• =?UTF-8?Q?Vagy_korrupci=c3=b3_vagy_hazudik?=

    From =?UTF-8?B?TMOzZsWR?=@21:1/5 to All on Thu Mar 22 10:06:44 2018
    XPost: hun.politika

    vagy talán mind a kettő?


    ------------------------------
    Nem mellékes, hogy a kirándulások költségeit minden alkalommal a túrákon szintén részt vevő Farkas József üzletember utalta át a szervezőknek. A vállalkozó érdekeltségei rengeteg állami megbízáshoz jutottak különösen
    2010 után – vagyis a második Orbán-kabinet beiktatását követően –, és
    több mint 530 millió forintnyi európai uniós forrást is elnyertek. Ebből az összegből jutott pénz a Farkashoz köthető ráckevei, négycsillagos Kék
    Duna Wellness Hotelnek, és még többet kapott a szintén négycsillagos noszvaji Oxigén Hotel & Zen Spa. Utóbbi szálloda átadóján éppen Semjén Zsolt mondott beszédet.

    Kedden szintén megszólalt az ügyben Semjén, aki azt állította, hogy nem mint politikus, hanem mint vadászati elnök vett részt a meghívásokon.

    „Én meghívott voltam, a külföldi vadászatokra úgymond nincs anyagi keretem, és a feleségem sem engedné. Úgyhogy az a helyzet, hogy ha tisztességes, becsületes vadászemberek mint vadászt meghívnak, (…) nem mint politikust, hanem mint az Országos Magyar Vadászati Védegylet
    elnökét (…), akkor én azt örömmel elfogadom.” ------------------------------

    A világ minden politikusa ilyen rohadt? Nálunk is a nyifogó-zokogó szépfrizura pont ilyesféle helyzetben találta magát 'véletlenül'.

    Yahhh, "háááááát peeeeeersze!" [© Hofi], ha őfensége mint egyszerű vadász ment *aki veletlenul pont úgy jött ki hogy miniszter is* az már égészmás. Elnézést!

    https://althir.org/a-svedek-is-azt-kutatjak-hol-vadaszhatott-semjen-11941193.html

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From =?UTF-8?B?TMOzZsWR?=@21:1/5 to All on Thu Mar 22 20:19:45 2018
    XPost: hun.politika

    On 03/22/2018 10:06 AM, Lófő wrote:

    vagy talán mind a kettő?

    ugyláccik hogy legalább mind a három:

    "senki sem kapott engedélyt arra, hogy kilője"

    https://althir.org/nem-adott-engedelyt-a-renszarvas-sved-gazdaja-hogy-semjen-kiloje-az-allatot-11946361.html

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)