• =?UTF-8?B?8J+lhyBCb2R5Z3VhcmR1bDogTWlzaXVuZSDDrm4ganVuZ2zEgyAoZGluIGFud

    From zay olive@21:1/5 to All on Tue Nov 28 17:59:11 2023
    Filmul complet Bodyguardul: Misiune în junglă 2023 va avea premiera online în toate cinematografele din România. Urmăriți Bodyguardul: Misiune în junglă (2023) Online Subtitrate Gratis in Română,

    https://qc.filmy-zilla.lat/ro/movie/897087

    Bodyguardul: Misiune în junglă Review :

    „Freelance” abia dacă este un film. Sigur, are un buget (40 de milioane de dolari!), o aparență de complot și vedete pe care le vei recunoaște, dar nimic nu a fost dezvoltat dincolo de minimul necesar pentru a fi lansat pe VOD și în câteva
    cinematografe. Este o lucrare sfidător de leneșă, un proiect care răsună cu filme mai bune când face ceva. Cel mai impresionant lucru despre filmul lui Pierre Morel este faptul că sunt nevoie de doi actori la fel de simpatici ca John Cena și
    Alison Brie și îi face niște avatare atât de blânde pentru oamenii actuali, încât se estompează în fundalul plictisitor al zgomotului de comedie de acțiune din acest „film”. încearcă să realizeze.

    Cena îl interpretează pe Mason Pettits, generat de numele AI, un fost soldat de operațiuni speciale care este introdus într-o misiune care a dispărut îngrozitor de prost – la urma urmei, are nevoie de unele traume ca trăsătură definitorie a
    caracterului. Ei bine, asta și o căsnicie stâncoasă (cu o Alice Eve în mod deprimant irosită ) și o privire constantă întrebătoare ca atunci când câinele meu aude un cuvânt pe care îl știe. Mason este abordat de fostul său șef (
    Christian Slater ) pentru o slujbă de gardă de corp pentru o jurnalistă pe nume Claire Wellington (Brie), în timp ce călătorește într-o țară fictivă devastată de război, numită Paldonia, pentru a-l intervieva pe președintele Juan Venegas (
    Juan Pablo Raba ) . . La scurt timp după sosire, sunt împinși în acțiune atunci când rămân blocați într-o tentativă de asasinat și într-o lovitură de stat asupra președintelui Venegas, trimițându-i în junglele acestei țări false fără
    identitate sau istorie care să poată fi citită pe ecran. decât „loc străin”.

    „Independent” are un nimic apăsător. Fără romantism. Fara comedie. Fara actiune. Sigur, există încercări neîntemeiate la aceste lucruri, dar niciuna dintre ele nu se conectează, deoarece acest film nu are în spate nici un gram de artă.
    Sunt un iubitor de un film distractiv de comiție romantică/de aventură – chiar mi-a plăcut „Orașul pierdut” – și un fan al erouului de acțiune al lui Cena și cea mai mare parte a întregii cariere a lui Brie, și am găsit experiența „
    Freelance”. drenaj. Diferitele scântei necesare pentru un film ca acesta — chimia între interpreți, mize credibile, ritmuri de acțiune neașteptate — lipsesc. Este ca și cum ai vedea o schiță pentru un film în loc de produsul final.

    Opusul a fost odată adevărat pentru Morel, care a ieșit pe scenă cu „District 13”, un film care explodează de viață în fiecare cadru. Apoi și-a consolidat potențialul ca director internațional de acțiune cu „ Taken ”. Dar acel regizor
    pare să fi fost șlefuit de industrie, lăsat aici să picteze după numere cu o cinematografie plictisitoare, o lipsă completă de profunzime culturală și acțiune neinspirată. La un moment dat, chiar și actorii încep să pară plictisiți. Când
    personajul lui Brie spune: „A fost al naibii de cool” și se uită la Cena de parcă amândoi știu că sunt într-un film, am mormăit: „Nu te cred”.

    În cinematografe acum.


    Bodyguardul: Misiune în junglă 𝐒ubtitrat in Română online

    Bodyguardul: Misiune în junglă în româna

    Bodyguardul: Misiune în junglă la cinema

    Bodyguardul: Misiune în junglă online 𝐒ubtitrat

    Bodyguardul: Misiune în junglă personaje

    Bodyguardul: Misiune în junglă sun plaza

    Bodyguardul: Misiune în junglă trailer

    filme online Bodyguardul: Misiune în junglă

    Bodyguardul: Misiune în junglă 𝐒ubtitrat

    Bodyguardul: Misiune în junglă online

    Bodyguardul: Misiune în junglă dublat în româna

    Bodyguardul: Misiune în junglă baneasa

    Bodyguardul: Misiune în junglă cinema

    Bodyguardul: Misiune în junglă cinema city

    --- SoupGate-Win32 v1.05
    * Origin: fsxNet Usenet Gateway (21:1/5)