• Prowadzenie FanPage na Facebook'u

    From M. Niewadzi | Redaktor FanPage na F@21:1/5 to All on Mon Apr 1 12:10:01 2019
    <span style="font-size: 12px;">Dzień dobry, </span>

    <span style="font-size: 12px;">Kontaktuję się z Państwem, ponieważ jestem świadomy, jak ważny jest obecnie profesjonalnie prowadzony </span>*<span style="font-size: 12px;">Fanpag</span><span style="font-size: 12px;">e</span>*<span style="font-size:
    12px;"> na </span>*<span style="font-size: 12px;">Facebook’u. </span>*

    <span style="font-size: 12px;"> W związku z powyższym, będzie mi bardzo miło, jeżeli wyrazicie Państwo zgodę na przesłanie niezobowiązującej propozycji na ten temat. </span>

    <span style="font-size: 12px;"> Aby wyrazić zgodę, proszę o przesłanie słowa&nbsp;</span>*<span style="font-size: 12px;">TAK</span>*<span style="font-size: 12px;">&nbsp;w odpowiedzi na tego e-maila.</span>

    <span style="font-size: 12px;">Z poważaniem,</span>
    <span style="font-size: 12px;">Marek Niewadzi
    Redaktor FanPage na Facebook'u.</span>


    <p><span style="font-size: 12px;">Dzień dobry, </span></p><p><span style="font-size: 12px;">Kontaktuję się z Państwem, ponieważ jestem świadomy, jak ważny jest obecnie profesjonalnie prowadzony </span><b><span style="font-size: 12px;">Fanpag</span>
    <span style="font-size: 12px;">e</span></b><span style="font-size: 12px;"> na </span><b><span style="font-size: 12px;">Facebook’u. </span></b></p><p><span style="font-size: 12px;"> W związku z powyższym, będzie mi bardzo miło, jeżeli wyrazicie Pań
    stwo zgodę na przesłanie niezobowiązującej propozycji na ten temat. </span></p><p><span style="font-size: 12px;"> Aby wyrazić zgodę, proszę o przesłanie słowa&nbsp;</span><b><span style="font-size: 12px;">TAK</span></b><span style="font-size:
    12px;">&nbsp;w odpowiedzi na tego e-maila.</span></p><p><span style="font-size: 12px;">Z poważaniem,</span><br><span style="font-size: 12px;">Marek Niewadzi<br>Redaktor FanPage na Facebook'u.</span></p>

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)