• =?utf-8?Q?Tworzymy=20projekty=20Stron=20i=20Sklep=C3=B3w=20WWW.=20?= =?

    From UX Designer | L. Kalinowski@21:1/5 to All on Fri Apr 26 16:10:02 2019
    <span style="font-size: 14px;">Dzień dobry,
    </span>

    <span style="font-size: 14px;">
    moja praca jest moją pasją, dlatego każdy zrealizowany przeze mnie projekt </span>*<span style="font-size: 14px;">Strony bądź Sklepu WWW </span>*<span style="font-size: 14px;">wykonuję z należytą precyzją.
    </span>

    <span style="font-size: 14px;">
    Nowoczesny Sklep oraz profesjonalna Strona internetowa, stanowią jeden z gwarantów sukcesu w biznesie.</span>

    <span style="font-size: 14px;">

    Grono zadowolonych klientów doceniło już wyniki moich prac.

    </span>

    <span style="font-size: 14px;">Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani dołączeniem do w/w grupy osób i poznaniem szczegółów związanych ze specyfiką mojej pracy, zachęcam do odpowiedzi na tą wiadomość wysyłając "</span>*<span style="font-
    size: 14px;">TAK"</span>*<span style="font-size: 14px;">.</span>

    <span style="font-size: 14px;">

    Z wyrazami szacunku,</span>
    <span style="font-size: 14px;">L. Kalinowski </span><span style="font-size: 14px;">UX Designer</span>&nbsp;



    <p><span style="font-size: 14px;">Dzień dobry,
    </span></p><p><span style="font-size: 14px;">
    moja praca jest moją pasją, dlatego każdy zrealizowany przeze mnie projekt </span><b><span style="font-size: 14px;">Strony bądź Sklepu WWW </span></b><span style="font-size: 14px;">wykonuję z należytą precyzją.
    </span></p><p><span style="font-size: 14px;">
    Nowoczesny Sklep oraz profesjonalna Strona internetowa, stanowią jeden z gwarantów sukcesu w biznesie.</span></p><p><span style="font-size: 14px;">

    Grono zadowolonych klientów doceniło już wyniki moich prac.

    </span></p><p><span style="font-size: 14px;">Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani dołączeniem do w/w grupy osób i poznaniem szczegółów związanych ze specyfiką mojej pracy, zachęcam do odpowiedzi na tą wiadomość wysyłając "</span><b><
    span style="font-size: 14px;">TAK"</span></b><span style="font-size: 14px;">.</span></p><p><span style="font-size: 14px;">

    Z wyrazami szacunku,</span><br><span style="font-size: 14px;">L. Kalinowski </span><span style="font-size: 14px;">UX Designer</span>&nbsp;<br></p>

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)