• =?UTF-8?Q?Mamy_rozwi=C4=85zanie_na_Tw=C3=B3j_problem.?=

    From =?UTF-8?Q?Ratunek_przed_upad=C5=82o@21:1/5 to All on Thu May 27 21:40:01 2021
    This is a multi-part message in MIME format.
    <p class="MsoNormal">Witam serdecznie,
    <p class="MsoNormal">prowadzisz firmę, która jest na skraju bankructwa? Twoje zadłużenie przekroczyło *pół miliona*?
    Nie łam się, nie wszystko stracone! Na co dzień zajmuje się zawodowo właśnie takim osobom, jak Ty!
    <p class="MsoNormal">Za sprawą wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu postępowań przekształceniowych zgromadziłem przebogatą wiedzę w dziedzinie branży wierzytelności i finansów.
    Pomagam spółkom, zarówno na bazie Tarczy Antykryzysowej, jak i w sądzie.
    <p class="MsoNormal">Należy pamiętać o tym, że firma zagrożona niewypłacalnością ma przed sobą jeszcze wiele kroków.
    Jestem licencjonowanym doradcą, który wiele przedsiębiorstw pomógł wyprowadzić na prostą.
    <p class="MsoNormal">Nie zwlekaj, aż Twoja firma będzie musiała ogłosić niewypłacalność!
    Wystarczy, że odpiszesz na tę wiadomość: *OK* i zostawisz do siebie *kontakt telefoniczny*, a zacznę pracować bez zbędnej zwłoki!
    <p class="MsoNormal">Z poważaniem,
    Mikołaj Zaleski





    <p class="MsoNormal"><span style="font-size: 16px;">Witam serdecznie,</span></p><p class="MsoNormal"><span style="font-size: 16px;">prowadzisz firmę, która jest na skraju bankructwa? <br>Twoje zadłużenie przekroczyło <b>pół miliona</b>? <br>Nie ł
    am się, nie wszystko stracone! Na co dzień zajmuje się zawodowo właśnie takim osobom, jak Ty!</span></p><p class="MsoNormal"><span style="font-size: 16px;">Za sprawą wieloletniego doświadczenia w prowadzeniu postępowań przekształceniowych
    zgromadziłem przebogatą wiedzę w dziedzinie branży wierzytelności i finansów. <br>Pomagam spółkom, zarówno na bazie Tarczy Antykryzysowej, jak i w sądzie.</span></p><p class="MsoNormal"><span style="font-size: 16px;">Należy pamiętać o tym, ż
    e firma zagrożona niewypÅ‚acalnoÅ›ciÄ… ma przed sobÄ… jeszcze wiele kroków.<br>Jestem licencjonowanym doradcÄ…, który wiele przedsiÄ™biorstw pomógÅ‚ wyprowadzić na prostÄ….</span></p><p class="MsoNormal"><span style="font-size: 16px;">Nie zwlekaj, aÅ
    ¼ Twoja firma bÄ™dzie musiaÅ‚a ogÅ‚osić niewypÅ‚acalność! <br>Wystarczy, że odpiszesz na tÄ™ wiadomość: <b>OK</b> i zostawisz do siebie <b>kontakt telefoniczny</b>, a zacznÄ™ pracować bez zbÄ™dnej zwÅ‚oki!</span></p><p class="MsoNormal"><span
    style="font-size: 16px;">Z poważaniem,<br></span><span style="font-size: 16px;">Mikołaj Zaleski</span></p><br><br><br><br>

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)