• Profesjonalny FanPage na Facebooku

    From FanPage na Facebooku@21:1/5 to All on Mon Jan 21 12:10:01 2019
    Dzień dobry,


    zajmujemy siÄ™ profesjonalnym prowadzeniem* FanPage *na* Facebook'u.*

    JeÅ›li chcieliby PaÅ„stwo otrzymać bezpÅ‚atnÄ… propozycjÄ™ w tym zakresie prosimy odpowiedzieć _*TAK* _na ten e-mail.



    Nasz doradca skontaktuje się z przedstawi odpowiednie rozwiązanie dla Państwa firmy.



    --


    Pozdrawiamy!



    <p>Dzień dobry,
    </p><p>zajmujemy się profesjonalnym prowadzeniem<b> FanPage </b>na<b> Facebook'u.</b></p><p>Jeśli chcieliby Państwo otrzymać bezpłatną propozycję w tym zakresie prosimy odpowiedzieć <u><b>TAK</b>&nbsp;</u>na ten e-mail.
    </p><p>
    Nasz doradca skontaktuje się z przedstawi odpowiednie rozwiązanie dla Państwa firmy.
    </p><p>
    --
    </p><p>Pozdrawiamy!


    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)
  • From =?utf-8?Q?Dawid=20Jasek=20=20|=20Tw@21:1/5 to All on Tue Apr 16 12:20:02 2019
    Dzień dobry,

    Kontaktuję się z Państwem, ponieważ jestem świadomy, jak ważny jest obecnie profesjonalnie prowadzony *Fanpage* na *Facebook’u*.

    W związku z powyższym, będzie mi miło, jeżeli wyrazicie Państwo zgodę na przesłanie niezobowiązującej propozycji na ten temat.

    Aby wyrazić zgodę, proszę o przesłanie słowa _*TAK*&nbsp;_w odpowiedzi na tego e-maila.

    Pozdrawiam Serdecznie,
    Dawid Jasek
    Marketing Manager




    <p>DzieÅ„ dobry, </p><p> KontaktujÄ™ siÄ™ z PaÅ„stwem, ponieważ jestem Å›wiadomy, jak ważny jest obecnie profesjonalnie prowadzony <b>Fanpage</b> na <b>Facebook’u</b>. </p><p> W zwiÄ…zku z powyższym, bÄ™dzie mi miÅ‚o, jeżeli wyrazicie PaÅ„stwo zgodÄ
    ™ na przesÅ‚anie niezobowiÄ…zujÄ…cej propozycji na ten temat.</p><p> Aby wyrazić zgodÄ™, proszÄ™ o przesÅ‚anie sÅ‚owa <u><b>TAK</b>&nbsp;</u>w odpowiedzi na tego e-maila. </p><p> Pozdrawiam Serdecznie,<br>Dawid Jasek<br>Marketing Manager<br><br></p>

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)