• =?utf-8?Q?Profesjonalna=20Strona=20w=20oparciu=20o=20silnik=20?= =?utf-

    From =?utf-8?Q?Dominik=20G=C4=99bski=20|@21:1/5 to All on Wed Apr 3 09:00:01 2019
    <span style="font-size: 14px;">Dzień dobry, </span>

    <span style="font-size: 14px;">specjalizuję się w realizacji projektów nowoczesnych </span>*<span style="font-size: 14px;">Stron Internetowyc</span>*<span style="font-size: 14px;">*h* na </span>*<span style="font-size: 14px;">WordPress. </span>*

    <span style="font-size: 14px;"> Będzie mi&nbsp; bardzo miło, jeżeli wyrazicie Państwo zainteresowanie moją propozycją. </span>

    <span style="font-size: 14px;">Aby to zrobić wystarczy odpisać słowo&nbsp;</span><span style="font-size: 14px;">*TAK *w odpowiedzi n</span><span style="font-size: 14px;">a tego e-mail’a.</span>

    <span style="font-size: 14px;">Pozdrawiam,
    </span>Dominik Gębski.




    <p><span style="font-size: 14px;">Dzień dobry, </span></p><p><span style="font-size: 14px;">specjalizuję się w realizacji projektów nowoczesnych </span><b><span style="font-size: 14px;">Stron Internetowyc</span></b><span style="font-size: 14px;"><b>h<
    na </span><b><span style="font-size: 14px;">WordPress. </span></b></p><p><span style="font-size: 14px;"> Będzie mi&nbsp; bardzo miło, jeżeli wyrazicie Państwo zainteresowanie moją propozycją. </span></p><p><span style="font-size: 14px;">Aby to
    zrobić wystarczy odpisać słowo&nbsp;</span><span style="font-size: 14px;"><b>TAK </b>w odpowiedzi n</span><span style="font-size: 14px;">a tego e-mail’a.</span></p><p><span style="font-size: 14px;">Pozdrawiam,<br></span>Dominik Gębski.</p><p> </p>

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)