• =?UTF-8?B?w4lyZGVrZXMgw7Zzc3plZm5vZMOzZMOhc29r?=

    From me@privacy.net@21:1/5 to All on Thu Jan 12 15:31:36 2023
    XPost: hun.politika

    Ez a német helyzet
    https://www.youtube.com/watch?v=b6KreqbbgHs

    Most tegyétek hozzá azt a videót, amit pár nappal ezelott tettem
    be, amikor Szíjjártó a Blackrock magyarországi központjáról áradozott.

    A nagy büdös helyzet az, hogy Magyarországon ugyanaz zajlik le
    mint Németországban, csak fékezett habzással, mert a Fidesz van
    hatalmon. (Erre rámutatott vagy 10 éve egy azóta sajnos már
    elhunyt alkotmányjogász, Tóth József volt a neve, ha jól
    emlékszem.) Másképp nem tudom értelmezni a helyzetet. Mi a
    picsának kellett Magyarországnak a Blackrock központ? Hogy a
    kormánynak ne kelljen túl messzire menni az instrukciókért, vagy a gazdasági bérgyilkosok spórolják meg a repülojegy árát?

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From =?UTF-8?B?TMOzZsWR?=@21:1/5 to me@privacy.net on Thu Jan 12 12:37:17 2023
    XPost: hun.politika

    On 1/12/23 09:31, me@privacy.net wrote:
    Ez a német helyzet
    https://www.youtube.com/watch?v=b6KreqbbgHs

    Most tegyétek hozzá azt a videót, amit pár nappal ezelott tettem be, amikor Szíjjártó a Blackrock magyarországi központjáról áradozott.

    A nagy büdös helyzet az, hogy Magyarországon ugyanaz zajlik le mint Németországban, csak fékezett habzással, mert a Fidesz van hatalmon. (Erre rámutatott vagy 10 éve egy azóta sajnos már elhunyt alkotmányjogász, Tóth József volt a neve, ha jól emlékszem.) Másképp nem
    tudom értelmezni a helyzetet. Mi a picsának kellett Magyarországnak a Blackrock központ? Hogy a kormánynak ne kelljen túl messzire menni az instrukciókért, vagy a gazdasági bérgyilkosok spórolják meg a repülojegy
    árát?


    Sztm. kényszerhelyzetről van szó, a neonemesek arra az asztalra szarnak amelyikre akarnak, szerveket már szükség esetén provokált válságokban aratnak (Haiti) és hamarosan jön a droit-de-regard is. Senki se
    mondhatja nekik azt hogy "ide nem", főleg nem egy kollabó sógorseggluk gyülekezet. Azt csak az mondhatja nekik aki kettőbe vágta őket mert egy fél ember már csak pár métert képes menni vagy jönni.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)