:

    I gdy "Basia" chwalil sie linkami do swojego content - to z konta: "usereddie215", nie "userstan215".

    Kamerzysta mial czelnosc nie nazwac Youtube kanalu poswieconego filmowaniu
    wystepow kogos innego swoim wlasnym imieniem.

    Zaplataliscie sie we wlasne tlumaczenia, user Eddie - jaki "kogos inny" skoro User Eddie dawal link do usereddie aby pokazac filmik o papudze User Eddiego pod nazwa "Chrupek" i ktory to
    ten User Eddie podpisywal sie "Basia".
    Basia tlumaczyla wiele razy ze nie
    wszyscy piszacy na scp z Reno to Edwardzi
    z wszystkich Zwolanow piszacych z Reno i uzywajacych konta "Edward Zwolan" czy UserEddie" - jeden to Stanislaw, a drugi to Edward. Stanislaw mial zupelnie inny styl, i jest za stary na dane autobiograficzne podane przez tego z nich ktory zmienil plec
    i wystepuje teraz jako Ona/Jej "Basia". Elementarne, drogi Edwardzie.

    Reszta - jak Edwardocieciem:

    === Poczatek Edwardociecia ==================

    Zwolan, ps. "Basia": > Musial zapomniec ze pierwsza rzecz jaka funkcjonariusze beda musiali zrobic to wylegitymowac!

    Sure, panie Zwolan - bo Pan ma swiete prawo nazywac 1200 ponad tysiac kobiet, ktore zglosily na policje seksualne molestowanie w roznych miastach Niemiec w Sylwerstar 2015:
    -" wyuzdane niemieckie suki"
    - "kurwy"
    - "niemieckie kurewki w poszukiwaniu kolorowego fallusa"
    - "wyuzdane Niemki"
    - "wyuzdane niemieckie kobiety"

    i domagac sie dla kobiet jezdzacych koleja podmiejska bez mezczyny:
    - "surowa grzywna za deprawacje seksualna"
    - "Chlosta? Pozniej zapakowanie w hijab."
    ale powiazac Panskie publiczne ataki na te konkretne kobiety z ich autorem- toz to stalinizm!

    Gdy Pan, panie Zwolan, dla odegrania sie na mnie, ma swiete prawo opluwac publicznie pamiec mojej nauczycielki w pierwszej klasie, sp. Antoniny Jaskot, dobrego, cieplego czlowieka i oddanej nauczycielki, tak lubianej ze na stronie moje klasy w
    NaszejKlasie - byla jedyna nauczycielka zaproszona do uczestnictwa i po prawie pol wieku - ciagle zainteresowana jak sie potoczylo zycie jej wychownankow. Widzac to - kanalia Edward Zwolan obrzuca ja gownem nazywajac ja
    "ideowa komunistka" wychowujaca "wypierdkow komunistycznych" "destynowanych do rzadzenia Polska" i porownywac ja ... do nauczycieli Pawki Morozowa, kanalii ktory wydal komunistom wlasnego ojca na smierc.
    To wg Edwarda Zwolana - jest w porzadku - podczas gdy stwierdzenie ze to on jest autorem tej kampanii majacej na celu zdyskredytowanie pamieci tej osoby - to podlosc na miare ... Pawki Morozowa - Prawo kanalii do PUBLICZNEGO obrzucania gownem
    konkretnych ludzi, identyfikowanych z imienia i nazwiska - spod zmyslonej ksywki i zeby lepiej zatrzec slady spod zmyslonej plci - jest wg naszego Gownomiota - swiete.

    Gdy dla obrone swojego patetycznego ego, Edek Zwolan wyryl z Naszej Klasy - 50- letnie zdjecie
    mojej klasy, i powolujac sie na swoje "kobiece oko" - "rozpoznal" w jakims dziecku ...mnie - to probowal zdyskredytowac to dziecko nawet za cene unormalniania ... molestowania dzieci -
    piszac ze to dziecko usmiecha sie bo "moze lubi byc molestowane".

    A gdy to nie zadzialalo - nasz Edward Zwolan probuje ... threw his brother(?) under the bus -
    - twierdzac, ze powyzsze obrzucanie gownem innych ludzi i unormalnianie molestowania dzieci
    twierdzeniem ze niektore dzieci "lubia byc molestowane"
    - sa autorstwa nie jego, Edwarda Zwolana, lecz .... jego brata (?) Stanislawa Zwolana, czlowieka ktory owszem - pisywal na scp przed paru dekadami, w zupelnie innym stylu niz "Basia", ktory jest starszy o kilka lat od Zwolana, a wiec info
    autobiograficzne "Basi" z "jej" postow -pasujace do Edwarda, nie pasuje do Stanislawa, i ktory - dla odroznienia swoich postow od postow Edwarda - podpisywal je "Stanislaw Zwolan".

    Po ich slowach i odwadze staniecia za nimi poznacie ich.
    "...my writing does not have a very noble motivation.
    I write when somebody makes me angry. Thus my
    letters are intentionally provocative... ."

    check, user Eddie, a dictionary and the concepts of "irony".

    And then explain how you missing the obvious irony justifies your, Mr. Zwolan - calling the 1,200 women, who reported to the police sexual molestation in Koln and other German cities on the way to the New Year celebration as
    - "depraved German bitches"
    - "whores"
    - "German whores in serch of a colored penis"
    - "depraved German women"
    and for the German women who dare to travel by a subway with the accompanying men
    you proposed "harsh fines for public depravation", "Public whipping?" " and then "forcing
    them to wear hijab" ?

    Or how it justifies your, Edward Zwolan, normalization of child molestation - by claiming
    that some young (7-year old) children "smile, perhaps like to be molested"?

    Or you trying to salvage your pathetic ego by your throwing shit at other people, hoping that something would stick - like what your wrote about my late first-grade teacher, whom you,
    having identified her by her first and last name, accused of being ... a fanatic Communist
    raising new Pavlik Morozows - referring to a Soviet boy, who under influence of his teachers - denounced to the Stalinist authorities on his own father, resulting in his father's execution.

    All these while you yourself, Mr. Zwolan, were hiding behind a false name and even false gender - "Basia", a supposed "women", who wrote that "she" eats a lot of meat because "she" loves ... testosterone, and who told "her" opponent - "suck my dick".

    And after being confronted with these and other examples of his debased comments, Edward Zwolan tried to throw his brother(?), Stanislaw Zwolan, under the bus, by suggesting that these
    vile attacks are not Edward's, but Stanislaw's.

    By their claims, and their ability to take responsibility for the claims, you shall know them.

    ===
    Piotr Trela

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)