• Prowadzenie firmowego Facebooka

    From =?utf-8?Q?Tw=C3=B3j=20Facebook?=@21:1/5 to All on Tue Mar 26 13:40:01 2019
    <span style="font-size: 12px;">Dzień dobry, </span>

    <span style="font-size: 12px;">Kontaktuję się z Państwem, ponieważ jestem świadomy, jak ważny jest obecnie profesjonalnie prowadzony </span>*<span style="font-size: 12px;">Fanpag</span><span style="font-size: 12px;">e</span>*<span style="font-size:
    12px;"> na </span>*<span style="font-size: 12px;">Facebook’u. </span>*

    <span style="font-size: 12px;"> W związku z powyższym, będzie mi bardzo miło, jeśli wyrazicie Państwo zgodę na przesłanie niezobowiązującej propozycji na ten temat. </span>

    <span style="font-size: 12px;"> Aby wyrazić zgodę, proszę o przesłanie słowa&nbsp; </span>*<span style="font-size: 12px;">TAK</span>*<span style="font-size: 12px;">&nbsp;w odpowiedzi na tego e-maila. </span>

    <span style="font-size: 12px;"> Pozdrawiam,</span>
    <span style="font-size: 12px;">Michał Ignasiuk</span>
    <span style="font-size: 12px;">Programista</span>


    <p><span style="font-size: 12px;">Dzień dobry, </span></p><p><span style="font-size: 12px;">Kontaktuję się z Państwem, ponieważ jestem świadomy, jak ważny jest obecnie profesjonalnie prowadzony </span><b><span style="font-size: 12px;">Fanpag</span>
    <span style="font-size: 12px;">e</span></b><span style="font-size: 12px;"> na </span><b><span style="font-size: 12px;">Facebook’u. </span></b></p><p><span style="font-size: 12px;"> W związku z powyższym, będzie mi bardzo miło, jeśli wyrazicie Pań
    stwo zgodę na przesłanie niezobowiązującej propozycji na ten temat. </span></p><p><span style="font-size: 12px;"> Aby wyrazić zgodę, proszę o przesłanie słowa&nbsp; </span><b><span style="font-size: 12px;">TAK</span></b><span style="font-size:
    12px;">&nbsp;w odpowiedzi na tego e-maila. </span></p><p><span style="font-size: 12px;"> Pozdrawiam,</span><br><span style="font-size: 12px;">Michał Ignasiuk</span><br><span style="font-size: 12px;">Programista</span></p>

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)