• Pojedinacna kreditna ponuda

    From nathalie1roussel@gmail.com@21:1/5 to All on Wed Aug 30 16:00:21 2017
    Pozdrav, gospodo i g
    Prije svega, savjetujem vam da pazite na ponude na mreži, kao i na oglase. Više od 90%
    Oglasi su lažljivi.
    Danas se sve više prevara. Htio sam posuditi novac, nakon što sam objavio oglas, svaki
    Dani sam više od 25 poruka samo scammers koji traže novac za reci da podnesu naknade. i
    Prigušio sam njihovu poruku. Ali jednog sam dana naišao na francusku gospodu po imenu Nathalie Roussel. Bez laganja,
    Mislila sam da je to dio kriminalaca mreže, ali na moje iznenadenje ovo je drugacije, to mi je
    Napravio je zajam od 15.000 eura i vratio sam ga na vrijeme. Potvrdujem ovo i ako stvarno
    Trebate novac za druge financijske razloge zbog kojih ga možete kontaktirati poštom.
    Evo njegove e-pošte: nathalie1roussel@gmail.com
    Patargar za one kojima je potrebna. Nema šale.
    Hvala Vam.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From nathalie1roussel@gmail.com@21:1/5 to All on Wed Sep 6 00:31:00 2017
    Pozdrav, gospodo i g
    Prije svega, savjetujem vam da pazite na ponude na mreži, kao i na oglase. Više od 90%
    Oglasi su lažljivi.
    Danas se sve više prevara. Htio sam posuditi novac, nakon što sam objavio oglas, svaki
    Dani sam više od 25 poruka samo scammers koji traže novac za reci da podnesu naknade. i
    Prigušio sam njihovu poruku. Ali jednog sam dana naišao na francusku gospodu po imenu Nathalie Roussel. Bez laganja,
    Mislila sam da je to dio kriminalaca mreže, ali na moje iznenadenje ovo je drugacije, to mi je
    Napravio je zajam od 15.000 eura i vratio sam ga na vrijeme. Potvrdujem ovo i ako stvarno
    Trebate novac za druge financijske razloge zbog kojih ga možete kontaktirati poštom.
    Evo njegove e-pošte: nathalie1roussel@gmail.com
    Patargar za one kojima je potrebna. Nema šale.
    Hvala Vam.

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)