• =?UTF-8?Q?Odroczenie_zad=C5=82u=C5=BCe=C5=84.?=

    From =?UTF-8?Q?Restrukturyzacja_Przedsi=@21:1/5 to All on Thu Jun 3 03:30:01 2021
    This is a multi-part message in MIME format.
    Dzień dobry,

    Czy Waszej firmie grozi bankructwo? Macie kłopot z płynnością finansową? Jesteście niewypłacalni?
    Mam na to wyjście.

    Nazywam się Mikołaj Zaleski i jestem doradcą w firmie, gdzie prowadzimy postępowania restrukturyzacyjne, które pomagają *przedsiębiorcom oraz rolnikom* szybko i efektywnie wyjść z kłopotów. 

    Pomożemy Wam w porozumieniu się z wierzycielami i wdrożeniu działań naprawczych w działalności, co pozwoli:
    - *zawiesić postępowania egzekucyjne* prowadzone przez ZUS, US i innych wierzycieli,
    - *zredukować zadłużenia*, rozłożyć je na raty i karencje w ich spłacie, - ochronić firmę przed upadkiem.

    Gwarantujemy: *Darmową* wstępną analizę sytuacji oraz dojazd do klienta!

    Jeśli wysokość Twojego *zadłużenia przekroczyła 0,5 mln zł *wystarczy odpisać na tą wiadomość *'ok'* i pozostawić do siebie *kontakt telefoniczny*

    .............................
    Pozdrawiam Serdecznie,
    Mikołaj Zaleski



    <p>Dzień dobry,</p><p>Czy Waszej firmie grozi bankructwo? Macie kłopot z płynnością finansową? Jesteście niewypłacalni? <br>Mam na to wyjście.</p><p>Nazywam się Mikołaj Zaleski i jestem doradcą w firmie, gdzie prowadzimy postępowania
    restrukturyzacyjne, które pomagają <b>przedsiębiorcom oraz rolnikom</b> szybko i efektywnie wyjść z kłopotów.&nbsp;</p><p>Pomożemy Wam w porozumieniu się z wierzycielami i wdrożeniu działań naprawczych w działalności, co pozwoli:<br>- <b>
    zawiesić postępowania egzekucyjne</b> prowadzone przez ZUS, US i innych wierzycieli, <br>- <b>zredukować zadłużenia</b>, rozłożyć je na raty i karencje w ich spłacie,<br>- ochronić firmę przed upadkiem.</p><p>Gwarantujemy: <b>Darmową</b> wstę
    pną analizę sytuacji oraz dojazd do klienta!</p><p>Jeśli wysokość Twojego <b>zadłużenia przekroczyła 0,5 mln zł </b>wystarczy odpisać na tą wiadomość <b>'ok'</b> i pozostawić do siebie <b>kontakt telefoniczny</b></p><p>......................
    .......<br>Pozdrawiam Serdecznie,<br>Mikołaj Zaleski</p><br><br>

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)